Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

E cus ti price znate li vi ko je Sostar i VK Partizan. Ovo kao ono - znate li vi da je Danilovic kucao preko Sabonisa!:lol:

 

I nisam pricao o tekstu vec o konkretnoj situaciji.

Link to comment

Pa pazi prvo je da 5 titula u basketu nije isto što i 7 evropskih titula.

 

Drugo, jeste glupo. Gde sam ja napisao da je to ok? Samo kažem da kad tako mogu da se uspu pare i za godinu dana postaneš prvak evrope onda nije čudno što može i ovo.

Nije glupo, nego je svinjarija. Kojom je pomognuto Partizanu, iako to nije zasluzio.I nije to dobio zato sto je prije 40 godina vladao Evropom, nego zato sto je bio na strani LENa u sukobu LEN - klubovi.

Da razgranicimo nesto, nije to uradjeno da bi se napakostilo Zvezdi, niti je Liga Sampiona takva napravljena zato sto je Sostaru i Partizanu trebalo. Ali je fakat ispalo tako kako je ispalo.

 

I jos stavljas Pro Recco medju instant klubove? Ne sprdaj se.

Link to comment

Koliko se ja secam, VK CZ nikad nije bila zamrznuta, vec dva puta ugasena i ponovno osnovana kao novi klub sa slicnim imenom (tipa C.Z. Vet )...

Link to comment

To je neuporedivo. I ubeđen sam da ne bi pričao tako da je neko "uspo" pare u Partizan u bilo kom sportu. 

 

Šta su trebali da kažu Čelziju kada je Abramović sa milijardama došao i uzeo titulu? Jbg, ide Mančester, oni peru sve redom od kada je premijer lige? Ne znam kako ne razumeš koliko je to glupo i kakav uticaj to ima na taj sport, takmičenje, jednostavno sve.

 

edit: finansiranje je stvar pojedinca ili preduzeća. Za takmičenja (bi trebalo da) važe pravila koja ne favorizuju nikoga na osnovu jbnog minulog rada. Zato se igraju sezone svake godine, i upravo taj takmičarski momenat daje motivaciju svima, navijačima, upravi, sponzorima, igračima. Ako se plodovi titule stave u drugi plan, celo takmičenje nema smisla.

 

Druže ti me citiraš gde ja napišem da je glupo a ti meni objašnjavaš da je to glupo. Ne razumem života mi.

 

Nije glupo, nego je svinjarija. Kojom je pomognuto Partizanu, iako to nije zasluzio.I nije to dobio zato sto je prije 40 godina vladao Evropom, nego zato sto je bio na strani LENa u sukobu LEN - klubovi.

Da razgranicimo nesto, nije to uradjeno da bi se napakostilo Zvezdi, niti je Liga Sampiona takva napravljena zato sto je Sostaru i Partizanu trebalo. Ali je fakat ispalo tako kako je ispalo.

 

I jos stavljas Pro Recco medju instant klubove? Ne sprdaj se.

 

Reka sam razmišljao dal da stavim ali u suštini to jeste sličan modalitet, više sam ga ubacio da mi ne bi kukali ovde samo ti Zvezda smeta, ne smeta mi Reko. A ako razgraničimo da to nije urađeno da bi se napakostilo Zvezdi niti da je LŠ napravljena prema Šoštaru i Partizanu onda ne znam oko čega se mi sporimo ovde?

 

Ja bih vas opet uputio da vidite kako je počela ova tema i da pročitate onaj navijački pamflet

Link to comment
Reka sam razmišljao dal da stavim ali u suštini to jeste sličan modalitet, više sam ga ubacio da mi ne bi kukali ovde samo ti Zvezda smeta, ne smeta mi Reko. A ako razgraničimo da to nije urađeno da bi se napakostilo Zvezdi niti da je LŠ napravljena prema Šoštaru i Partizanu onda ne znam oko čega se mi sporimo ovde?

 

Recco je veliki klub, po mnogim mjerilima najveci u Evropi. To sto imaju puno para, jebiga, ne znaci da su ista manji niti da su instant ili sta god. Imaju 7 titula prvaka Evrope, nisu ih sve osvojili otkad su postali bogati. A i da jesu, big fucking deal, ne vidim kako bi se to razlikovalo od bilo kojeg velikog fudbalskog kluba koji funkcionise na taj nacin?

Inace, imao je i Partizan instant momenata u svojoj ne tako dalekoj proslosti.

 

A sporimo se oko toga sto je to sto je Partizan na taj nacin gurnut u CL na racun Zvezde skandalozno, a ne glupo. Sta je bio glavni motiv tu, nebitno je. To je bila stvar koja sa sportom veze nema.

