Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ovo je smijeshno. super je shto smo uzeli titulu, ali ne znam kome je ovo trebalo. sudjenje je bilo sprdnja. dok je cg gubila, sve su nam sudili, kad smo presli u vodjstvu pocelo se malo suditi za srbiju, kao da su se kladili na tacan rezultat. valjda ih je iznenadilo ovo finale pa se moralo nesto spektakularno napraviti. sve u svemu, srbija ima pravo da se zali na sudjenje, u najmanju ruku. ne znam, ne mogu da se radujem previshe, ovo je komedija. steta, umjesto da se klanjamo scepanovicu i sefiku, prica se o ovome. treba skloniti vaterpolo i sa olimpijade, LEN je komichna organizacija.

Link to comment

Ја се начеститам судијама свега редом, Црној Гори није требала оваква победа. Одраћемо све на Олимпијади, нема друге.Идем да се дрндам. angry.gif

Link to comment
Inače kad smo već kod prognoza...SERBISTAN -VS- KARADAGISTAN 6:7Crnogorci više žele pobedu. ;)
Malo sam omanuo... Ali sve su Turci krivi... ;) Cestitke Crnogorcima! 13 jul je na kraju krajeva... :rolleyes:
Link to comment

nadam se da ce uskoro da se ukine ovaj sport sa OI..sad vidim zasto su hteli da ga sklone...ovo je lakrdija i smejurija..sudije se cak nisu ni trudile da sakriju svoju nameru..jeste,u 4/4 je bilo uravnotezeno,ali kad su ovi poveli sa 5:4realno, kod 4:2 da im nisu bila iskljucenja,do sutra ne bi dali gol..a s druge strane, nasim centrima su morali glavu da sklone sa ramena pa da im sviraju isklucenje..pa cak i takvoj situaciji nas nisu dobli u regularnom delu...ono sto je najsmesnije,ovaj sport se prati u jedno 15ak zemalja sveta,a mi pravimo dramu kao da smo izgubili finale SP u fudbalu ili kosarcis druge strane,nas napad je bio ocajan..ne zna se ko je bio slabiji..i tu isto lezi razlog poraza,ali sudije su ipak bili zvezde veceri

Edited by gorance
Link to comment

Ovo je postalo zalosno gledati, oduvek su ovi debili odlucivali puno toga ali sad kad su i nacisto podivljali apsolutno bila koja reprezentacija moze pobediti, izgubio se svaki kriterijum sta je obican faul, sta je iskljucenje, sta je kontra faul, sviraju sta hoce i kad hoce odnosno tako da se udje u neizvesni finis, imali smo masu iskljucenja, Prlainovic vec pocetkom 3/4 dobio 3 iskljucenje i time su nam osakatili levu stranu u napadu, Vujas je skoro celu tekmu igrao pod pritiskom 2 iskljucenja, nema sta odigrali smo slabo ali sudjenje generalno na sampionatu je bilo ocajno, ovaj sport je izgubio svaku draz pod ovakvim okolnostima a brlji nabiti mikrofon u...

Link to comment

I druga stvar, nije krivac, ali nije ni briljirao u drugom poluvremenu - Sefik. Od trenutka kada je izashao Savic, mnogo smo slabije odigrali.

Link to comment

Jbg. žao mi što je odlučujući gol pao na blagu nesmotrenost šefika, koji je bio daleko najbolji.Uz ovo suđenje ni Quizmaster ne bi mogo pobediti.

Link to comment

Sefik odrzavao ravnotezu u odnosu na sudijske odluke, da nije bilo promasenih zicera na kraju (Udovicic, Radjen) moglo je i drugacije da se zavrsi. Vaterpolo je LEN™.Korac zakljucava prvenstvo :lol:

Edited by Takeshi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...