Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

hahaha...nasmijao si me slatko...volim kada tako studiozno napraviš zaključak bez da si napisao barem jednu jedinu stvar koja u samom tekstu nije tačna.

Sta da analiziram ? Sostarev uticaj u lenu oko generalnog bodovolnja , potkupljene strane sudije ili sto stranci nisu sudili na kosarci i  fudbalu ? Kakve tzo veze ima sa susretom ova dva mlada i perspektivna tima ?

Link to comment

Vodi ih Ratko Rudić :fantom:   Mada jeste čudno da uzima igrače za pripreme u sred plejofa. Ali i čudnije stvari su se dešavale u vaterpolu. Cirkus

Edited by levi
Link to comment

a jbg, nema u vaterpolu para pa se snalaze ljudi

a ovi verovatno oce da osvoje sto vise medalja na oi gde su domacini

Link to comment

aha, isto ko i katar u rukometu

to su dva sporta gde sudije najvise uticu, tako da me ne bi iznenadilo

malo sudije, malo zreb i eto medalje :)

Link to comment

Sta da analiziram ? Sostarev uticaj u lenu oko generalnog bodovolnja , potkupljene strane sudije ili sto stranci nisu sudili na kosarci i  fudbalu ? Kakve tzo veze ima sa susretom ova dva mlada i perspektivna tima ?

Kako to da se odjednom (naprasno) pojavilo to bodovanje i kako to da Šoštar nije mogao da progura da prvak Srbije i Evrope (usput, iz zemlje koja je svjetska vaterpolo velesila) ide direktno u Ligu šampiona? Ja nisam rekao da su sudije bile potkupljene, ali i tu smrdi kojom brzinom su u vaterpolu dodjeljene strane sudije, dok u fudbalu to nikako da prođe.

Na kraju, Partizan je zasluženo pobjedio, i od mene čestitke na fer i sportskoj borbi u bazenu, kao i dvojici trenerskih velikana.

Ali to nema veze sa onim što sam pisao o Šoštaru i načinu kako se ide u LŠ. 

Link to comment

mozda je sostar gurao, ali i to koliko zvezda izgleda drugacije u samo par sezona govori i zasto. partizan ima jaku skolu i uvek ce imati klince da igraju, dok zvezda zavisi od novca. a kako u vaterpolu skoro da nema zarade, tim ce izgledati prema volji politicara/bogatog vlasnika/nekog treceg faktora.

zvezda da napravi podmladak pa da se prijavi za konkurenciju. 

Link to comment

Partizan drugi najtrofejniji klub u svetskom vaterpolu. Bukvalno sinonim za srpski vaterpolo. Pojavljuje se još jedan instant klub u koji idu pare, dešava se šta se dešava. Skroz legitimna stvar naravno. Samo onda što kaže Anđus nema ljutiš kad para nema i stvari se vrate kako su bile.

Link to comment

malo je smesno pricati o podmlatku i skolama kad se zna da je ovo sport u kojem sve zavisi od novca...imas npr Pro Reko, ako se Volpiju digne oni ce igrati u suprotnom...

Link to comment

@Takeshi: Vidi, Zvezda je imala klince ali ako ćemo iskreno, mnogi su bili "oteti" od strane Partizana. Taj isti Šoštar je svojevremeno pustio mjenicu koja nas je bugvalno udavila.

Ove, kao ni prošle sezone, Zvezda uopšte nije igrala loše, ali nedostatak evropskih utakmica je ostavio traga. S druge strane, normalno je da se živi od novca, a tu su i najvatreniji odigrali ulogu kada su prozivali redovnog sponzora na utakmicama, umjesto da navijaju za svoj klub.

Edited by dacha od bosne
Link to comment

malo je smesno pricati o podmlatku i skolama kad se zna da je ovo sport u kojem sve zavisi od novca...imas npr Pro Reko, ako se Volpiju digne oni ce igrati u suprotnom...

To je vrhunska zamena teza. Proreko u svetu jednako Zvezda one godine kada je uzela trofej u Srbiji. Dakle, baš iz tog razloga treba pričati o podmlatku i školama

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...