Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Јер је, макар код мене (Иком), НациТВ/РТЦГ 75% утакмице имао, уместо слике, боје дуге катодне цеви, уз звук (ако се и таквим Ђурковићеве опаске назвати могу)...
evo, ja sam bez problema gledao RTCG.
Link to comment
sport u kome se sve svodi na dodavanje lopte do centra gde ce sudijaa. svirati kontrafaulb. svirati iskljucenje
Interesantno je da je u periodu od kada smo poveli 4-2 do preokreta na 4-5, skoro svaki napad Crnogoraca našima svirano isključenje, a nekada u istom napadu i dva. Bar 2/3 tih isključenja lopta uopšte nije išla na centra, nego su isključivali za neka potezanja, kakvih je u vaterpolu bezbroj.Jbg, debelo smo oštećeni, ali zbog činjenice da smo, uprkos krađi, od kraja 2/4 sa sve produžecima dali samo jedan jedini gol, i zaslužujemo ovde novopečene terazijske Crnogorce, trijumfalni povratak kapitenskog mačka i premijerne postove Mbome koji se ne odnose ni na trijumf neke hrvatske reprezentacije ni na skokove Blanke Vlašić <_<
Link to comment

drugari, vi bas opravdavate onu uproscenu sliku o iskompleksiranim srbima.mozemo li mi nekad da izgubimo a da to ne budu krive sudije/visa sila/novi svetski poredak?nasi su igrali slabo iako imaju bolje igrace, a igrali su slabo zato sto nas trener forsira sporu i bezidejnu igru koja se oslanja na sefikove nadnaravne sposobnosti.krivo mi je zbog poraza, mogli smo da nastavimo seriju zlata na evropskim. krivo mi je i sto ce kralj milo i njegovi ovo zloupotrebiti na isti nacin na koji politicka bagra iskoristi svaki trijumf nasih reprezentativaca ali to je, ipak, problem crnogoraca. malo mi je lakse kad vidim kako harambasa pati jer je srpstvo opet, cak i u vaterpolu, ugrozeno i napadnuto.

Link to comment
drugari, vi bas opravdavate onu uproscenu sliku o iskompleksiranim srbima.mozemo li mi nekad da izgubimo a da to ne budu krive sudije/visa sila/novi svetski poredak?nasi su igrali slabo iako imaju bolje igrace, a igrali su slabo zato sto nas trener forsira sporu i bezidejnu igru koja se oslanja na sefikove nadnaravne sposobnosti.krivo mi je zbog poraza, mogli smo da nastavimo seriju zlata na evropskim. krivo mi je i sto ce kralj milo i njegovi ovo zloupotrebiti na isti nacin na koji politicka bagra iskoristi svaki trijumf nasih reprezentativaca ali to je, ipak, problem crnogoraca. malo mi je lakse kad vidim kako harambasa pati jer je srpstvo opet, cak i u vaterpolu, ugrozeno i napadnuto.
Nema spora da naši zaslužuju kritiku. Ono sinoć je bilo daleko od dobre igre, ali činjenice su činjenice.Ja lično, nisam video krivce van naših redova ni prošle godine u Australiji, ni kada smo doživeli debakl na EP u košarci, ni kada nismo prošli kvalifikacije za EP u fudbalu...generalno, ne mogu ni da se setim da smo negde drastično oštećeni. Mislim da bar na ovom forumu nema toga u velikoj meri.Dovoljan pokazatelj šta se sinoć desilo je komentar Kemenjija, koji nema apsolutno nikakav razlog da simpatiše Srbiju. Edited by Dorando Pietri
Link to comment
drugari, vi bas opravdavate onu uproscenu sliku o iskompleksiranim srbima.mozemo li mi nekad da izgubimo a da to ne budu krive sudije/visa sila/novi svetski poredak?nasi su igrali slabo iako imaju bolje igrace, a igrali su slabo zato sto nas trener forsira sporu i bezidejnu igru koja se oslanja na sefikove nadnaravne sposobnosti.krivo mi je zbog poraza, mogli smo da nastavimo seriju zlata na evropskim. krivo mi je i sto ce kralj milo i njegovi ovo zloupotrebiti na isti nacin na koji politicka bagra iskoristi svaki trijumf nasih reprezentativaca ali to je, ipak, problem crnogoraca. malo mi je lakse kad vidim kako harambasa pati jer je srpstvo opet, cak i u vaterpolu, ugrozeno i napadnuto.
Preteruješ. Sinoć smo žestoko oštećeni. Isključenja na 5-6 metara od gola se daju samo za izuzetno grube faulove ili ometanje prilikom izvođenja prekida. Ja to sinoć nisam nijednom video, ali sam video da smo imali bar 4 takva isključenja, Savić je dobio 3 isključenja, kao da se radi o nekom junioru, a ne o jednom od najboljih bekova na svetu... Da ne nabrajam dalje, mi jesmo imali šansu za pobedu, loše smo igrali, ali je glupo reći kako je sve bilo ok i da sudije nisu bile toliko bitan faktor.
Link to comment
Ma kazi slobodno, ciljas na Melburn od lani :)
Cilja verovatno i na klupske uspehe Juga i Mladosti. Nemoj da preteruješ potcenjujući hrvatski vaterpolo.
Link to comment
ima li primera u sportskoj istoriji da je drzava sa manjim brojem stanovnika ili sa manjom povrsinom osvojila kontinentalno prvenstvo u bilo kom ekipnom sportu?
mozda u ragbiju, u okeaniji. Ne znam da li su Tonga, Fiji, Samoa uzimali neke trofeje.
Link to comment

