Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

stravicno je koliko ovi sa arene pojma nemaju. juce [ne sjecam se na kojoj tekmi, mislim na SAD - hrvatska] su se chudili sto sudija nije svirao aut, nakon sto je lopta od odbrambenog igraca izasla vani :isuse:a ovo nocas prilicno ruzno, mada uzbudljivo. mislim, 40 iskljucenja. jebes takav vaterpolo.

Link to comment
stravicno je koliko ovi sa arene pojma nemaju. juce [ne sjecam se na kojoj tekmi, mislim na SAD - hrvatska] su se chudili sto sudija nije svirao aut, nakon sto je lopta od odbrambenog igraca izasla vani :isuse:a ovo nocas prilicno ruzno, mada uzbudljivo. mislim, 40 iskljucenja. jebes takav vaterpolo.
Mislim da je jedan od njih lik sa SportFM-a koji je prenosio derbije...bar po glasu lici...ne secam se imena
Link to comment

Tandem su Radulovic sa Kosave i Mladenovic nekada sa sport fm-a, dok Crnu Goru prenosi onaj Djurdjije ne secam se prezimena, sva sreca da ne prenosi Rts pa smo postedjeni onog idiota Mikica

Link to comment

Jel' zna li neko nesto vise o ovom Dusanu Mandicu (Kotor, 1994) sto bi navodno trebao da predje u Partizan i da igra za Srbiju? Shefe, MC...?

Edited by mandingo
Link to comment

zasto, sta se desilo? cuo sam samo da su smradovi skandirali siptari, siptari kada su usli crnogorci usli.

Link to comment

kako nije bilo hrvata na podijumu? dobili su medalje, bili su tamo. jedino ako su otisli prije sviranja himne, tu nesto nisam obracao paznju, ali bili su na dodjeli medalja.inace, utakmica uzbudljiva, ali opet uzasno sudjenje. kriterijum je uglavnom bio ujednacen, ali na stetu vaterpola. svaki kontakt iskljucenje?! smor.CG odigrala daleko bolje nego sto sam ocekivao, mozda i uspijemo do polufinala u zagrebu. josh samo da pero prestane da jede govna sa guranjem nekih igraca. srbija je, realno, na ovom turniru bilo za nivo iznad ostalih. fizicki su i hrvatsku i CG samljeli u finisu, s tim sto se CG ipak odlicno drzala.sto se mandica tice, on je najveci talenat u CG, a vjerovatno i na ovim prostorima. no, nece ga primorac pustiti tako lako, i moze da se desi da bude suspendovan na godinu ili dvije. mislim da mu je greska odlazak u partizan, s obzirom da bi u primorcu imao daleko vise prostora, za godinu - dvije bi bio clan prve postave, a vjerovatno i prve postave reprezentacije. plus sto igraci iz boke u partizanu rjetko kad ista naprave [osim prlainovica ne znam nijedan primjer]

Link to comment

Na podijumu nije bilo hrvatskih vaterpolista, izasla je neka grupa gradjana pokupljenih sa ulice da primi medalje, ali oni koji su te medalje osvojili nisu bili na podijumu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...