Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ocekivana pobjeda Juga, mada sam se nadao da cemo makar kuci, pred nasim vernim navijacima, uspjeti neizvjesnu utakmicu da odigramo. Rutinski dobise u gostima ekipu koja im je vjerovatno jedini ozbiljan protivnik u takmicenju. Btw, nikad gore takmicenje, jebalo ih ovo prosirivanje. Sad igraju ekipe koje su prethodnih godina gubile u kvalifikacijama od Vala iz Prcnja, ZAKa i slicnih timova. Vitebsk, Kreuzlingen, Ligamus... Da igraju ligu protiv mladjih kategorija Partizana, Juga, Jadrana, Primorca, Mladosti itd. ne bi imali nijednu pobjedu.

Link to comment

S obzirom da je u pitanju prvi nastup u LŠ, novi tim, nov (renoviran) bazen i najjači mogući protivnik, ja sam zadovoljan. U februaru, kada se tim uhoda, pitaćemo ih za zdravlje u Dubrovniku.

Link to comment

Realno, jedini koji moze sprijeciti Jug da se proseta kroz CL je Djuho. Legenda kao igrac, kao trener daleko od toga. Ali svejedno, tesko mi je zamisliti da bi neko drugi mogao da osvoji takmicenje. Zvezda je najbliza tu, ali opet, razlika je i na papiru poprilicna. Al opet, ko zna, mozemo se nadati barem ulasku u finale, to je realno, a onda ko zna.

Link to comment
S obzirom da je u pitanju prvi nastup u LŠ, novi tim, nov (renoviran) bazen i najjači mogući protivnik, ja sam zadovoljan. U februaru, kada se tim uhoda, pitaćemo ih za zdravlje u Dubrovniku.
teško bogumi. zvezda ima odličan tim ove godine ali je Jug jak kao crna zemlja.ako je ikako moguće treba raditi na tome da CZ i Radnički požive više od jedne sezone.
Link to comment

Predizborna kampanja, most probably. Mada ne smatram nuzno gluposcu to sto zele na neki nachin da zastite klubove [i reprezentaciju]. Niti mislim da je to prvi takav primjer, ali ne znam stvarno kako misle to da izvedu. Mislim prije svega na zastitu klubova koji ulazu u te igrace po 10 i vise godina, sto se tice izbora za koju ce reprezentaciju igrat to je jasno, svako ima pravo da izabere sta hoce makar to bila i Makedonija iil Gruzija za pare.Ali prije svega, trebalo bi da se zapitaju kako je uopste moguce da talenat kakav je Subotic odluci da ode u Partizan [Prlainovic je druga prica, taj se transfer ne bi mogao ostvariti da je LEN ozbiljna organizacija] - moguce je kad u klubu nema para i igraci ne budu isplacivani punih godinu dana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...