Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Otima partizan klince po banjici vec 50 godina. Pisalo o tome u zvezdinoj reviji jos davno al nadlezni stopiraju istragu

Link to comment

Ali to nema veze sa onim što sam pisao o Šoštaru i načinu kako se ide u LŠ. 

 

Jbte, Sostar uticajniji u evropskim krugovima nego u srb, toliko da tamo menja i utice a ovde ne moze vec 3 god da obezbedi neku paru pa igraju samo deca koju Vujas izvodi na pljeskavice posle treninga u ladnom bazenu.

Link to comment

objasni onda zasto Zvezda kao prvak Evrope igra kvalifikacije za Ligu sampiona? jbt pricamo o sportu kojeg ce do godine skinuti sa repertoara Olimpijskih igara, ako je koarkaska svetska/evropska federacija katastrofa, vaterpolo je sije za sve pare

Link to comment

objasni onda zasto Zvezda kao prvak Evrope igra kvalifikacije za Ligu sampiona? jbt pricamo o sportu kojeg ce do godine skinuti sa repertoara Olimpijskih igara, ako je koarkaska svetska/evropska federacija katastrofa, vaterpolo je sije za sve pare

Čuj zašto smo igrali kvalifikacije Zato! :D 

Link to comment

objasni onda zasto Zvezda kao prvak Evrope igra kvalifikacije za Ligu sampiona? jbt pricamo o sportu kojeg ce do godine skinuti sa repertoara Olimpijskih igara, ako je koarkaska svetska/evropska federacija katastrofa, vaterpolo je sije za sve pare

Predpostavljam da je Len doneo tu odluku (bodovanje zadnjih x godina) , da bi se izbegli jednosezonski "projekti" lokalnih mocnika ... Stvarno ne verujem da je Sostar u lenu bog i batina i da on pise pravila u zavisnosti od partizanovih interesa!

 

p.s. Zadnju titulu smo osvojili na plivalistu Pro Reka, tako da se cuda desvaju i sa mladim timom (+ nekoliko iskusnijih dobrih igraca)

Link to comment

objasni onda zasto Zvezda kao prvak Evrope igra kvalifikacije za Ligu sampiona? jbt pricamo o sportu kojeg ce do godine skinuti sa repertoara Olimpijskih igara, ako je koarkaska svetska/evropska federacija katastrofa, vaterpolo je sije za sve pare

 

naravno da nije pravedno da kao prvaci Evrope ne igrate LS ali kako si i sam rekao vaterpolo organizacija je uzas, a ne da su oni imali neku zaveru protiv vas ili da je Sostar uticao toliko da menja sistem da vi ne bi igrali. mislim verovatno je agitovao za nas, ali ako su vec odredili onakav nacin sa licencama onda mi je logicno da iz nase zemlje ipak bude VKP...kao za basket da su npr odlucili da Abi daju licencu, do pre dve god ko bi drugi sem nas mogao da je dobije, ili sad vi. 

Link to comment

Predpostavljam da je Len doneo tu odluku (bodovanje zadnjih x godina) , da bi se izbegli jednosezonski "projekti" lokalnih mocnika ... Stvarno ne verujem da je Sostar u lenu bog i batina i da on pise pravila u zavisnosti od partizanovih interesa!

 

 

Sostar je jedan od najuticajnijih ljudi u LENu, vise od decenije. A LEN je smece od organizacije.

Ovo sa igranjem Partizana [i jos nekih klubova] u prethodnim godinama je apsolutna sprdnja i nema nikakve veze sa sportskim rezultatima. Branilac titule prvaka Evrope igrao kvalifikacije [i to protiv Pro Recca], a treceplasirana ekipa iz prvenstva direktno u CL :lol:

Nije to doduse samo vezano za Sostara i Partizan, naravno, tu ima i do rata LENa i klubova koji su htjeli da se 'otcjepe', prije svega Pro Recca. Al ne moramo se pravit bas ni da Partizan nije bio debelo povlascen.

Link to comment

kapiram ja sta ti pricas ali se govori o prvaku Evrope koji se salje u kvalifikacije a licencu dobija npr Galatasaraj i dr...u principu klupski vaterpolo je skroz nebitan, a reprezentativni iz godine u godinu propada sve vise u smislu da samo 4-5 reprezentacija moze nesto da osvoji a od toga tri balkanske, zato ce ga i ukinuti u Brazilu ako ne osvoji neko van ovih 5

Link to comment

Jbte, Sostar uticajniji u evropskim krugovima nego u srb, toliko da tamo menja i utice a ovde ne moze vec 3 god da obezbedi neku paru pa igraju samo deca koju Vujas izvodi na pljeskavice posle treninga u ladnom bazenu.

Obezbjedi covjek pare, ali za sebe ;)

Mislim da bi se mnogi iznenadili sta neki sadasnji i bivsi igraci misle o Sostaru, koliko god da je veliki golman bio.

 

Inace, sto se stranih sudija tice - to je koliko znam bilo dogovoreno jos na pocetku sezone. To rade manje vise svi savezi [italija i Hrvatska 'razmjenjuju' sudije vec godinama unazad]

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

 

Mandic je vec sada Zverina od ograca, cenim da ce uskoro biti najdominantniji igrac na svetu (talenat + odlicne fizicke predispozicije)... Jel i njegovo otimanje™ od Crnogoraca ide Sostaru na dusu ?

Link to comment

Mandic je vec sada Zverina od ograca, cenim da ce uskoro biti najdominantniji igrac na svetu (talenat + odlicne fizicke predispozicije)... Jel i njegovo otimanje™ od Crnogoraca ide Sostaru na dusu ?

Sto se tice igranja za reprezentaciju, to je bio njegov izbor. Prelazak u Partizan bez obestecenja je druga prica. Ne samo za njega, za brojne igrace.

Link to comment

Dobro, ajd, cinjenica je da je Partizan klub sa mnogo vecom tradicijom i da je Zvezda preko noci postala znacajan faktor. Al i Partizan je funkcionisao na tom nivou i postao prvak Evrope zahvaljujuci drzavnim parama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...