Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Nisam mogao da gledam citav mec punom paznjom :(Al vidjeh po statistici da su Vanja, Andrija, Filip i Pijetlovic bili maltene neutralisani, to je [ovako napamet :D ] kljuc.Nadam se da je sudjenje bilo makar pristojno.Ispadamo od Spanaca u polufinalu.
sudjenje bilo lose za obe ekipebolji dobio
Link to comment

Zajeb, mislio da ima 2 min do kraja a ono tek bila pocela cetvrta. Ima jos nade za HR, samo gol razlike.edit: izjednacili, serija tri nulaAko sam dobro razumio Hrvati su imali 16 igraca vise i nijedan jedini gol nisu dali iz igre.

Edited by Feindouno
Link to comment

ugasise ove talijane ka' radoje dakic, pjeske. moram rec pjeske, jer ne znam kako je ekvivalent od pjeske u vodu. je li prsno? ako znam. sad dako madjare utule ka' kap i to je to.

Link to comment
ugasise ove talijane ka' radoje dakic, pjeske. moram rec pjeske, jer ne znam kako je ekvivalent od pjeske u vodu. je li prsno? ako znam.
Kaze se na ler... :)
Link to comment

Razvaljivanje, polufinale SP je djelovalo kao da igramo protiv neke Rumunije u sparing utakmici. Odavno nisam vidjeo takvu superiornost na ovom nivou. Ako budemo priblizno ovako igrali u finalu, ne vidim kako nas Madjari mogu dobit, ali opet, to su Madjari, a i mi smo i bolje prilike znali da zaseremo..

Link to comment
Opet Madjari.
Neunistivi su! Posalju djecu i osvoje zlato. Kako li ce nas tek jebati ruzno na OI kad jos ojacaju. :( Edited by MiddleClass
Link to comment

Uzasna igra CG i zasluzena pobjeda Madjara. Imaju vjerovatno najslabiji tim u poslednjoj deceniji, ali uzese zlato. Osim Scepa i Leke, ostali katastrofa. Jbg.

Link to comment

Беспотребно је форсиран онај Грмуљаш или како би, човјек на крају имао скор 6/0. И ко вам је онај Француз, каква је његова прича?

Link to comment

Drasko Brguljan chitavo prvenstvo losh, sinoc 0/7 sut. Oba Janovica loshi. Klikovac je bio solidan chitavo prvenstvo, al jebiga, ne moze se samo s 2 raspolozena igraca dobit Madjarska, iako je slabija nego obicno. Krivo mi je, al jebiga. Krivo mi je i zbog Zlokovica, koji je kao prava primadona odlucio da preskoci ovu reprezentativnu sezonu, bilo bi mi bash milo da su mu drugovi uzeli zlato bez njega, al dobro..Kruzija je ljevak, dogovorili su se s njim josh prije 2 sezone da igra za reprezentaciju, dok je bio u Marseju, onda je odigrao proslu godinu u Budvi sasvim solidno. Dobar igrac, moze valjati reprezentaciji u buducnosti, ali i dalje je CG sto se ljevaka tice dosta iza ostalih jakih reprezentacija.

Link to comment

nema sto, lose su nasi igrali. madjari bolji i sasvim zasluzeno dobili, cak smo se i dobro drzali rezultatski iako je sve od starta jasno bilo da ne mogu nista.a golman njihov, samo neka je zdravo, rijetko gadan lik.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...