Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ja sam odavno prestao da pokusavam da shvatim sta LEN i FINA rade. Sprdnja. CL je vec ove sezone bila smijesna. Mislim, 24 tima?! Par ovih Svajcaraca i slicnih garantujem da ne bi imali pobjedu na ovim turnirima za mladje selekcije na kojim igraju CG, srpski i hrvatski timovi. Nisam siguran ni da bi se narocito dobro proveli na ljetnjoj ligi...Elem, CG odvalila Kanadu. Iznenadjujuce. Ocekivao sam pobjedu, ali nekih 2-3 razlike. Ovo je bilo skoro savrseno danas. Ivovic igra doktorski ovo prvenstvo.Hrvatska je najslabija u poslednjih 10 godina, a ima lagan prolaz do polufinala, a i tamo ce im biti Grcka ili Madjarska, sto nije ogroman problem..

Link to comment
Ja sam odavno prestao da pokusavam da shvatim sta LEN i FINA rade. Sprdnja. CL je vec ove sezone bila smijesna. Mislim, 24 tima?! Par ovih Svajcaraca i slicnih garantujem da ne bi imali pobjedu na ovim turnirima za mladje selekcije na kojim igraju CG, srpski i hrvatski timovi. Nisam siguran ni da bi se narocito dobro proveli na ljetnjoj ligi...Elem, CG odvalila Kanadu. Iznenadjujuce. Ocekivao sam pobjedu, ali nekih 2-3 razlike. Ovo je bilo skoro savrseno danas. Ivovic igra doktorski ovo prvenstvo.Hrvatska je najslabija u poslednjih 10 godina, a ima lagan prolaz do polufinala, a i tamo ce im biti Grcka ili Madjarska, sto nije ogroman problem..
Jes vala ja sam se negdje zajebo u proračunu ukrštanja polufinala, Srb ili CG idu na Ita-Esp/USA, opet gora varijanta.
Link to comment

CG je dobila Srbiju samo u Malagi, sto se velikih takmicenja tice, osim toga 1 ili 2 remija i pobjede Srbije. Na moju zalost, mislim da ni sutra nece biti drugacije, Srbija je prosto ozbiljniji tim. Ako neko voli da se kladi na vaterpolo, mozda ne bi bilo loshe da se proba na Grke protiv Madjara. Naravno, ne da se ulazu neke velike pare, Madjari su ipak favoriti, ali nisu toliko jaki, a Grci su jako ozbiljni i disciplinovani. Dobili su ih 2 puta u prijateljskim mecevima nesto prije prvenstva - to samo po sebi nista ne mora da znaci, ali moze.Mislim da ni Hrvatima nece biti nimalo lako sa Australijom. U stvari, mislim da nijedna utakmica nece biti dobijena sa vise od 3 razlike, a moguce i da sve budu na 1 gol...

Link to comment

Evo zasto nikad ne treba slusati moje predloge za kladjenje, i uopste generalno moje prognoze. Grci totalni raspad. Razbila ih losha Madjarska.

Link to comment
Evo zasto nikad ne treba slusati moje predloge za kladjenje, i uopste generalno moje prognoze. Grci totalni raspad.Razbila ih losha Madjarska.
Zato si mudro rekao da Srbija dobija CG :P
Link to comment

Hrvati uzasni u napadu i danas.Gubili su se dosta i u prethodnim utakmicama, koliko god to glupo zvucalo posto su davali po 20-ak golova al realno mogli su i po 30+ da daju.Mogla bi Australija da ode jako i do samog kraja™

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...