Jump to content

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Filipovic potpisao za Recco.naredna sezona ce biti jedna od najboljih u zadnjih par godina. 4 super jake ekipe [recco, jug, primorac, jadran] u borbi za EL. ne znam kakvi ce biti partizan, mladost, olympiakos i madjarske ekipe. sigurno iza ove cetiri, ali ne mnogo.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Obavljen zrijeb evrolige. Vojvodina nije bash imala srece, Jadran bi u toj grupi trebalo da bude prvi bez prevelikih problema.Partizan u teskoj grupi, ali ocekujem da ce biti prvi. Primorac, Jug i Recco bi takodje trebalo da su manje-vise sigurniGRUPA AJadran HNBarcelonetaMladostVojvodinaGRUPA BJug COVasasPrimoracPanioniosGRUPA C PartizanOlympiakosHonvedBudvaGRUPA DPro ReccoShturmEgerKazan

Link to comment
  • 2 weeks later...

rtcg1 je prenosio. oni uvijek daju snimke sutradan, vjerovatno prije podne. za veceras sumnjam.u medjuvremenu, par poteza sa tekme:

jadran izgubio od barcelonette :isuse:slutim da ce mustur uskoro da ode.jug pukao od vasasa

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

u cetvrtfinalu 3 crnogorska tima [primorac sigurno sa prvog mjesta, vjerovatno i jadran, budva sigurno druga], partizan sve pobjede [dobice i u zadnjem kolu protiv budve], pro recco i barceloneta.ostaje da se u zadnjem kolu vidi hoce li jug ili vasas iz grupe B [90% jug, treba samo da ne izgube kuci u medjusobnom duelu] i iz grupe C shturm ili eger.dakle, u teoriji partizan moze opet sa jugom :lol:jug je ujedno i jedini drugoplasirani tim koji ima nekakve sanse za f4. eventualno barceloneta protiv partizana [ali su te sanse otprilike 20%]. ili eventualno, ako se primorac u medjuvremenu raspadne, mozda ga neko izbaci. ali realno je da f4 bude: pro recco, primorac, partizan, jadranne zna se josh gdje ce se igrat f4, pominju se beograd, podgorica, sarajevo, napulj.. ali sve su to trachevi, josh se nista konkretno ne zna.da, cattaro je u drugoj sezoni svoga postojanja dosao na korak od evropskog finala. u prvoj utakmici polufinala LEN kupa su dobili spandau 4 razlike. 99% posto ce igrati finale, a u drugom polufinalu brescia je prvu dobila 3 razlike savonu. ko god da im dodje imaju jednake sanse.iskreno, nadam se da ce ovo ujedno biti i zadnja sezona postojanja cattara, makar u ovakvom obliku, sa bracom sharic kao glavnim finansijerima :puke:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

sutra pocinje final four. pro recco - partizan u 6jug - primorac u 8recco osvaja, na ovaj ili onaj nachin.

Link to comment
Vaterpolisti Partizana krenuli su u četvrtak ujutro put Napulja gde ih u petak od 18.00 časova očekuje polufinalni meč završnog turnira Evrolige protiv Pro Reka. Trenera "crno-belih" Igora Milanovića više od skupocenog tima iz blizine Đenove zabrinjava činjenica da su samo dve nedelje pre Fajnal-fora promenjena određena pravila vezana za prekršaje.- Ne plašimo se Pro Reka, ali nas zabrinjava to što su pravila promenjena uoči turnira. Rečeno mi je da će se sada drugačije suditi prekršaji na igračima van šest metara, ali nam nije objašnjeno o čemu se radi. To ćemo moći da vidimo tek na utakmici protiv Pro Reka, rekao je Milanović.
Mislim da vaterpolo nikad nije bio u jadnijem stanju nego sto je sada , a kako ga vodi LEN , na dobrom je putu da se samougasi ... :isuse:
Link to comment

ma ta pricha oko nikad goreg stanja je pomalo bullshit. mislim, makar kada se tiche kvaliteta timova, reprezentacija isl.ekshli, ovo je jedna od najboljih sezona u zadnjih ko zna koliko godina, i vjerovatno najjaci final four ikad. a tek ce evropsko u zagrebu da bude odlicno.no, sto se LENa tice, tu je sve jasno, svakako ce da se potrude da upropaste sto se moze upropastiti. pocevsi od izbora sudija za ovaj F4. ne znam nista o tim navodnim novim pravilima, nigdje drugo to nisam chuo osim od milanovica, moguce je i da je to malo dizanje tenzije sa njegove strane, ali ono sto sam prilicno siguran je da ce recco imati vjetar u ledja. realno, i bez toga su ipak najjaci, ali ako bude zatrebalo... jedan od sudija je onaj grk, kako god se zvao, koji je prije dvije godine pripomogao protiv juga u finalu. a nijedan od cetvorice koji ce suditi f4 nije medju najboljima na svijetu, sigurno.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...