Link to comment

Druže ti me citiraš gde ja napišem da je glupo a ti meni objašnjavaš da je to glupo. Ne razumem života mi.

 

 

Samo kažem da kad tako mogu da se uspu pare i za godinu dana postaneš prvak evrope onda nije čudno što može i ovo.

 

Ti si to što je glupo poistovetio sa time što neko uspe pare i napravi uspeh u sezoni i to glupo na taj način odobrio. Ja ti kažem da je taj princip nepostojan, ne možeš na osnovu prvog da odobravaš drugo, a gore sam ti napisao i zašto.

 

Edit: vidim da si napisao "nije ni čudno što može i ovo" što ne mora da znači da ti to odobravaš, pa se ograđujem. Ali opet, instant finansiranje je postalo svojstveno mnogim sportovima i i dalje mi je ta relacija nepoveziva.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Koje glupiranje bog te jebo, pitam te kada, ne znam. Sve ti znaš samo ti je odgovor uvek potraži na guglu  :lolol:

 

Dakle, kada? Da li u poslednjoj deceniji, da li za vreme Tita, kada? Da li pre onih titula evropskog prvaka ili posle toga?

Pošto nisam sve iščitao do kraja, pa ne znam da li ti je neko direktno odgovorio ili ne (mislim, direktno sa linkom), evo izvoli: http://www.b92.net/sport/vaterpolo/vesti.php?yyyy=2008&mm=04&dd=12&nav_id=293629

 

VK Crvena zvezda pred gašenjem?

IZVOR. B92, SPORT

 
 
9389859844800859772d30397253284_200x133.

Vaterpolo klub Crvena zvezda nalazi se pred gašenjem. Bankovni račun Zvezde, koja već dugi niz godina ima velike finansijske probleme, blokiran je u petak i to na zahtev rukovodstva šampiona Srbije i gradskog rivala Partizana. "Potraživanjem Partizana, juče nam je blokiran račun. Partizan, putem menice, od nas potražuje dva miliona dinara duga zbog korišćenja bazena. Pitanje opstanka kluba više se ne postavlja. Zapečatili su nam sudbinu”, rekla je direktorka Crvene zvezde Vera Latković za "Sport".

Latkovićeva je dodala da Zvezda duguje novac gradskom rivalu od prošle godine, ali da je, s obzirom na situaciju u Crvenoj zvezdi i činjenicu da Partizan nije finansijski ugrožen, od "crno-belih" očekivala razumevanje. 

 

"Na najgori način su zloupotrebljeni korektnost Crvene zvezde i garancije za plaćanje duga. Partizan je ovo uradio potpuno svestan šta ovakav potez znači za Crvenu zvezdu. Ovo je potez bez presedana u sportu. Nije bilo sastanka u vezi sa nalaženjem rešenja". 

 

Latkovićeva tvrdi da je Zvezda uskoro trebalo da dobije novac od gradskih vlasti, ali da će sada i za to biti uskraćena zbog blokiranog računa. Direktorka Crvene zvezde tvrdi i da Partizan kroz menicu ne naplaćuje samo dugovanja za korišćenje bazena na Banjici. 

 

"U toj sumi od dva miliona je i obeštećenje za Jovana Cakića i Marka Draksimovića. Očigledno je da nekome u Partizanu nije stalo da gradi ozbiljnu priču što se tiče jačanja srpskog klupskog vaterpola. Seku granu na kojoj sede". 

 

Direktor Partizana Darko Udovičić ističe da Partizan ima razumevanja za druge, ali i da mora da vodi računa o sopstvenim troškovima. 

 

"Svi dužnici su blagovremeno obavešteni o potraživanjima. Razumemo svačije probleme, ali moramo da grejemo bazen. Ni nama niko ne daje naftu na veresiju. Ako nemamo čime da zagrejemo vodu, onda niko neće moći da trenira. Ni Partizanova, ni Zvezdina deca koja vežbaju bez ikakvih problema. Selekcije Crvene zvezde nesmetano treniraju na Banjici i mislim da je to, sa sportskog stanovišta najbitnije. Niko ih nije izbacio zbog neplaćanja, kao u Obrenovcu. Jedino želimo da i mi imamo čime da platimo naftu, struju, vodu...", rekao je Udovičić. 

 

Zvezdini vaterpolisti su od prošle godine beskućnici posle zatvaranja bazena "25. maj", od kada su koristili bazene u Obrenovcu i na Banjici. 

