Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

sudije su smanjili taj odnos igraca vise kad su vec napravili stetu...da ne govorim da je vecina bila kad smo mi krecali od naseg gola..pa dok stignemo do njihovog prodje 12-15 sek...
Jeste, trebalo nam je 20 sekundi da predjemo centar...najgore u svemu je sto su se nasi verovatno prilicno demoralisali vecerasnjim desavanjima : prosle godine na SP su nas Hrvati demolirali i potpuno zasluzeno smo ostali bez medalje, tu nije bilo nikakve diskusije. Sada smo ponovo imali najvise iskljucenja, kontrafaulova vise nego iko u istoriji a rekao bih, na osnovu pogledanih utakmica i snimaka, da Hrvati i Crnogorci nisu igrali nista manje zescu odbranu. Tako da nemamo bas cemu da se nadamo na OI, obzirom da ce tamo svi da grizu a verovatno ce opet da nam se zadesi sudija koji ce svirati dvadesetak kontrafaulova, koristeci slobodnu sudijsku procenu...
Link to comment
Realnost je da Crnogorci vaterpolo shvataju kao jako vazan nastavak svojih spolovila i da su shodno tome spremni da gube silne pare na njemu (posto se ti nebulozni sportovi finansiraju iz nasih dzepova).
verovatno i Ruskinjama predstavlja nastavak istog.Vaterpolo je zdrav sport i ubila se tvoja logika o nebuloznom. Po tebi samo fudbal treba da se pika.luksemburski edit: uspeli bi za hiljadu godina. Edited by Lancia
Link to comment

nevezano za finale,a glede nase buducnosti...mislim da nije bas sjajna..jos prosle god. u melburnu se videlo da dosta toga ne stima, narocito u fazi napada koji je bio ocajan..tako se nastavilo i na ovom prvenstvu..ne recunam tu nemce i makedonce..ali vec sa rumunima samo 6 golova..mucenja sa italijom..jedina razlika ove god u odnosu na proslu je odlicna odbrana i sjajni sefik..i vujas protiv madjara kad nas je vadio iz govana a bili smo na ivici poraza..dakle, nista se nije promenilo za 1.5 god...bar sto se tice napada a pogotovo igraca vise...mnogo kontrafaulova na poziciji centra..kako ove tako i prosle god...+ vecina igraca je presla 30tu ili su tu negde...vujasinovic ima 35 i bolje da ne racunamo na njega,iako bi mogao da igra jos 2,3 god. na jakom nivo uzimajuci u obzir njegove fizikalije i motiv..ali treba traziti zamenu...imamo sapica i cirica sa po 30...oni mogu jos 2,3 sigurno...za dacu znamo ,nazlost...dakle, nakon OI treba se okrenuti mladjima..a sta tu imamo: prlainovica,filipovica i i i niko vise...imamo radjena,avramovica ,aleksica i sta ja znam..ne pratim klupski vaterpolo,ali sve je to jako slabo..mozda gresim,ali mislim da ce u buducnosti svaka medelja biti veliki uspeh..a ne da kukamo sto smo 2gi...i kod madjara je slicna situacija..mozda jos gora..kis,kasas,varga,molnar,biros,benedek..svi preko 30..vecina preko 32,33...oni su mozda u jos vecem cabru...djukanistan necu da komentarisem...tu je najaci milo vaterpolista...hrvate - ne znam nista o njihov mladjariji...znam da su hinic i smodlaka,njihove kljucne figure unazad 10ak i vise god. na zalasku karijere..imaju boskovica i jos par mladjih...elem, narednih god ce biti dosta neizvesno...mozda ono govno od lena pokusa vestacki da vrati nekade divove ..italiju i spaniju...ima jos par zemalja gde se igra ozbiljno i to je to...vecerenje finale nijedna stanici,sem ex yu i madjara nece se ni osvrnuti na ovo finale..ili mozda oce,ali na isti nacin kao sto mi pratimo australijski fudbal ili kriket....cg nek se raduju,to im je jedini sport gde mogu nesto da naprave..na njihovu nesrecu, za njihov "uspeh ce cuti" samo par zemalja...dok npr mi iz nedelje u nedelju saljemo sliku svetu preko odbojke i svetske lige...

