Jump to content

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

da mi je znati zasto se uopste igraju ove utakmice za trece mjesto, kome je to uopste bitno...

Link to comment

Milanovic im iskusno sada na pauzi rekao "Äjde da ne budemo picke boteje" :D Do sada nam je bila odlika da bash u zadnjim cetvrtinama sameljemo protivnika , na ovom turniru u zadnjoj jedva spasavamo dva gola razlike koje uneli ... :isuse:

Edited by Geograf
Link to comment
Milanovic im iskusno sada na pauzi rekao "Äjde da ne budemo picke boteje" :D Do sada nam je bila odlika da bash u zadnjim cetvrtinama sameljemo protivnika , na ovom turniru u zadnjoj jedva spasavamo dva gola razlike koje uneli ... :isuse:
opet isti razlog, partizan je juce igrao prvu utakmicu protiv vrhunskog tima. mada je tesko ista zakljuchit iz ove utakmice. nije da im je svejedno, ali i jedni i drugi bi radije bili negdje drugo. a iskljucenja oko 50 sve ukupno. jebao ih ovakav kriterijum.
Link to comment

ma, nema pljacke, ali jebes ovaj kriterijum. ako je juce izgledalo kao slucajno, onda danas svakako nije. preko 30 iskljucenja, od toga barem pola na beku, za neke smijesne faulove. gluposti

Link to comment

ma nisu ni ukrali, dovoljno je da ti ne daju tajm-aut kad tražiš...uvek nešto ima, nikad da bude sve čisto, ali nikad jebote. daj bar jednom nek bude regularno da ga jebem, pa nek i izgubimo. posle se pitaju što propada sport, jebali im italijani mater.

Link to comment

partizan treci. yay. sumnjam da je ikome bitno, ali cestitam. tajmaut na isti nachin nije dobio ni jug, sprdnja. nevjerovatno je sta LEN redovno radi, kako selektira sudije, kako organizuje ovakve turnire.. nadam se da ce primorac sad odvalit recca u finalu, pa da sledece godine uloze josh koji milion, a za sudije dovedu neke lokalce iz serie a2

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

@ Gervasius da li se tebi cini da Partizan nije bas najbolje fizicki spreman dosao na FF? Juce mi se cinilo da su sve sporije plivali i dodavanja su bila sve nesigurnija kako je utakmica odmicala.

Link to comment

Barem sko skinuli proklestvo produzetaka,peteraca i Hrvata na FF ... :P Menjati kriterijum sudjenja (faulova na spoljnim igracima) pred sam FF je totalni idotizam :isuse: Predpostavljam da je Len tim verovatno(za javnost) hteo da poveca broj golova i kao poveca atraktivnost , odnosno mocice da lakse pravda sudijske greskeu finalu i polufinalu (nisu se dobro snasli sa novim pravilima ) ...p.s. U kom reprezentativnom finalu su veshe selektirali neke Turcine ili Azerbejdzance da dele "pravdu" ?

Link to comment
@ Gervasius da li se tebi cini da Partizan nije bas najbolje fizicki spreman dosao na FF? Juce mi se cinilo da su sve sporije plivali i dodavanja su bila sve nesigurnija kako je utakmica odmicala.
pa da. ali mislim da je za sve to kriv nedostatak kvalitetnih protivnika tokom sezone. partizan je navikao da slomi protivnika ritmom, mislim da su samo jednu utakmicu ove godine dobili 1 razlike, ostalo je sve bilo ubjedljivo. razvale protivnika na pocetku, naprave strasan ritam. ali kad imas protiv sebe ekipu koja to moze ispratit, i koja ima toliki izbor igraca kao recco, i u manjoj mjeri jug, to se moze osvetit.
p.s. U kom reprezentativnom finalu su veshe selektirali neke Turcine ili Azerbejdzance da dele "pravdu" ?
tulga [turcin] je sasvim solidan sudija. iako ni sam nije sigurno najbolji na svijetu, ali bolji od svih ovdje. smijesno je da recimo nema margete, kad vec brguljan nije mogao zbog primorca da sudi.naravno, stavridis sudi finale. ocekivano. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

vaterpolo i rukomet treba ukinuti. to je neminovan zakljucak posle svakog veceg takmicenja ili turnira. jednostavno, sudijski sportovi u kojima je sve podredjeno kriterijumu sudjenja. izjednacenost kvaliteta vrhunskih ekipa je takva da ne postoji nacin da dobijes utakmicu ako je sudjenje protiv tebe.

Link to comment

na kraju recco razbio primorca. poceli su kao juce protiv partizana, potpuno izgubljeno, ali u drugom poluvremenu preokrenuli, nisu primili ni jedan gol, i ipak zasluzeno uzeli titulu. sudjenje je opet bilo onako. bez nekog navlacenja za bilo koga, jednostavno su zauezeli taj kriterijum, sudili gomilu faulova, sjeckali igru.ukupno, sudjenje nije na turniru bilo toliko u neciju korist ili kontra nekoga, osim ona dva ponistena gola od juce nije bilo nekih vecih gluposti, ali kriterijum je napravio 3 od 4 utakmice potpuno negledljivim.udovicic 4 gola

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...