Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ma sve super, al ugovor sa roditeljima kojim ce obavezati klince od 0 godina u koju ce crkvu ići...ajde...
sada ozbiljnije, nemaju li brazilci nešto slično kada je u pitanju fudbal? Ili je to samo bilo da ne idu iz zemlje?
Link to comment
  • 3 weeks later...

Istorijski dan sa nas klupski vaterpolo :)Sva tri nasa predstavnika (Zvezda, Partizan i Vojvodina) pobedila u ligi sampionaa Radnicki KG se plasirao u 1/4 finale Evrokupa

Link to comment

Odigran i prvi pravi vaterpolo derbi u Srbiji nakon raspada SiCG. I Partizan izgubio u domacem prvenstvu prvi put od raspada SiCG. Vanja izdmonirao, a i Zlokovic bio odlican na 2m [makar u drugoj polovini utakmice, prve 2 cetvrtine nisam gledao]. Na kraju bilo i dosta nervoze. Klasika, kao sto je kod nas ovdje godinama bilo. Ocekujem pizdarije tek kad pocne prava borba za trofeje, ali dobro, bice zabavno u svakom slucaju.

Link to comment
Odlazak Dejana Udovičića sa mesta selektora vaterpolo reprezentacije Srbije otvorio je na žalost Pandorinu kutiju u trofejnom sportu. Mnogo nejasnoća, mnogo priljavog veša, a o svemu je bez dlake na jeziku progovorio legendarni Igor Milanović. Jedan od najboljih igrača svih vremena želi da bude selektor, a za "Sport" je naveo i šta mu sve smeta."Ako ne proradi neka kuhinja, ja sam novi selektor Srbije. Ako se gleda i sudi po zaslugama, zatim po rezultatima i na kraju po radu i ostvarenom - nemam konkurenciju za selektorsku poziciju. To su činjenice koje me izbacuju u prvi plan. I favorizuju", rekao je Milanović koji se zatim osvrnuo i na Stručni savet VS Srbije."Strašno je da su reprezentativci preuzeli ulogu da smene selektora, a članovi saveta su izigravali "neverne Tome". Posle svega - zgrožen sam. Postavljam javno pitanje: zašto su igrači morali da reaguju na lažan izveštaj Dejana Udovičića, posle Olimpijskih igara u Londonu. Da paradoks bude veći, taj sramni izveštaj su osvojili članovi Stručnog odbora VSS. I sad je jasno zašto su ostavke podneli Šoštar i Perišić. Mnogo toga nije postavljeno na pravo mesto u VS Srbije. Sadašnje stanje je neodrživo i spas je u što bržem sazivanju Skuštine", kaže Milanović koji ima zamerke i na kolege, prijatelje i saigrače."Većina njih je znala da je situacija bila neodrživa, a ćutali su iz raznih razloga i tolerisali privatizaciju u Vaterpolo savezu Srbije. Tu privatizaciju su vršili Dejan i Darko Udovičić", otkrio je karte Igor Milanović koji je istakao i da bi vodio samo A reprezentaciju i da mu ne pada na pamet da bude halapljiv kao Udovičić koji je bio selektor svih nacionalnih selekcija.,
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel ovo Cuckovic iskljucen bez prava zamjene? Komentator nista nema pojma...Ako jeste, veliki hendikep za Partizan.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...