 

Igrači su krajem prošle godine izašli u javnost saopštenjem u kojem se žale na neisplaćene plate, ali su nastavili da igraju, izborili drugo mesto u prvenstvu i šansu u kvalifikacijama za Evrolig

Link to comment

Šta je sad problem sa Dačinim tekstom? Partizan je zasluženo pobedio u sjajnom polufinalu, majstorica pa penali, najbolja propaganda jebenog vaterpola, a Šoštar je govno koje treba sanitarno ukloniti iz sporta. zar ne možete da se složite ni oko minimuma osnovnih stvari :(

Moj dragi Levi...nekim ljudima isto je dal' prdiš ili pričaš. 

Link to comment

Ispada da vam je Partizan te godine jos ucinio i uslugu, jer ovde je dovoljno samo ovo uraditi(akcenat na zadnju recenicu iz teksta) i resio si sve svoje probleme i eto te za koju godinu na krovu evrope   ... Mada, i dalje mi nije jasno zasto se potencira ta prica posle ove vise nego korektne polufinalne serije ?

 

p.s. @Gavrasius

Ko po tebi ima najperspektivniju reprezentaciju pred Rio ?

Link to comment

Ok, sad kapiram, ti se u stvari zajebavas.

Ma ne zajebava se nego živi za patkometriju, ali bi da to zavije da zvuči pristojno, ali je previše glup da bi mu to uspelo. Klasični mentalni sklop gospode sa šipke. Nalupa tako nekoliko mandrilskih stavova sa tribine i kada naleti neko dokon i napravi ga budalom, počne da skviči kao devojčica da mu učitavaju namerno jer mu žele zlo i kako to nije mislio.

 

Evo i ovde je prvo napisao da ne vidi problem da Partizan bude proguran preko reda u LŠ, kad je već dozvoljeno da klubovi sa manjom tradicijom imaju veći budžet od onih sa većom. I onda kada mu se napiše da mora se zajebava, promeni priču i počne da laže kako je od početka tvrdio da je to bilo glupo rešenje.

Edited by Heaviside
Link to comment

Ispada da vam je Partizan te godine jos ucinio i uslugu, jer ovde je dovoljno samo ovo uraditi(akcenat na zadnju recenicu iz teksta) i resio si sve svoje probleme i eto te za koju godinu na krovu evrope   ... Mada, i dalje mi nije jasno zasto se potencira ta prica posle ove vise nego korektne polufinalne serije ?

 

p.s. @Gavrasius

Ko po tebi ima najperspektivniju reprezentaciju pred Rio ?

Srbija. Necu reci da je bas za klasu iznad ostalih, ali ne bi bilo daleko od istine.

Link to comment

Ma ne zajebava se nego živi za patkometriju, ali bi da to zavije da zvuči pristojno, ali je previše glup da bi mu to uspelo. Klasični mentalni sklop gospode sa šipke. Nalupa tako nekoliko mandrilskih stavova sa tribine i kada naleti neko dokon i napravi ga budalom, počne da skviči kao devojčica da mu učitavaju namerno jer mu žele zlo i kako to nije mislio.

 

Evo i ovde je prvo napisao da ne vidi problem da Partizan bude proguran preko reda u LŠ, kad je već dozvoljeno da klubovi sa manjom tradicijom imaju veći budžet od onih sa većom. I onda kada mu se napiše da mora se zajebava, promeni priču i počne da laže kako je od početka tvrdio da je to bilo glupo rešenje.

 

Ti meni da kažeš da ja lažem a ja tebe uhvatio u laži kao zla veštica ivicu i maricu u šumi. A odgovor na to što sam te uhvatio u laži je bio neko jadno izvlačenje kako ja pričam kako su svi protiv mene. Mene bi bilo sramota da posle toga bilo šta napišem ali prošlo je valjda dovoljno vremena pa može to da se zaboravi.  A što se mandrilskih stavova tiče upućujem te na post koji sam jutros ostavio ovde kao odgovor Malvo-u. Sportski pozdrav, objektivni čoveče. 

Link to comment

Pozdrav :)

 

Aj i da se nasmejem na ovo da si me uhvatio u laži i da bi tebe bilo sramota da uradiš bilo šta (na forumu, razume se) :lol::lol::lol:

Edited by Heaviside
Link to comment

Pozdrav :)

 

Aj i da se nasmejem na ovo da si me uhvatio u laži i da bi tebe bilo sramota da uradiš bilo šta (na forumu, razume se) :lol: :lol: :lol:

 

Bolje da si ostao na pozdravu.

 

U laži sam te uhvatio isto kao što su 1 plus 1 jednako 2. Isto si tako uleteo i počeo da pričaš kako sam ja nešto napisao i kada sam te pitao da mi nađeš gde sam to napisao i citirao ti šta sam napisao tvoj odgovor je bio "svi su protiv tebe, zavera". To je činjenica i to lako proverljiva, nema spora tako da ne znam jel tvrdiš sad da to nije tačno ili ćeš da se vratiš na "zavera". 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...