Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

srsly? svasta. ne razumijem takav potez.nigdje nista o tome nisam vidjeo u novinama ili na sajtovima.

Link to comment

Da. Ja gledao. Navatali nekih 5-6 nesrećnika koji nisu znali šta ih je snašlo i šta će oni tu. Sve u svemu jadan i bedan potez hrvatskih čelnika.

Link to comment
Prlainović ostaje na Banjici25.07.2010 21:55 Posle reprezentativnog golmana, Partizan je zadržao i jednog od najboljih evropskih vaterpolista, Andriju Prlainovića.
Lepo ...
Link to comment
http://www.youtube.com/watch?v=Kzipr5RgSv0jedini video [ili fotografija] koji sam uspjeo naci sa dodjele medalja. ne vide se svi hrvatski igraci, ali ovih 5 koji se vide nisu nikakvi juniori, ili ljudi pokupljeni sa ulice, nego sve veoma vazni igraci (+ rezervni golman)bas me zanima otkud ta genijalna teorija o ljudima pokupljenim sa ulice, dzizs...elem, cisto da se pomene, srbija - spanija i SAD - hrvatska su polufinala svjetskog kupa Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ja sam skontao da je to 1 patka nakon sto index nista nije pisao o tome a oni bi jedva docekali da kenjaju.Odusevljen sam reprezentacijom Irana na ovom Fina kupu, gol razlika 8-101 :Hail:

Link to comment

Par hrvatskih igraca nije prisustvovao dodeli medalja jer su otisli odmah po zavrsetku svog meca, problema nije bilo jer su poveli 17 igraca sa sobom te je ta mladjarija primila medalje za odsutne. To sto nasi komentatori nisu mogli da prepoznaju ni jednog igraca, nista novo kad su sportski novinari u pitanju.

Link to comment

moguce, ja uopste nisam obracao paznju u direktnom prenosu, jedino mi je bilo smijesno sto se citava ta prica prosirila po netu, a nijedne, cak ni one najzuce novine, niti index niti mondo, nisu nista o tome pricali. a onda sad vidim i busljea, i jokovica, i markovica i sukna na postolju..

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Prvo finale posle ne znam ni sam kolkio vremena u vaterplu da se ne dobije na jedan eventualno dva razlike cak i kad je razlika u kvalitetu u pitanju zbog zelje sudije da dze neizvesnost do kraja, zasluzeno smo dobili ovoliko ubedljivo, osvezenje da na rts-u ne prenosi Mikic nego nesto manje iritatatni Strajnic koji je oprostio sudiji na gresci posto nije svirao korner posle odbitka lopte od ruke odbranbenog igraca, bilo bi mnogo za njega da zna i to pravilo :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...