Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Pre koju godinu riječko Primorje je imalo istog gazdu kao i Pro Recco. Je li to i sada slučaj, ili je sadašnji primat Riječana u Hrvatskoj zasluga drugih sponzora, vidim da ih sada podupire Erste banka?

Link to comment

Pre koju godinu riječko Primorje je imalo istog gazdu kao i Pro Recco. Je li to i sada slučaj, ili je sadašnji primat Riječana u Hrvatskoj zasluga drugih sponzora, vidim da ih sada podupire Erste banka?

Erste Banka je vec duze vrijeme glavni sponzor. 

Gazda je Predrag Sloboda, ranije potpredsjednik Pro Recca, dobar prijatelj sa vlasnikom, ali koliko znam 'nezavisan' je, nije Primorje nekakva filijala Recca ili tako nesto. 

 

Nisam gledao finale, al svaka cast Barceloneti. Ono sto sam gledao protiv Primorja - fenomenalno su organizovani. Jedina dva poraza Primorje je ove godine dozivjelo od njih, Radnicki u CL sve pobjede osim sad sa Barcelonetom... Mozda nisu najkvalitetniji, ali nisu nezasluzeno prvaci Evrope. 

Link to comment

Inače sljedeće sezone vjerovali ili ne opet isti klubovi imaju pravo na izravan ulazak u LP što znači da npr. Jug, Brescia i Partizan idu izravno a Primorje, Recco, Zvezda i Radnički opet u kvalifikacije. Ako srpski klubovi zadrže glavne igrače bit će opet sranja u kvalifikacijama za 4 mjesta, tu je sad i super jaki Szolnok, da podsjetim klub koji ispadne u zadnjem pretkolu ispada sasvim iz Europe.

Link to comment
  • 1 month later...

Jbt prebijaju vas mađari, sudije puštaju tuču. Nikić prije dobio od Hosnyanskog preko vode i ni faul da sude

Link to comment

Ja sam mislio na to da bi poraz doneo spustanje nasih igraca, jer mi se cini da su malo poleteli posle dve lagane pobede. A ovaj poraz rezultatski ne znaci mnogo.

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...