Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Vaterpolo je sport koji se igra u bazenu i u kojem pobedjuje Denis Sefik. :kralj:Osvojismo Evropu sa onoliko para koliko je Andrija Milutinovic dobio za sedenje u prvom redu tribina i mnogo manje nego sto je dobio Milijas da ima za cugu. Ako se rasturi ova ekipa zbog nemanja para treba rasformirati SD Crvena Zvezda.

Link to comment

@GlasMoram da iskopam negde, valjda ce okaciti... malo drugacije u odnosu na sve ostale kao po navici "divan osecaj, uspeh karijere, hvala publici itd."... ukratko, onako pun samopouzdanja se nada da ce i dalje terorisati protivnike, jer su neverovatan skup, a dalje na pitanje da li ce sigurno ostati odgovara u fazonu "ostavi me bre na miru, hocu da proslavim kako dolikuje", samo sto nije dodao "mrsh, pusti me da se napijem". U sustini, nista posebno, ali po meni totalno atipicno za jednog sportistu i ono sto smo navikli da slusamo u ovakvim situacijama. :)

Link to comment
Ako se rasturi ova ekipa zbog nemanja para treba rasformirati SD Crvena Zvezda.
Tim je rasutren valjda oko nove godine? Mićo reče da je Prlainović potpisao za Primorje
Link to comment

Prvaci Evrope JEBOTE!Ne mogu opisat koliko mi je drago. Znam da je vaterpolo vecini potpuno nebitan, ali sto se mene tice ovo je najbolja stvar koja se moze desiti posle osvajanja evropskog trofeje od strane FK. Jebote. Pijetlovic je valjda izmedju Primorja i Recca, Prlainovic se vraca u Recco, navodno. Al koga briga, sto se mene tice, mozemo se sad opet vratiti u prosjek nakon ovoga :D

Link to comment

1. Mihajlo Milićević (1993. godište)2. Duško Pijetlović (1985)3. Nikola Eškert (1993)4. Boris Vapenski (1990)5. Andrija Prlainović (1987)6. Nenad Stojčić (1993)7. Sava Ranđelović (1993)8. Denis Šefik (1976)9. Nikola Rađen (1985)10. Marko Draksimović (1987)11. Marko Avramović (1986)12. Strahinja Rašović (1992)13. Petar Ivošević (1987)14. Viktor Rašović (1993)Trener: Dejan Savićedit:blstctaceaewd3z.jpgevilsmile.gif

Edited by hulk
Link to comment
drhtim ko prut :ziga:da mi je neko rekao da cu zbog vaterpola da dobijem srcku, oterao bi ga u materinu :lol:
Ih pa ja vaterpolo ne gledam već par godina.Faul, kontrafaul, potopljena lopta, ne lopta u/na ruci... Kako, zašto ma mrš bre u...Bravo šampioni!
Link to comment
Šta kazo?
"Drago mi je što sam bio deo ovoga, atmosfera je bila izuzetna. Želeo bih da ova ekipa ostane na okupu, nastavi da hara Evropom i da teroriše sve ostale klubove", rekao je Rađen.
:lol:prle..http://youtu.be/umFNnz2J6GE Edited by hulk
Link to comment

Andrija treci put prvak Evrope. Svaka cast. A Sefik prvi put - stvarno bi bilo bezveze da je takav golman zavrsio karijeru bez titule prvaka Evrope.

Link to comment

za 5 minuta reportaza na sos-u..bio i keselj :D

Srpski košarkaški reprezentativac Marko Kešelj došao je da bi dao podršku svojim prijateljima Nikoli Rađenu i Denisu Šefiku.Iako je pre samo tri dana operisao nos zbog povrede u šampionatu Francuske i trebalo bi da miruje,Samo da ne bude kiše jer imam zavoje pa ne bi valjalo da se pokvase – rekao je kratko Kešelj.Marko.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...