Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ћо(р)совић са РТРС-а већ трећу четвртину покушава да провали ко је на голу Србије. :isuse:

Link to comment

Baja na RTS-u zna vaterpolo ali ne kontam što Margetu (jedinog sudiju očigledno koji može da sudi SP, čudi me da nije uparen s Tulgom) deklariše kao Slovaka. Mađari u gotovo najboljem izdanju, sudije nas kolju, mi srednja žalost i opet vodimo 6:5. Odbrana škripi, nešto spora, ali zato u napadu dajemo dosta golova u situacijama 6 na 6 što je odlično.

Link to comment

Ovaj Mandić, a ako je istina da je visok ovoliko koliko kaže lik sa RTS (on kaže 2m, mada Wiki kaže 6 fita 3 inča) i obzirom da je 94. godište, on će da bude kidač sledeće decenije i nosilac igre i repke i kluba u kom god bude igrao, a s obzirom da ima muda neće biti Gangula br. 2 koji će da trpa samo Kine i ostale boranije, već će da lomi najbitnije utakmice.

Link to comment
Ovaj Mandić, a ako je istina da je visok ovoliko koliko kaže lik sa RTS (on kaže 2m, mada Wiki kaže 6 fita 3 inča) i obzirom da je 94. godište, on će da bude kidač sledeće decenije i nosilac igre i repke i kluba u kom god bude igrao, a s obzirom da ima muda neće biti Gangula br. 2 koji će da trpa samo Kine i ostale boranije, već će da lomi najbitnije utakmice.
stravican igrac ce da bude. Vec sad je odlican.Elem, svidja mi se kako Srbija igra u obje utakmice. Skroz ozbiljno protiv slabijih, ali jako opasnih timova. Madjari definitivno nisu sta su bili, ali uz malo srece [npr. da nalete na CG u nekoj od sledecih faza] mogu do polufinala.
Link to comment

Evo malo raspada, malo neozbiljnosti, par neodgovornih poteza u napadu i eto sranja.Mađari očigledno u tranziciji, našima danas sem tih nekih ispada genijalnosti asova ne ide ništa od ruke. Ako dobijemo biće to na čisti individualni kvalitet.Neko dojavio momčini na RTS da je Margeta iz dežele.

Link to comment

Šefe šta je sad ove godine problem u CG, ok, svakome se desi kiks pa i CG protiv Grčke, nije valjda to nastavak onih blamaža sa par prethodnih takmičenja? Mislim, ne znam ni roster ali ako su na takmičenje otišli Ivović, Janovići, Zloković to je dovoljno da se Grčka dobije. Daj neki kratak rivju te tekme ili stanja u CG repki.

Edited by NekoIzMase
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...