Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Da, ove godine Vucic spasava Prlainovica iz bazena da se ne udavi.

Ma mislio sam na Bor. Tamo prošle godine nije otišao. Za ovu se nije još izjasnio.

Link to comment

Cemu tacno sluzi ova Svetska liga, je l se tu obrcu pare? Na poslednjih 11 takmicenja 2 puta nismo bili prvi.

Nesto malo para [u zadnjih par godina je nagradni fond 100k dolara, ranije je bilo dosta manje], ali u sustini kvalifikacioni turnir za SP/OI. A i sluzi da se reprezentacija okupi tokom godine i odigra par utakmica. 

Link to comment

Dao Perovic ostavku, ocekivano. Sad je vjerovatno izmedju Vicevica i Gojkovica. Nadam se Vladu, ali mislim da je Vicevic 'na redu'.

Link to comment

Dao Perovic ostavku, ocekivano. Sad je vjerovatno izmedju Vicevica i Gojkovica. Nadam se Vladu, ali mislim da je Vicevic 'na redu'.

mirko? zar on nije neki direktor reprezentacija? a dje je doktor vlado bio trener do sada - kod vas u jadranu?

Link to comment

Jes, Mirko je neki direktor mladjih selekcija, tako nesto. Vlado je u Jadranu, i trenira jednu od mladjih reprezentacija, nisam siguran koje godiste. 

Link to comment

Janovic ce sigurno da igra u Riju. Vraca se u Jadran, gdje vjerovatno nece igrati sve utakmice, nego dosta odmarati. Boris je rekao da bi vrlo rado igrao u Riju, al ne znam sta je s njim, jel i dalje povrijedjen... Ocekujem da bude u reprezentaciji ako bude mogao, i sa jednom rukom je realno bolji od Klikovca. Moguce i Vukcevic da se vrati... Jbt, preveliki je luksuz otici na SP bez tri najbolja centra, nije se moglo ni ocekivati bolje od petog mjesta :/

 

Nadam se i da ce Ukropina imati vise prostora, steta je ne iskoristiti takvog talenta, pogotovo na poziciji gdje godinama CG ima najveci problem.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Vlada Vujasinović na klupi :Hail:

ceo taj odnos savic-vujasinovic je za veliko postovanje. kamo srece da i u nekim drugim sportovima treneri najboljih domacih klubova imaju slican odnos i da je negde sve ipak posveceno uspehu reprezentacije
Link to comment
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...