Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ako sam dobro skapirao oni sada obilaze vecinu tih gradova...svugde ce biti doceci :)
Biće to 3 duga dana... Edited by Sam Spade
Link to comment

Gangula analizira situaciju sa filozofskog stanovista. Nevezano za sustinu price, prosto sam iznenadjen da je lik koji onako izgleda u stanju da sastavi i pokoju smislenu. :o Zamisljao sam ga kao klasicnog sine-ovo-ono-znash-me-brate-meko-sh dzibera - recimo malo iznad Milicica. :)

"Mi smo mala zemlja, a osvojili smo u poslednje dve godine EP i dve Svetske lige. Nikada nismo bili ispod četvrtog mesta. Onda se pojavi Crna Gora, sa apsolutno kvalitetnim igračima, uđe u takmičenje kao nova država i unakazi nas suđenjem. Mogu da čestitam njihovom savezu i ljudima što su bili u stanju da sebe dovedu u ovu poziciju. A mi bi trebalo da stavimo prst na čelo", rekao je Šapić u razgovoru za Večernje novosti.Bilo čiji uspeh ne može dugo da se temelji na učinku malog broja ljudi. Šapić kao primer navodi odbojkašku selekciju Holandije."Pre 10-12 godina su dominirali. Onda je otišao tehničar Blanže i oni nestadoše. Dva igrača menjaju sve, a ko je pametan razumeće šta sam hteo da kažem... Nama je jedna grupa vaterpolista u određenim godinama, druga je u drugoj poziciji. Moramo biti svesni da imamo problema sa kvalitetom i da ne stoji teza da smo superiorni, koja je opšteprihvaćena kod našeg naroda. Drugi uopšte nisu slabi".Prema rečima iskusnog beka, na Olimpijadi u Pekingu će ponovo odlučivati nijanse."Ostaje nam da damo sve od sebe, ali ako neko misli da ćemo se prošetati do zlata, u grdnoj je zabludi. Nijanse odlučuju da li ste prvi ili šesti. Da smo osvojili EP, bilo bi zasluženo, iako mislim da smo i Crnogorci i mi odigrali slabo u finalu. Crna Gora verovatno nije najbolja, ali je na ovom takmičenju profitirala... S tim što nikad nisam u finalu doživeo ovakvo tendenciozno suđenje".Šapić na kraju podseća na ono što svi znaju - situacija u srpskom vaterpolu je alarmantna, uprkos uspesima reprezentacije i solidnim rezultatima Partizana u Evroligi."Mi smo zemlja u kojoj liga ne postoji, u kojoj klubovi ne egzistiraju. U poslednjih desetak godina nismo iskoristili poziciju koju smo imali u društvu, državi. Na tome bi trebalo raditi. Nije strašno to što nismo zlatni, mada mi je krivo zbog toga".
Edited by zvonko
Link to comment
80% cine napaljene ribice izmedju 15 i 19 (prvi prelaz iz klinkica u dronfuljice)
zvone zvone ... nisi dugo bio u bgd vidim :rolleyes: taj je prelaz sad vec izmedu 12 i 14 :huh:edit: offtopic Edited by 8-walker
Link to comment

Она орална дисертација горе је доказ да је почео да вежба до сада запостављени део тела - мозак cool.gif

Link to comment
Do sada sam mislio da je Beograd gledao najtuznije, najgluplje i najbanalnije doceke sportista u istoriji sveta. Sad videh Crnogorce...Znaci, ima ih ukupno 300 ljudi na trgu, a lik sa stejdza urla "Pozdrav ponosnom Cetinju!" - "Jeeee!", "Pozdrav mojoj Budvi!" - "Jeeee!" i tako nabroji sva naseljena mesta u Crnoj gori. Sva. Likovi u publici deluju uniformisano i placeno da bi tu stajali.Jedina reklama koja bi imala smisla posle ovakvog prenosa je "Mama usisala Micka".
Nije ih bilo bas tolicko...
Link to comment
Nije ih bilo bas tolicko...
Ovo je, vidim, Kotor. Mislim da je ono sto sam ja video bilo iz nekog drugog grada. Na kraju krajeva, nije zaista bitno, moja poenta je bila na drugim stvarima.
Link to comment
Она орална дисертација горе је доказ да је почео да вежба до сада запостављени део тела - мозак cool.gif
kako u onolikoj glavi moze da bude zapostavljen mozak.
Link to comment
Gangula analizira situaciju sa filozofskog stanovista. Nevezano za sustinu price, prosto sam iznenadjen da je lik koji onako izgleda u stanju da sastavi i pokoju smislenu. :o Zamisljao sam ga kao klasicnog sine-ovo-ono-znash-me-brate-meko-sh dzibera - recimo malo iznad Milicica. :)
gangula zna sa medijima..radi se o recitom momku..ako si ga bar jednom slusao uzivo znas onda o cemu pricam..kad prica,nema ono "znaci" "ovaj" i ta pomocna sranja koje koriste puno ljudi...recenice su smislene i odlican je sagovornik za svakog novinara..to kako on igra u bazenu je za ovu temu nebitno
Link to comment

eto vidis ti naseg Gangule. ovakva glavusha, a ne odzvanja.Sapic.JPGjebemliga, skroz sam ga zamisljao u gangsta fazonu. mislim, ozenio udovicu mafijskog bosa, svadja se sa pola reprezentacije..... samo sam cekao psovacki napad ala Milicic, a kad ono...

Link to comment
Ako ćemo za pravo, on je rođen u Austriji, ali je zbog nekih nesuglasica sa trenerima počeo da se takmiči za Luksemburg.
mislim da je za Lux skijao josh kao junior cool.gif Partick Ewing je sa Jamajke, Tim Duncan sa Devicanskih ostrva a znamo koju su zemlju proslavili.Cestitke Crnogorcima na zlatnoj medalji. Iskovanoj u kovnici Gianni Loncija, Sorvina i Tolge. :o
Link to comment
jebemliga, skroz sam ga zamisljao u gangsta fazonu. mislim, ozenio udovicu mafijskog bosa, svadja se sa pola reprezentacije..... samo sam cekao psovacki napad ala Milicic, a kad ono...
To što je neko težak karakter uopšte ne mora da znači da je glup.
Link to comment

o Gangulinom manjku pameti se pricaju vicevi!? ili smesta povuci gnusnu uvredu momka koji se ovako znalacki osvrnuo na aktuelni vaterpolo trenutak u Novostima ili ispricaj makar dva tri najpopularnija yo-Gangula-so-dumb vica za pocetak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...