Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

A ja lud, stvarno mislio da je to neka jasna situacija sa gomilom linkova, lako proverljiva. Možda i jeste i dalje ne znam  <_<

 

Nebitno, sad eto znam šta je hteo da kaže, ne znam samo kakve to veze ima sa Šoštarom koji je zabranio Zvezdi da igra ligu šampiona pa ona sada izgubila polufinale plejofa :D

Link to comment

Dansvr ne vidim nikakvu vezu izmedju - vi ste instant projekat i ko vas jebe sto vas je Sostar preko LEN-a izradio.

 

Sportski smo izborili LŠ i domaćom titulom i osvajanjem tog takmičenja. I onda ne smijemo kukati jer je zamisli neko usuo pare u klub!?

 

Koliko si ostrascen na svakoj temi to je pakao...

 

Da li si ti svestan te konstrukcije, Šoštar nas izradio preko LEN-a i onda kažeš da sam ja ostrašćen. EEEEEJ PRIJATELJU. Pročitaj onaj tekst i reci da to nije ostrašćenost! Ajde budi realan.

 

A ja jesam ostrašćen samo me užasno nervira što ste vi kao realni i niste ostrašćeni, bukvalno mi se povraća od tog stava. Izrazita licemernost, iz ra zi ta.

Edited by theanswer
Link to comment

Da li si ti svestan te konstrukcije, Šoštar nas izradio preko LEN-a i onda kažeš da sam ja ostrašćen. EEEEEJ PRIJATELJU. Pročitaj onaj tekst i reci da to nije ostrašćenost! Ajde budi realan.

 

A ja jesam ostrašćen samo me užasno nervira što ste vi kao realni i niste ostrašćeni, bukvalno mi se povraća od tog stava. Izrazita licemernost, iz ra zi ta.

Ok, samo sto ti cesto radis upravo isto to sto drugima spocitavas.

Ne bi trebalo da ti predstavlja problem da kazes ono sto je ocigledno - Partizan je te godine bio poguran, preko reda, iako sportskim rezultatima to nije zasluzio, da igra Ligu Sampiona. Da li je neki klub instant ili nije, ima li tradiciju ili nema, to nije relevantno.

Link to comment

Šta je sad problem sa Dačinim tekstom? Partizan je zasluženo pobedio u sjajnom polufinalu, majstorica pa penali, najbolja propaganda jebenog vaterpola, a Šoštar je govno koje treba sanitarno ukloniti iz sporta. zar ne možete da se složite ni oko minimuma osnovnih stvari :(

Link to comment

kada? 

Partizan je 1993 dobio od opštine savski venac na poklon njen deo bazena banjica. Cele ta priča je prilično čudno urađena i oko vlasništva i korisništva nad celim kompleksom se spore Voždovac i Savski venac koji su gradili kompleks, Partizan i Beograd koji jedini kože da bude nosliac prava javne svojine.

Link to comment

 

Ne bi trebalo da ti predstavlja problem da kazes ono sto je ocigledno - Partizan je te godine bio poguran, preko reda, iako sportskim rezultatima to nije zasluzio, da igra Ligu Sampiona. Da li je neki klub instant ili nije, ima li tradiciju ili nema, to nije relevantno.

 

Pa to je esencija priče, poguran zašto? Sve i da prihvatim tu konstrukciju priče oko Šoštara, opet je taj jebeni Šoštar neko i nešto u tom vaterpolu. Opet je taj Partizan neko i nešto. Zna se kako idu stvari u vaterpolu, ako možeš u tom istom vaterpolu da imaš timove kao što su Bečej, Zvezda, Reko onda stvarno ne vidim problem da neko pogura Partizan u ligu šampiona preko reda. Dakle, nije mi problem to da priznam, nego ne vidim razlog za ljutnju i patetične tekstove o zlom Šoštaru koji radi protiv Zvezde. Sad deset ovde ljudi zna kakav je Šoštar čovek, dal je govno ili ako nije govno onda je smeće, to mi je smešno, kao da svi piju kafu svaki dan sa tim Šoštarom. Pritom da kažem da nemam pojma ništa o Šoštaru osim onog što je radio u bazenu. Ali vidim da su svi informisani maksimalno, svi sve znaju, a odgovor je ima na internetu.

Link to comment

Partizan je 1993 dobio od opštine savski venac na poklon njen deo bazena banjica. Cele ta priča je prilično čudno urađena i oko vlasništva i korisništva nad celim kompleksom se spore Voždovac i Savski venac koji su gradili kompleks, Partizan i Beograd koji jedini kože da bude nosliac prava javne svojine.

 

Harper kaže pre nekoliko godina, ti kažeš 93. Kome da verujem jbg? Ja koliko znam grad Beograd je vlasnik. 

Link to comment

Pa to je esencija priče, poguran zašto? Sve i da prihvatim tu konstrukciju priče oko Šoštara, opet je taj jebeni Šoštar neko i nešto u tom vaterpolu. Opet je taj Partizan neko i nešto. Zna se kako idu stvari u vaterpolu, ako možeš u tom istom vaterpolu da imaš timove kao što su Bečej, Zvezda, Reko onda stvarno ne vidim problem da neko pogura Partizan u ligu šampiona preko reda. Dakle, nije mi problem to da priznam, nego ne vidim razlog za ljutnju i patetične tekstove o zlom Šoštaru koji radi protiv Zvezde. Sad deset ovde ljudi zna kakav je Šoštar čovek, dal je govno ili ako nije govno onda je smeće, to mi je smešno, kao da svi piju kafu svaki dan sa tim Šoštarom. Pritom da kažem da nemam pojma ništa o Šoštaru osim onog što je radio u bazenu. Ali vidim da su svi informisani maksimalno, svi sve znaju, a odgovor je ima na internetu.

