Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Često imam dilemu da li si bezobrazan ili ipak samo glup.

 

Za tebe nema dileme, glup si ko tocilo. Bezobrazluk je verovatno posledica ovog prvog.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Očigledno niste svesni koliko je kokain prisutan u vrhunskom sportu.

 

Meni su svi ljudi koji se drogiraju i opravdavaju/relativizuju drogiranje moralne i intelektualne nakaze. Nemoj dalje na ovu temu...

Link to comment

Meni su svi ljudi koji se drogiraju i opravdavaju/relativizuju drogiranje moralne i intelektualne nakaze. Nemoj dalje na ovu temu...

Ne opravdavam naravno. Samo ne glumim sveca pa se ne čudim ovim pojavama.

Link to comment

Ne opravdavam naravno. Samo ne glumim sveca pa se ne čudim ovim pojavama.

 

Niko ovdje ne glumi sveca. Samo kazem da kad god ih otkriju treba da ih udalje iz sporta... hvala za sve sto ste uradili i adio!

Link to comment

Meni su svi ljudi koji se drogiraju i opravdavaju/relativizuju drogiranje moralne i intelektualne nakaze. Nemoj dalje na ovu temu...

A kad su ono napadali Pantelića da se drogira, pozivao si odgovorne da ti izađu na crtu u Kumbor i Verige, ako smeju. Oj SiCG među dvostrukim standardima.

Link to comment

Ne opravdavam naravno. Samo ne glumim sveca pa se ne čudim ovim pojavama.

 

Ti se nisi "ne čudio pojavama", ti si sa žaljenjem konstatovao da je pao. "Šteta".

 

Sad pls, nastavi da se blamiraš humorom 4godišnjaka i stavovima svojstvenim svakome samo ne normalnom čoveku, pogotovu ne ljubitelju sporta u koje sebe verovatno ubrajaš.

 

 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

A kad su ono napadali Pantelića da se drogira, pozivao si odgovorne da ti izađu na crtu u Kumbor i Verige, ako smeju. Oj SiCG među dvostrukim standardima.

 

Pantela se nije drogirao vec je njegovo umjece i besprekorno ponasanje van terena bilo opijum za mase. Mora da si to pobrkao...

Link to comment

Ti se nisi "ne čudio pojavama", ti si sa žaljenjem konstatovao da je pao. "Šteta".

 

Sad pls, nastavi da se blamiraš humorom 4godišnjaka i stavovima svojstvenim svakome samo ne normalnom čoveku, pogotovu ne ljubitelju sporta u koje sebe verovatno ubrajaš.

 

 

:wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...