Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Dolaze na razgovore sa Verkom. Koliko kapiram kontakti su ozbiljni. Inače radnički je već sastavio tim za B ligu od igrača koje ej doveo iz realnih vaterpolo centara poput Subotice, novog Sada i šta znam već gde ima po Vojvodini da se igra. Ostaje da se vidi šta će biti, ako se nađu sredstva za dream tim. Inače, jeste cela priča da bi se zabavljao sestrić. Ovi arapski lideri su uglavnom zabavljali sinove, nije se pisalo o ostaloj familiji.

Link to comment

Da li ce Radnicki oboriti rekord Cattara kojem je trebalo 2 sezone da osvoji [medjunarodni] trofej... Radnicki bi mogao vec u prvoj.

Link to comment

Ja sam cuo da su Nikic, Vanja i Filip isli na razgovore sa Dinkicem prosle nedelje ali sam mislio da je to bilo vezano za Partizan. Kad ne lezi vraze....Stim sto ovaj prvi 99% ide u Tursku.

Link to comment

Hajde da sačekamo da se sve ostvari. Grad Kragujevac je u teškoj besparici. Gradski prevoz je preuzela Lasta, firma pandam Beogradputu je pukla, radnici su u generalnom štrajku, ceo javni sektor je pred pucanjem, a oni guraju pare fudbalerima, košarkašima, odbojkašima, rukometašima, a evo sada i vaterpolistima. Deluje nadrealno. Opet, čujem da se odmaklo u razgovorima, da se možda već danas obelodane dogovori.

Link to comment

Vaterpolo klub Radnicki :lolol:Neka budu i prvaci Evrope, nemam nista protiv, ali pojam "Radnicki" mi je nespojiv sa vaterpolom. Ako neki klub u Srbiji bude zasluzivao epitet vestacki, to ce biti vaterpolo klub Radnicki.Previse se Verko razlio, na sve sportove, bojim se da na kraju od svega toga ne ostanu samo uspomene za koju godinu.

Link to comment

Dakle istina je

- Zahtev Radničkog za vanredno napredovanje u domaćem takmičenju i za učešće u Kupu LEN je stigao u Savez. Po hitnom postupku ćemo organizovati telefonsku sednicu UO, na kojoj bi zahtev kragujevačkog kluba trebalo da bude prihvaćen. Konačna odluka biće poznata u ponedeljak, kada je zakazan sastanak sa predstavnicima klubova - kaže predsednik VSS Velibor Sovrović.Prvi čovek srpskog vaterpola očekuje pozitivan epilog.- Sa svim ambicijama kakve gaji, Radnički ima lepu mogućnost da odskoči u takmičarskom smislu. Donećemo odluku na preporuku Stručnog saveta i, rekao bih, na odobravanje šire sportske javnosti.
Link to comment

A zna li se ko ce im biti golman? Pominjali su se i Pijetlovic i Scepanovic, ali koliko znam nista od njih. Ne znam jel ostao iko slobodan od boljih golmana, mozda jedino Radic.

Link to comment
Za sada: V. Udovičić, Filipović, Zloković, Ćirić i Damir Burić u VK Radnički. Biće još
:0.6:Juce nije postojao nikakav vaterpolo u Kg, a danas imaju najbolji tim u Evropi. A sutra opet nece postojati. A prekosutra verovatno opet Partizan ostaje jedini vaterpolo klub u Srbiji. Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...