Ok, sad kapiram, ti se u stvari zajebavas.

Link to comment

nije dobio pre nekoliko godina, jer je vkcz zamrznut™ upravo zbog dugovanja prema sc banjica, koji je dat na korišćenje tradicionalnom™ klubu, a ne ovim instant, a ne ni prošlim, ali svejedno zasluženo, oni nisu imali tradiciju!

Edited by Malvo
Link to comment

Pa to je esencija priče, poguran zašto? Sve i da prihvatim tu konstrukciju priče oko Šoštara, opet je taj jebeni Šoštar neko i nešto u tom vaterpolu. Opet je taj Partizan neko i nešto. Zna se kako idu stvari u vaterpolu, ako možeš u tom istom vaterpolu da imaš timove kao što su Bečej, Zvezda, Reko onda stvarno ne vidim problem da neko pogura Partizan u ligu šampiona preko reda. Dakle, nije mi problem to da priznam, nego ne vidim razlog za ljutnju i patetične tekstove o zlom Šoštaru koji radi protiv Zvezde. 

 

Važi, pitao bih te da Zvezda sada naređa 5 titula u basketu i igra EL, pa onda osvoji Partizan ali nama sredi Čovara vezama u FIBA-i da opet igramo LŠ jer jbg, zaslužili smo na osnovu prošlih titula, a vama je došao neki baja koji je sasuo milion dva u budžet, pa ste se nekako dokopali titule, jbg, instant uspeh. 

 

To je toliko glupo i toliko obesmišljuje i banalizuje samo takmičenje, motive za takmičenje, motive sponzora, motive navijača i svih uključenih u (bilo kom) klubu da je to van svake pameti. Pogotovu u Vaterpolu koji je nepopularan sport gde mrvica klubova praktično egzistira na osnovu jedinog motiva takmičenja i osvajanja EL gde jedno i drugo može donekle da donese neke prihode.

Naravno, zna se ko je i šta je Partizan u vaterpolu, niko to ne spori. Ali ta situcija je čista sprdnja sa sportom uopšte i samo govori kakva je divljina evropska vaterpolo organizacija. 

Link to comment

Važi, pitao bih te da Zvezda sada naređa 5 titula u basketu i igra EL, pa onda osvoji Partizan ali nama sredi Čovara vezama u FIBA-i da opet igramo LŠ jer jbg, zaslužili smo na osnovu prošlih titula, a vama je došao neki baja koji je sasuo milion dva u budžet, pa ste se nekako dokopali titule, jbg, instant uspeh. 

 

To je toliko glupo i toliko obesmišljuje i banalizuje samo takmičenje, motive za takmičenje, motive sponzora, motive navijača i svih uključenih u (bilo kom) klubu da je to van svake pameti. Pogotovu u Vaterpolu koji je nepopularan sport gde mrvica klubova praktično egzistira na osnovu jedinog motiva takmičenja i osvajanja EL gde jedno i drugo može donekle da donese neke prihode.

Naravno, zna se ko je i šta je Partizan u vaterpolu, niko to ne spori. Ali ta situcija je čista sprdnja sa sportom uopšte i samo govori kakva je divljina evropska vaterpolo organizacija. 

 

Pa pazi prvo je da 5 titula u basketu nije isto što i 7 evropskih titula.

 

Drugo, jeste glupo. Gde sam ja napisao da je to ok? Samo kažem da kad tako mogu da se uspu pare i za godinu dana postaneš prvak evrope onda nije čudno što može i ovo.

Link to comment

, to mi je smešno, kao da svi piju kafu svaki dan sa tim Šoštarom. Pritom da kažem da nemam pojma ništa o Šoštaru osim onog što je radio u bazenu. Ali vidim da su svi informisani maksimalno, svi sve znaju, a odgovor je ima na internetu.

Evo ja šoštara jako često viđam sa gomilom "krupnih" momaka, pošto idemo u istu kafanu redovno

I ne pije tamo kafu nikada

Link to comment

Drugo, jeste glupo. Gde sam ja napisao da je to ok? Samo kažem da kad tako mogu da se uspu pare i za godinu dana postaneš prvak evrope onda nije čudno što može i ovo.

 

To je neuporedivo. I ubeđen sam da ne bi pričao tako da je neko "uspo" pare u Partizan u bilo kom sportu. 

 

Šta su trebali da kažu Čelziju kada je Abramović sa milijardama došao i uzeo titulu? Jbg, ide Mančester, oni peru sve redom od kada je premijer lige? Ne znam kako ne razumeš koliko je to glupo i kakav uticaj to ima na taj sport, takmičenje, jednostavno sve.

 

edit: finansiranje je stvar pojedinca ili preduzeća. Za takmičenja (bi trebalo da) važe pravila koja ne favorizuju nikoga na osnovu jbnog minulog rada. Zato se igraju sezone svake godine, i upravo taj takmičarski momenat daje motivaciju svima, navijačima, upravi, sponzorima, igračima. Ako se plodovi titule stave u drugi plan, celo takmičenje nema smisla.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...