Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

a nesto ispod te vesti Mondo ima tekst sa ovim naslovom

 

"Magični" beli prah

 

 

Evo kako sve možete da iskoristite talk za bebe.

 

Link to comment

Cus steta sto je pao. :lol:

 

Carska izjava :Hail:

 

Jbg, mogao je da ostane da igra i kao takav bude primer svim mladima da čovek može uspešno da se drogira i bude profesionalni sportista. :D

Link to comment

Jašu čoveka zbog malo koke, još to računaju kao doping... Jab ukinuo ta testiranja na psihoaktivne supstance, doping sredstava ok, ali ako ću da se šijem u slobodno vreme, moja stvar.

Link to comment

Očigledno niste svesni koliko je kokain prisutan u vrhunskom sportu.

 

ja stvarno nisam. na koji vrhunski sport misliš, Mesi, Nadal, Bjelica (ne nužno ti igrači) ili naš vrhunski sport ?

MIsliš da ih ne kontrolišu na doping ili ih puštaju ? Jadnog Gista smaraju zbog trave :(

Link to comment

Jašu čoveka zbog malo koke, još to računaju kao doping... Jab ukinuo ta testiranja na psihoaktivne supstance, doping sredstava ok, ali ako ću da se šijem u slobodno vreme, moja stvar.

 

+1

 

Alkohol je duplo gori i društveno štetniji, pa niko nije diskvalifikovan zbog opijanja, dapače ohrabruje se

Link to comment

ja stvarno nisam. na koji vrhunski sport misliš, Mesi, Nadal, Bjelica (ne nužno ti igrači) ili naš vrhunski sport ?

MIsliš da ih ne kontrolišu na doping ili ih puštaju ? Jadnog Gista smaraju zbog trave :(

I nas i svetski. Al naravno ne znam imena i mogu da pretpostavim da nisu ti nabrojani. To se smatra javnom tajnom, verovatno iz razloga koji su opisani na ovoj strani.

 

Generalno ide priča da koke dosta ima, načuo sam bio i za Viktora da je to bio razlog da odbije ono testiranje. Ili PSD da ranije i iznenada završi karijeru.. Ali ne mogu da naravno da tvrdim sve to i ja sumnjam dosta. Ali da ga ima dosta to verujem. I to naravno ne znači da svi smrcu, već manji deo.

 

A slažem se da je alkohol najveće zlo. Uz heroin naravno.

Link to comment

Smešno za šta su čoveka kaznili.

A Đovak se ubija onom drogom sa NZ i nikom ništa...

 

"Novak jede manuka med s Novog Zelanda koji pčele prave od manuka biljke, gusto razgranatog autohtonog grma s dalekog Pacifika. "

Link to comment

Očigledno niste svesni koliko je kokain prisutan u vrhunskom sportu.

 

U tom slučaju, podržimo i doping i žalimo za svakim ko je uhvaćen pošto je doping takođe sve prisutan u vrhunskom sportu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...