Jump to content

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Za utehu je barem sto je na ovom turniru igrala kompletna reprezentacija Srbije ... i da su u pobednickoj ekipi najbolji bili Filipovic (polufinale) i Udovicic (finale)... Sto se tice Partizana nadam se da ce zadrzati ovaj sastav i dovesti nekog dobrog spoljnog levaka ...

Link to comment
pa da. ali mislim da je za sve to kriv nedostatak kvalitetnih protivnika tokom sezone. partizan je navikao da slomi protivnika ritmom, mislim da su samo jednu utakmicu ove godine dobili 1 razlike, ostalo je sve bilo ubjedljivo. razvale protivnika na pocetku, naprave strasan ritam. ali kad imas protiv sebe ekipu koja to moze ispratit, i koja ima toliki izbor igraca kao recco, i u manjoj mjeri jug, to se moze osvetit.tulga [turcin] je sasvim solidan sudija. iako ni sam nije sigurno najbolji na svijetu, ali bolji od svih ovdje. smijesno je da recimo nema margete, kad vec brguljan nije mogao zbog primorca da sudi.naravno, stavridis sudi finale. ocekivano.
Pro Reko ima jedan licenciran tim za domacu ligu, a drugi za EL. Filipovic je, na primer, odigrao samo onoliko utakmica koliko ih je bilo u Evropi ove godine, tako da ta prica o nedostatku kvalitetnih protivnika Partizana ne pije vodu
Link to comment

da, samo sto je recco ipak ekipa koja ima 20 igraca, od toga su nekih 14-15 zvijezde koje bi bilo gdje drugo bili glavni igraci. a plus, recco nije igrao bash sjajno, pa ni njima to nije bash sjajan recept [mada, sta ih briga sad kad su osvojili]. partizan to nema, zbog toga im je bitnije da osjete jake utakmice. kao sto rekoh, mislim da je na ovom final fouru partizan prvi put ove godine igrao egal utakmice. tj, dobili su olympiakos 10:9, ali osim toga, sve su rjesavali dosta prije kraja. koliko god da je to dobro za samopouzdanje, nije dobro ako skoro nikad ne igras sa protivnicima ravnim sebi. pa i ova utakmica za trece mjesto danas je bila prakticno na nivou sparing meca.a filipovic, nikic, buric i ostali su igrali samo po 10 utakmica. zato recco npr. u italiji izgubi i od savone i od brescie [pa sad u finalu nece imati prednost domaceg terena, tj. bazena].sta znam, ne mislim ja da treba nesto puno prigovarat milanovicu i igracima. ako bude srece, pa partizan upadne u jadransku, to bi bilo sa vise aspekata super. no, ko zna hoce li se ostvariti. inace, recco za sledecu godinu pravi josh jachi tim, 99% je izvjesno da ce uzeti zlokovica

Link to comment

izvucene grupe za EP u zagrebu.grupa a: Crna Gora, Hrvatska, Italija, Rumunija, Španija, Turska grupa b: Srbija, Mađarska, Njemačka, Grčka, Rusija, Makedonijasa zrijebanja ce ostati upamcen i lijep gest gradonacelnika zagreba prema reprezentaciji srbije, kada je rekao 'nadam se da ce svjetski prvak u septembru postati i evropski' :D

Link to comment
izvucene grupe za EP u zagrebu.grupa a: Crna Gora, Hrvatska, Italija, Rumunija, Španija, Turska grupa b: Srbija, Mađarska, Njemačka, Grčka, Rusija, Makedonijasa zrijebanja ce ostati upamcen i lijep gest gradonacelnika zagreba prema reprezentaciji srbije, kada je rekao 'nadam se da ce svjetski prvak u septembru postati i evropski' :D
bandic car :lol:
Link to comment

znam da nikog ne zanima, ali kakve dvije utakmice u finalnoj seriji cg prvenstva :Hail:i kakve dvije pobjede jadrana :) [u ovoj preokret nakon 6:1 za primorac na pocetku trece cetvrtine, na kraju 8:6 za jadran]. uz partizan - recco, ubjedljivo najbolje utakmice ove godine.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...