Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

A dobro, golman im je mozda antipatican, ali whatever. I Radic je znao te stvari da radi cesto... Da smo ga na vrijeme probili, ne bi ni stekao samopouzdanje niti bi onakve stvari radio.

Link to comment

Ako ništa, dobili ste drugog (a možda i prvog) centra. Ivović doktor, ali nije mogao sam, a vi ste razbranili odvratnog Mađara na vrijeme. Mađari počeli da ubacuju nove (stare) elemente u igru, Benedek je legenda i lisac stari, nadigrao je Perovića kao što je ovaj nadigrao Savića, totalno zatvorio glavne protivničke igrače. Šteta što Perović nije imao više povjerenja u Francuza, dva ključna napada su potrošena s desne strane od strane desnorukog igrača. Sjećam se kad su Mađari igrali sa četvoricom ljevorukih, niko im nije mogao ništa.Dobro je prvenstvo bilo, nekoliko sjajnih utakmica.

Link to comment
Drasko Brguljan chitavo prvenstvo losh, sinoc 0/7 sut. Oba Janovica loshi. Klikovac je bio solidan chitavo prvenstvo, al jebiga, ne moze se samo s 2 raspolozena igraca dobit Madjarska, iako je slabija nego obicno. Krivo mi je, al jebiga. Krivo mi je i zbog Zlokovica, koji je kao prava primadona odlucio da preskoci ovu reprezentativnu sezonu, bilo bi mi bash milo da su mu drugovi uzeli zlato bez njega, al dobro..Kruzija je ljevak, dogovorili su se s njim josh prije 2 sezone da igra za reprezentaciju, dok je bio u Marseju, onda je odigrao proslu godinu u Budvi sasvim solidno. Dobar igrac, moze valjati reprezentaciji u buducnosti, ali i dalje je CG sto se ljevaka tice dosta iza ostalih jakih reprezentacija.
Бргуљан да, извињавам се, никако не могу да упамтим. Таман хтједох да додам да је Француз играо више, као љеворук, можда не би онолико фулали, али НекоИзМасе је то већ констатовао. Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment
  • 5 weeks later...

Chisto da se pomene, jedan od najboljih srpskih [a i svjetskih] vaterpolista u istoriji, Vanja Udovicic, zavrsio karijeru. Na stranu sta ko misli o njegovom angazmanu u vladi Srbije, fenomenalan igrac, osvojio sve osim zlata na Olimpijadi. Nadao sam se da ce i on, kao i Vlado Gojkovic, biti trener, jer je, kao i Vlado, rjetko inteligentan igrac i siguran sam da bi bio odlican trener. Kako god, sve najbolje u buducnosti.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Funkcioner DS Aleksandar Šapić i šef poslaničke grupe SNS u skupštini Srbije Zoran Babić kandidati su za predsednika Vaterpolo saveza Srbije (VSS).Šapića, legendarnog reprezentativca su predložili Partizan, Singidunum, Zemun i Novi Beograd, dok su iza Babićeve kandidature stali Radnički i Taš 2000.O kandidatima će odlučivati predstavnici klubova na sednici Skupštine, koja će biti održana 18. septembra u Beogradu sa početkom u 12 sati.Mesto predsednika VSS ostalo je upražnjeno nakon smene dugogodišnjeg prvog čoveka Velibora Sovrovića.
Link to comment

Pa zar nije Šapić jedan od rijetkih koji se sjeća titula u CZ prije ovog voskresenija, on bi po difoltu trebao da bude i kandidat CZ, a i mislim da ovaj sport ne bitiše toliko po toj liniji podjele i ne živi od toga koliko je to slučaj u košarci i fudbalu.

Link to comment

U medjuvremenu, na Malti traje EP za juniore. Srbija u cetvrtfinalu dobila Tursku 10:3, u polufinalu sa Madjarskom ili Hrvatkom. CG izbacila Spaniju, u polufinalu sa Italijom.

Link to comment
БВК Црвена звезда сматра да први човек Ватерполо савеза треба да буде особа која може да реши проблеме који оптерећују савез као што су дугови према играчима, да обезбеди спонзоре као и да има организационе способности. Српски ватерполо је последњих година у експанзији у клупским оквирима и сада је тренутак да искористимо пажњу државе и спонзора да се овај спорт потпуно афирмише, да направимо систем у коме ће много више деце да тренира ватерполо као и да се ватерполо игра на високом нивоу у многим другим градовима као што се то данас дешава у Београду, Крагујевцу и Новом Саду. Верујемо да Зоран Бабић, као бивши ватерполиста и угледан политичар уз стручну помоћ људи из ватерпола може да испуни ове циљеве.
Gangula je bivsi vaterpolista al tesko moze da prodje kao ugledan politicar. Edited by katamaran
Link to comment

CG i Srbija u finalu EP za juniore! Odlicni rezultati za oba tima, iako se od Srbije i ocekivalo. CG obezbjedila prvu medalju posle cini mi se 5 godina u mladjim kategorijama. Samo govori o tome kako se radilo sa mladjim kategorijama. A i koliko znaci kad neko ko je ekshli bio veliki vaterpolista preuzme ekipu. Mirko Vicevic sa ovom generacijom, Vlado Gojkovic sa mladjima na turniru u BG [koji mu dodje kao nezvanicno prvenstvo svijeta]... Inace, Cattaro i Zvezda su postigli sporazum o saradnji mladjih kategorija. Klinci iz jednog kluba ce gostovati drugom nekoliko puta godisnje, trenirati zajedno i tako to...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...