Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Goranz je ovde sve lepo ukratko sažeo. Svaka čast. Po meni je to suština priče. :Hail:

Pa sad da nije...imali smo tri kontrafaula zaredom na 1:2, iz kojih ste vi dali 0 golova, inace ste vec tada mogli da prelomite; svaki od tih faulova je bio na centru plivalista pa su sledile kontre ali se Ivovic i Janovic i nisu proslavili. Normalno, ko gubi ima i pravo da se ljuti, ali je upinjanje onog Italijana da izjednacite u 3/4 bilo previse ocigledno, maltene nismo centar presli u prvih 3-4 minuta te cetvrtine usled silnih faulova u napadu. Vasa vaterpolo skola je ista kao i nasa, presing i jaka odbrana, s tim da ste vi imali 5-6 iskljucenja manje a kontrafaulova prakticno duplo manje, a u duelu izjednacenih ekipa, toliki broj napada viska za jednu ekipu pre ili kasnije mora da prelomi. Zato je Udovicic i popizdeo, izdali su ga zivci, a Porobic je to jedva docekao i pokazao da je "tata".
Inače uopšte nisam nezadovoljan što su Crnogorci osvojili zlato... Neka... Valja se... Nije ni bilo smisla, da ih dobijemo na 13 juli...Na kraju karajeva, ovo zlato je bio veoma ozbiljan državni projekat Države Crne Gore! Rekoh već ranije da im je više bilo stalo nego nama... :rolleyes: Ali polako... Do Olimpijade.. ;)
Link to comment

Do sada sam mislio da je Beograd gledao najtuznije, najgluplje i najbanalnije doceke sportista u istoriji sveta. Sad videh Crnogorce...Znaci, ima ih ukupno 300 ljudi na trgu, a lik sa stejdza urla "Pozdrav ponosnom Cetinju!" - "Jeeee!", "Pozdrav mojoj Budvi!" - "Jeeee!" i tako nabroji sva naseljena mesta u Crnoj gori. Sva. Likovi u publici deluju uniformisano i placeno da bi tu stajali.Jedina reklama koja bi imala smisla posle ovakvog prenosa je "Mama usisala Micka".

Link to comment
Do sada sam mislio da je Beograd gledao najtuznije, najgluplje i najbanalnije doceke sportista u istoriji sveta. Sad videh Crnogorce...Znaci, ima ih ukupno 300 ljudi na trgu, a lik sa stejdza urla "Pozdrav ponosnom Cetinju!" - "Jeeee!", "Pozdrav mojoj Budvi!" - "Jeeee!" i tako nabroji sva naseljena mesta u Crnoj gori. Sva. Likovi u publici deluju uniformisano i placeno da bi tu stajali.Jedina reklama koja bi imala smisla posle ovakvog prenosa je "Mama usisala Micka".
Ako sam dobro skapirao oni sada obilaze vecinu tih gradova...svugde ce biti doceci :) Ono sto sam video u principu je u rangu nasih parodija od doceka, osim sto se ne secam da se neki politicar ikada kod nas obracao masi u takvim prilikama.
Link to comment
Tesko.Ali ce josh teze Zabljak "iznedriti" 1 Marca Girardelija! :)
Tu bi opkladu vec mogao ladno da izgubis.Da ti je neko pre desetak godina rekao da ce Hrvati imati tamo neku Janicu Kostelic, verovatno bi se smejao.
Link to comment

pomalo smarate sa tim 'drzavnim projektom', kao da je neko prevaren time sto crna gora ulaze u vaterpolo. i ova generacija se pojavila, a bogami i stasala, prije nego sto su pocela ozbiljna ulaganja...

