Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Medju vaterpolistima postoji intima kakva u košarci nije moguća.

 

pa kako ne bi kad se srecu samo u gacama :D

 

enivej, podsetite me da i sledeci put ne gledam :)

Link to comment

valjda ce se nesto pojaviti na yt.

 

moram da priznam da sam se malo pribojavao nase odbrane, bekova posebno. ali su i protiv italijana i hrvata odlicno odradili sve. doduse, sa hrvatima smo i duplirali na beka. znaci, bravo i za randjelovica i jaksica. druge da ne pominjem, svi su doktori.

Link to comment

Medju vaterpolistima postoji intima kakva u košarci nije moguća.

 

iako uopste ne pratim sport vise (osim malo nesto mma rondu npr), vaterpolisti, hokejasi i bode miller ...njima je sve oprosteno....apoloncici :) 

 

bivsi, vaterpolista, palim svetlo da ga lepo vidim a on gasi svetlo...ja palim, on gasi...palim - gasi...izdrah se na njega, njemu uniforma kupace gace a sada mi se tu stidi....

 

 

anyway cestitke. gde je tu bila madjarska nas nemesis najveci? ovaj tim je superioran, kao jedno su. a to je najbitnije.

Link to comment

joooj bolje ti je da cutis ili da se ne pravis duhovit. od toliko varijacija sto su mogle da budu izvaljene, samo si sebe ukopao

 

 

za sprdnju i zajebanciju ipak covek treba da je malo vise inteligentan.

 

thx za info za madjare. 

Link to comment

Nisam ocekivao bas ovako razvaljivanje. Ali Srbija je za klasu bolja od svih ostalih. Po meni, ovo je najbolja generacija koju je srpski vaterpolo ikad imao. Mislim da, uprkos kliseima o samo 3-4 reprezentacije koje 'ozbiljno igraju vaterpolo' konkurencija nikad u istoriji nije bila veca. Postoji 7-8 reprezentacija koje legitimno mogu da ciljaju medalje na velikim takmicenjima. Osim zlatne. 

 

Svaka cast. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...