Jasno je da momci treba da prihvate odgovornost za počinjene zločine, dožive katarzu i izruče Ratka Mladića, a ne da ovako kukaju, kao pičke. Pa kakvo bi suđenje trebalo da bude srBskoj stoci, nego ovako? Dobro je što nisu podignute optužnice po komandnoj odgovornosti, u najmanju ruku. :)

Link to comment

uzasno smijesna je bila ona zastava sa vucijeg dola u cg publici. navijaci su u malagu dosli organizovano, uglavnom iz podgorice, a medju njima je bio i izvjestan broj clanova (n)vo varvari, profesionalnih navijaca buducnosti. zastava sa krstasem je bila sasvim izlisna na dogadjaju koji predstavlja relativno jeftin nacin da se publika u makar nekoliko evropskih drzava u turistickoj sezoni podsjeti na postojanje crne gore.sto se tice sudjenja, bilo je katastrofalno. ipak, udovicicevi komentari su pretjerani. ne vidim da je pominjao sudjenje u prvom dijelu utakmice, kada srbija i nije bas bila ostecena.kakogod, djurkovicu kapa dole, sa njim i dosadnjikava utakmica postane spektakl :D

Link to comment

sudije su govna i treba ih sve poapsiti angry.gif nisam od onih sto su pristalice teorije zavere al ono je bilo presmesno,da nam je milo juce sudio bolje bi prosli...sviraju nam duplo vise iskljucenja nego niggerima, odnos u kontrafaulovima jedno 15:2 za nas, i vecinu tih kontrafaula su nam svirali i pre nego sto smo krenuli u napad... slicno takvo sudjenje smo imali i protiv madjara u polufinalau, samo sto smo njih prosli...ja kapiram da su nase ajkule najjace u bazenu, al bas da nam toliko sviraju tih kontrafaula je bruka...i posle kazu niggeri su bolji, jesu tuki, da su bolju uz takvo sudjenje bi trabalo da su nas odvalili a ne da nas jedva dobiju i to jos uz ne bas sjajnu igru nasih...jedino sto im je bolje, je trener, sto nije ni tesko biti s obzirom da je nas udovicic...to sto oni imaju zlocka na sidru je nista kad bi krenuli da uporedjujemo nase igrace sa njihovim na ostalim pozicijama...lm na sledecem nasem susretu ima da ih pocepamo ko svinja masan dzak.

Link to comment
Jasno je da momci treba da prihvate odgovornost za počinjene zločine, dožive katarzu i izruče Ratka Mladića, a ne da ovako kukaju, kao pičke. Pa kakvo bi suđenje trebalo da bude srBskoj stoci, nego ovako? Dobro je što nisu podignute optužnice po komandnoj odgovornosti, u najmanju ruku. :)
impresivno. koliko ti je trebalo da osmislis ovo?
Link to comment
Drago mi je da vidim da se u Zagrebu i Sarajevu jednako slavi kao i na Cetinju. Kad vec ne mozete sami nesto da uradite, dobri su i CGorci... :wub:
Možda da si pogledao na hejt, vidio bi.. Uopće nisam planirao čestitati, ali sam imao čast i zadovoljstvo preko statelita pogledati RTS podnevni dnevnik, u kojem ih se posralo na onaj dobri stari šovenski, zadah-ocvalog-imperija style, ono otprilike, vidi se 'na kraju da mi (Srbi, ofkors, mada s ovi drugi Srbi s kokoškama vole Crnogorcima zvat, opaska moja) igramo najbolji vaterpolo, ali ipak mora da se zna ko je veliki brat, žao nam je mala braćo'..Pa sam iz čiste isprovocirane solidarnosti, jer se takvo patroniziranje prema ex-yu subraći sada prakticira samo prema Crnogorcima, sa veseljem i zadovoljstvom čestitao prvi naslov u povijesti. Nadam se da se pisac tog usranog komentara bar malo crvenio poslije finala.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...