Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

nije to jos gotovo, pregovara se na toj poziciji sa nikicem i korolijom... u svakom slucaju nije duskov level, al hrabri ovaj izbor...tesko da cemo odbraniti evropsku titulu, al recimo f4 bi isto bio veliki uspeh, no sacekajmo da vidimo sta ce se sloziti...

Link to comment

jelenic rekao da vapenski ima ugovor al ako hoce da ide niko ga nece zadrzavati, ovaj se inace jos sinoc oprostio preko twitera...sa druge strane nadam se da ce mu radovic biti zamena a ne kljajevic, mada cisto sumnjam..ubovic je figurirao kod zvezda i partizana kao neka "jeftinija" opcija, al je ovaj presao u barselonetu, tako da sto se tice zvezda izbor za centra je sveden na jednog od dvojice vec ranije pominjanih...

Link to comment
Sportal pise da Zvezda dovodi NIkica umesto Pjetnovica. Andrija valjda sigurno ostaje, a trebalo bi i Radjen. Video sam i Sefikovu izjavu da je blizu ostanka, a dovodimo Radovica. Otisao je Pjetlovic, izgleda da ce i Vapenski (nije se pojavio u repki iako ga je Savic zvao). Kako sada izgleda imacemo opet dobar tim, al daleko je nova sezona...
Iz prve ruke, Nikic je dobio ponudu ali je jos razmatra, najvise zato sto su igraci od Zvezde ove godine dobili 3-4 plate sve ukupno. Reprezentativci su tu jos i ok jer zive od tih nekih para koje su dobili od reprezentativnih premija a pare od Zvezde kad ulete budu samo neocekivani bonus. Naravno Viktor im je svima dao voljno u smislu trazenja novog kluba, a ko hoce da ostane moze i da ostane.
Link to comment

Inace vrsi se pritisak na Cedu da se otvori da plati i zadrzi vaterpoliste a za uzvrat ce da mu garantuju bezbednost od Dunjica kada isti izadje.Sto se Kljajevica tice to je macka u dzaku posto u Remsu nije igrao skoro 3 meseca zbog depresije zbog nostalgije. sad ili ce da eksplodira jer igra u kraju ili ce opet da ga spici nesto pa da opet padne u bedak.

Link to comment
vapenski ipak ostaje na kraju, jbg, navijo™ sam za radovica :fantom:
Kakve veze imaju jedan s drugim, potpuno razliciti tip igraca.Na centru cemo bit daleko slabiji, osim ako neko od ovih mladjih ne napreduje zesce. Nikic je daleko slabiji igrac od Pijetlovica.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Vaterpolisti igraju polufinale Univerzijade protiv prvog tima Rusije. Dobili 1/4 5-3 a na pocetku druge Rusi prave 5-0 i dobijaju je ukupno 6-1 tako da gubimo 9-6 i igracemo protiv Italije za Bronzu.

Link to comment

Samo da pomenem da je to Rusima najjaci tim koji imaju - podmladili su reprezentaciju i ti sto im igraju na Univerzijadi su najbolje sto trenutno imaju.CG je napravila fantastican rezultat na Univerzijadi, izgubili smo rutinski od Srbije, zatim i od SAD i ni manje ni vise no Brazila. Zachudo, dobili smo Italijane koji su bili prvi favoriti turnira..Sto se Vukcevica tice - dobar igrac, kad mu se igra. Zadnje 2 godine nije bio bash u punom treningu, blago receno, pa ne znam u kakvom je stanju.

Link to comment

Po kome prvi favoriti turnira?Prvi favoriti turnira su bili Rusi a zatim Madjarska i Srbija, za italiju sam na par mjesta citao da igraju sa nekim sumnjivim timom.Brazilci su takodje poveli A reprezentaciju valja, solidno su se drzali u vecini utakmica.

Link to comment

Nisam gledao kladionice ili tako nesto, samo mi se po sastavu tima ucinilo da su Italijani najjaci [doduse, nije da sam nesto pomno pratio]. Oni su, uz Srbiju, najbolji u mladjim selekcijama u zadnje 2-3 godine.Brazil inace poceo i da ulaze solidno, sad je Fluminense doveo Josipa Vrlica iz Barcelonete, vjerovatno ce im igrati i za reprezentaciju na OI.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...