Link to comment
Do sada sam mislio da je Beograd gledao najtuznije, najgluplje i najbanalnije doceke sportista u istoriji sveta. Sad videh Crnogorce...Znaci, ima ih ukupno 300 ljudi na trgu, a lik sa stejdza urla "Pozdrav ponosnom Cetinju!" - "Jeeee!", "Pozdrav mojoj Budvi!" - "Jeeee!" i tako nabroji sva naseljena mesta u Crnoj gori. Sva. Likovi u publici deluju uniformisano i placeno da bi tu stajali.Jedina reklama koja bi imala smisla posle ovakvog prenosa je "Mama usisala Micka".
Ma kakvih 300, bilo ih je oko 150 i to 100 placenih. I to je bila frka sinoc nac' pare i platit' te ljude, posto se Milo potrosio na sudije i to, pa su nam Vatikan i SAD uleceli jedan zajam e za bruku ostadosmo..No dobro, bolest je svacija..
Link to comment
Ali ce josh teze Zabljak "iznedriti" 1 Marca Girardelija! :)
Ako ćemo za pravo, on je rođen u Austriji, ali je zbog nekih nesuglasica sa trenerima počeo da se takmiči za Luksemburg.
Link to comment
ja sam samo beskrajno smoren od te tipicno balkanske kenjaze po sudijama.
I ja isto, veruj mi. Ali, ovo nema veze sa tim, čak ni pijani Mikić nije pomenuo sudije ni jednom tokom prenosa, pa čak ni, za nepravde i zavere svih vrsta, uvek nadahnuti Korać. Srbija je igrala slabo i igra slabo pod Udovičićem, ali, da je bilo iole normalno sudjenje, Srbija bi ovo sinoć rešila već u trećoj četvrtini, jer je od susjeda bolja za bar tri gola, u normalnim uslovima. Kakvih sinoć nije bilo.A to što jedan ili dvojica iskompleksiranih nacionalista (ako su to) iskoriste ovu priliku, za po koju žalopojku na račun svetske zavere, mene ne interesuje. Ovaj put su u pravu - ovo sinoć je bilo brutalno nepošteno. Jebeš takav sport.
Link to comment
Ma kakvih 300, bilo ih je oko 150 i to 100 placenih. I to je bila frka sinoc nac' pare i platit' te ljude, posto se Milo potrosio na sudije i to, pa su nam Vatikan i SAD uleceli jedan zajam e za bruku ostadosmo..No dobro, bolest je svacija..
Uh, izvini, nisam hteo povrediti tvoja krhka nacionalna osecanja.Sad sam video docek u Podgorici i necu komentarisati nista da ne ispadne da sam ljubomoran ili nesto tako, mada sam mislio slicno i kad su mi se penjali na penis zakrcivanjem grada da se vesele ovim nebulozama...Reci cu samo jedno - Dejane Cukicu, oprosti sto sam gresio!
Link to comment
Reci cu samo jedno - Dejane Cukicu, oprosti sto sam gresio!
ako ovim hoces da kazes da je moguce da postoji gore - necu ti povjerovati dok ne vidim snimke ili neke opipljive dokaze jer Cukic je definicija za "dno dna"ajde reci da se salis
Link to comment
ako ovim hoces da kazes da je moguce da postoji gore - necu ti povjerovati dok ne vidim snimke ili neke opipljive dokaze jer Cukic je definicija za "dno dna"
reci cu ti samo jedno: najavljen je nastup merime njegomir -_-
Link to comment
ako ovim hoces da kazes da je moguce da postoji gore - necu ti povjerovati dok ne vidim snimke ili neke opipljive dokaze jer Cukic je definicija za "dno dna"ajde reci da se salis
Boze, kako bih samo voleo da se salim i da ono bar nisam video...Ko ima kablovsku - ATLAS ima live prenos, pa gledajte (mada je do sad mozda i zavrsilo).Znaci, jedan po jedan izlaze na stejdz, a komentator za svakog ima poseban tekst. Jednome od njih pipa jednu ruku, pa drugu "Evo, je jedna ruka! Evo je druga ruka! A gde su ostale? Gde su ostale?" "Aaaaaaaaaaaaaaaaa!", urla masa u delirijumu.To je bila najbolja fora veceri.
Link to comment
ako ovim hoces da kazes da je moguce da postoji gore - necu ti povjerovati dok ne vidim snimke ili neke opipljive dokaze jer Cukic je definicija za "dno dna"ajde reci da se salis
ti ocigledno nisi gledao doceke koje MC-uju Prljavi inspektor Blaza ili onaj Deeeejo, Deeeejo Kuguar hasisar (Dejan Jovanovic bese li?).Cukic je jos mila majka. kombinacija inspektora Blaza pred masom od 2000 ljudi koju 80% cine napaljene ribice izmedju 15 i 19 (prvi prelaz iz klinkica u dronfuljice) koje se nadaju broju mobilnog Vanje Udovicica izaziva takav transfer nelagodnosti da je to neopisivo. urgh
Link to comment

boze sta ja sve "propustam"ja sam do veceras bio ubjedjen da je Cukic dno dna i da toliko kicha, fraza, ulizavanja, nelagodnosti i prepubertetskih fora nije moguce dovesti na visi nivo "sranjeta" Mislim da je docek ane Ivanovic poslije Pariza bio uzas pogotovo zbog onog dzankija sa mikrofonom ali sam i tada bio ubjedjen da je Cukic nacionalna klasa.a taj Blaza -to je onaj "sex droga bodiroga" ako se ne varam ? :lol: koliki debil moras da budes da dozvolis to retardu da obavlja ikakvu ulogu za siru javnost ? Gdje odose ona stara vremena kad je Milojko Pantic bio "in"

Edited by tsva
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...