Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

derbi ce biti sa radnickim. :fantom:zvezda mora uz dobre prvotimce, obavezno da se baci na rad sa mladjim selekcijama. to je jedino resenje za dugotrajniji kvalitet.pretpostavljam da su se govna iz len-a premisljala jer nisu znali da li ce projekat™ vk zvezda trajati duze od jedne sezone.svejedno, mogli su barem titulu prvaka evrope da ispostuju. ovako su zbog insistiranja na vecem broju zemalja u ligi sampiona, napravili takmicenje koje ce biti zanimljivo samo na zavrsnom turniru, ostale utakmice niko nece gledati, jer ce uglavnom biti u formi malo jaceg treninga.

Link to comment
Znatno boljom igrom u najvećem delu meča, Kragujevčani su zasluženo savladali još uvek važećeg evropskog prvaka i nastavili seriju pobeda. Na kraju, 8:7, po četvrtinama 2:0, 3:2, 2:0, 1:5.
nisam ispratio, je l' bio negde prenos?malo se cudno kretao rezultat.
Link to comment

Je l bilo otvaranje biste Badži Predinu u Bečeju?On je bio drugar s mojim ćaletom, ali mu ja nisam znala porodicu. I sad kad su obojica pokojni sasvim slučajno sam počela da se družim sa njegovim sinom ovde. Šta ti je život..

Link to comment

Суперкуп је наш! Одлична утакмица, на вријеме смо преузели контролу над резултатом, али празник ватерпола. Какав пас ФФ за Злоковића па лоб. Или Андријин гол за побједу. Сјајно.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Najveće ime novskog vaterpola, prvi osvajač olimpijske medalje iz CG, utemeljivač modernog Jadrana, čovjek koji je prvi izveo sraubu , dva put šampion da Jadranom krajem pedesetih, i generalno, jedan od najvećih ikad, Božidar Stanišić Cikota umro prije par dana. Sumnjam da ima mnogo ljudi na forumu koji su uopšte čuli za njega, ali vrijedi ga pomenuti jer je mnogo dao ovom sportu. RIPSent from Pepito

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...