Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ja sam mislio na to da bi poraz doneo spustanje nasih igraca, jer mi se cini da su malo poleteli posle dve lagane pobede. A ovaj poraz rezultatski ne znaci mnogo.

Sumnjam da je iko poletio nakon pobjeda protiv francuske i njemačke.

Nije ni da je poraz beznačajan. Prvo, slijedi vjerovatno četvrtfinale, ali veći problem je to što idu dvije zajebane utakmice.

Link to comment

Sumnjam da je iko poletio nakon pobjeda protiv francuske i njemačke.

Nije ni da je poraz beznačajan. Prvo, slijedi vjerovatno četvrtfinale, ali veći problem je to što idu dvije zajebane utakmice.

Tako su mi delovali na pocetku tekme, kao da misle lako cemo.. Mozda gresim

Link to comment

meni je od svega najznacajnije da ne moram da slusam Acu kako prenosi sport u koji se ne razume, onaj lik sto prenosi sasvim korektno deluje....a nasa repezentacija je kao nekad kosarkaska iz sredine zlatnih 90-ih, od koga god da izgubi igrace u finalu, dakle opusteno...kad bude najvise trebalo bice oni kako valja

Link to comment

Nisam gledao sve,malo tdf malo vaterpolo, ali kao i sa mađarima - puštena gruba igra, ali ono što vjerovatno više zabrinjava savića - sporo. Napad djeluje baš sporo. Ovo je možda i najslabija hrvatska u zadnjoj deceniji ( i duže), srbija je morala da dobije, sad se malo komplikuje sve...

 

Mi u 7 sa italijanima. Dosad sve odlično izgledalo, ali ovo će biti prva ozbiljna utakmica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...