Edited by gorance
Link to comment
verovatno i Ruskinjama predstavlja nastavak istog.Vaterpolo je zdrav sport i ubila se tvoja logika o nebuloznom. Po tebi samo fudbal treba da se pika.luksemburski edit: uspeli bi za hiljadu godina.
Po meni, nek` se pika i pljuvanje u dalj ako imaju para da se finansiraju. Sto se dece tice - eno im bazeni, pa nek` plivaju, ako je do sporta i zravlja. Ono inace uopste nije sport, zato sto sport mora imati jasno definisana pravila, a ovo cudo to uopste nema.luksemburski edit: Tvoja i moja pretpostavka imaju podjednaku tezinu, pa je bez veze da se nabacujemo time. Ono sto je cinjenica je da nisu nikad ni pokusali. A od ovih sto su pokusali mi se cini da svi imaju neke titule.Sad vec i sebe pocinjem da smaram sto sam dosao na vaterpolo topik da serem protiv vaterpola. Ali nikako mi nije jasno kako neko moze gledati sport u kome je na sudiji da odluci s koliko igraca igras ti, a s koliko protivnik, a ta odluka ne mora ni na koji nacin da se obrazlozi. Znaci, umesto sudija, moze slobodno da se ubaci kompjuter koji bi s vremena na vreme izbacivao igraca nekog tima i ovo bi postao, ako ne bolji, a ono bar posteniji sport.
Link to comment
Ali nikako mi nije jasno kako neko moze gledati sport u kome je na sudiji da odluci s koliko igraca igras ti, a s koliko protivnik, a ta odluka ne mora ni na koji nacin da se obrazlozi. Znaci, umesto sudija, moze slobodno da se ubaci kompjuter koji bi s vremena na vreme izbacivao igraca nekog tima i ovo bi postao, ako ne bolji, a ono bar posteniji sport.
apsolutno. kada se u Inđiji otvori IT park odmah krenuti u razvoj softvera pod radnim nazivom WPolo Ref za Windows i Linux.
Link to comment
Drago mi je da vidim da se u Zagrebu i Sarajevu jednako slavi kao i na Cetinju. Kad vec ne mozete sami nesto da uradite, dobri su i CGorci... :wub:
Drago mi je da ti iz New Yorka vidis karusele i ekstaziranja po Sarajevu i Zagrebu. :) Druga recenica je zapravo toliki biser da je prakticki minijatura. :D (Preskocimo elaboraciju da i to ne bude protumaceno kao kakva podla provokacija.)Utakmicu nisam gledala, vaterpolo nikad nije spadao medju sportove koji su me osobito zanimali, mada cudo koliko zivaca popije nakon predstava tipa Jug-Pro Recco nedavo, npr. :mellow:
Link to comment

sport u kome se sve svodi na dodavanje lopte do centra gde ce sudijaa. svirati kontrafaulb. svirati iskljucenjelolidem da gledam pikado na dsf .. uzbudljivije je i ima pravila :)

Link to comment
Drago mi je da ti iz New Yorka vidis karusele i ekstaziranja po Sarajevu i Zagrebu. :) Druga recenica je zapravo toliki biser da je prakticki minijatura. :D (Preskocimo elaboraciju da i to ne bude protumaceno kao kakva podla provokacija.)
Ma kazi slobodno, ciljas na Melburn od lani :)
Link to comment
idem da gledam pikado na dsf .. uzbudljivije je i ima pravila :)
Plemenit sport. Ja sam se jedno kratko vrijeme bavio time. Bio sam veoma dobar do cetvrtog piva, upotrebljiv do sedmog a poslije toga nisam vola mogao da ubodem a kamo li onu malu tablicu
Link to comment
jel istina ova spika da je sudija žabar doveden pred samu tekmu, tj. da je prvobitno bio delegiran neki drugi?
Тако сам и ја чуо, боље да ништа не коментаришем <_<
Link to comment
Zbog?
Јер је, макар код мене (Иком), НациТВ/РТЦГ 75% утакмице имао, уместо слике, боје дуге катодне цеви, уз звук (ако се и таквим Ђурковићеве опаске назвати могу)...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...