Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

OK, neka ulazu u Zvezdu ako ce to da usreci zvezdasku javnost™ ali ne moraju da pricaju o "srpskom Volpiju" i "interesu srpskog vaterpola", malo je degutantno.
Sa ovim se apsolutno slazem. Kad god neko krene sa pricom o sirem interesu, meni je prilicno... nesimpaticno, da budem blag.
Cisto radi poredjenja sa ovim Zvezdinim pojacanjima sada, koga je to Partizan potpisao 2004? Da li je posle tog prelaznog roka bio jaci ili slabiji nego sto je bio 2003. pre nego sto su Vanja i ostali otisli u Jadran?
Dosli su Sefik iz Jadrana [tada bio najbolji golman na svijetu], Tichic koji je godinu dana ranije otisao u tom egzodusu kao i Korolija, dosao je i Jugoslav Vasovic, a godinu dana kasnije i Ikodinovic, Gak i josh par igraca. Pregovarali su i sa Udovicicem, Jokicem, Mladjanom Janovicem... Dakle, bilo je para odjednom, nije da nije.Doduse, tada je na celu VK Partizan bio agilni Djole, sada prvi saradnik 1 Vladana Lukica.
Link to comment
OK, neka ulazu u Zvezdu ako ce to da usreci zvezdasku javnost™ ali ne moraju da pricaju o "srpskom Volpiju" i "interesu srpskog vaterpola", malo je degutantno.
Zar nije u interesu srpskog vaterpola da ima jos neki jaci tim pored Partizana?
Link to comment
Dosli su Sefik iz Jadrana [tada bio najbolji golman na svijetu], Tichic koji je godinu dana ranije otisao u tom egzodusu kao i Korolija, dosao je i Jugoslav Vasovic, a godinu dana kasnije i Ikodinovic, Gak i josh par igraca. Pregovarali su i sa Udovicicem, Jokicem, Mladjanom Janovicem... Dakle, bilo je para odjednom, nije da nije.Doduse, tada je na celu VK Partizan bio agilni Djole™, sada prvi saradnik 1 Vladana Lukica.
Hvala. :) Znaci, moglo bi se reci da osim izgubljenih godinu dana i nekih igraca koji se nikada nisu vratili, a s obzirom da su na kraju ipak postali sampioni Evrope (tek prosle godine doduse) nije pretrpljena ogromna steta. Ali nikada necemo saznati sta bi bilo da je Rajfajzen dosao 2003. na zalost. Na Djoletov period u VK Partizan sam potpuno bio zaboravio. :frust:U sustini se slazemo, bar oko onoga sto meni najvise smeta.
Link to comment

logično.btw, pozdravljam projekat evropske Yveyde, titula će biti slađa.EDIPi Filip Filipović u pregovorima sa VKPEDIP 2i Boris Zloković

Edited by Arbeitmann
Link to comment

Zlokovic nece sigurno u Partizan. Ide u Tursku, hoce da igra laksu ligu. A i da nije tako, ne vjerujem da bi isao u Partizan koji ima problema sa isplacivanjem i igraca koji su sada u klubu. Zlokovic [i Vanja] su uvijek isli tamo gdje se placa dobro i gdje se placa redovno i svoje [ogromno] znanje su uvijek znali dobro naplatit. Zato sam veoma skeptican u vezi ovih vijesti da pregovaraju sa Partizanom. Tj. ovo vazi za Vanju, Boris je ekslicitno rekao da nece ostati u Italiji, nece ici u beogradske ili hrvatske timove vec, kao sto rekoh, hoce neku opusteniju ligu da igra [citaj: Tursku].Inace, Ivovic sutra potpisuje sa Jugom. Kakvu ce ekipu imat...edit: ako bi Vanja kojim slucajem stvarno dosao u Partizan, jednim potezom bi neutralisali sva Zvezdina pojacanja.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Zlokovic nece sigurno u Partizan. Ide u Tursku, hoce da igra laksu ligu. A i da nije tako, ne vjerujem da bi isao u Partizan koji ima problema sa isplacivanjem i igraca koji su sada u klubu. Zlokovic [i Vanja] su uvijek isli tamo gdje se placa dobro i gdje se placa redovno i svoje [ogromno] znanje su uvijek znali dobro naplatit. Zato sam veoma skeptican u vezi ovih vijesti da pregovaraju sa Partizanom. Tj. ovo vazi za Vanju, Boris je ekslicitno rekao da nece ostati u Italiji, nece ici u beogradske ili hrvatske timove vec, kao sto rekoh, hoce neku opusteniju ligu da igra [citaj: Tursku].Inace, Ivovic sutra potpisuje sa Jugom. Kakvu ce ekipu imat...edit: ako bi Vanja kojim slucajem stvarno dosao u Partizan, jednim potezom bi neutralisali sva Zvezdina pojacanja.
sve se slažema u poslednjoj si rečenici i sam napisao zašto će biti para za Udovičića
Link to comment
Zlokovic nece sigurno u Partizan. Ide u Tursku, hoce da igra laksu ligu. A i da nije tako, ne vjerujem da bi isao u Partizan koji ima problema sa isplacivanjem i igraca koji su sada u klubu.
sto se isplata tice cela ova instant prica oko VKCZ nije bas neki garant isplata a vala ni Italijani nisu bas u zadnje vreme placali sve kako treba tako da u ovom trenutku nema puno alternativa mogucnosti za manevrisanje i biranje ponuda.
Link to comment

Naravno, Zvezda nije nikakav garant, tek su se pojavili, ne bi me chudilo da sledece godine opet ne bude para. A sto se Italijana tice, ne znam bash da je bilo problema sa isplacivanjem tamo, zato i dosta dobrih igraca igra po manjim italijanskim klubovima. Mozda nemaju neke ogromne plate, ali prilicno sam siguran da nema situacija kao kod nas, da po godinu dana igraci ne dobiju nista. Problem kod Italijana je sto je ogranicen broj stranaca na 2 [sto je i bio jedan od razloga sto je Volpi batalio Recco] pa mnogi igraci moraju da idu van Italije.

Link to comment

Znam da je par reprezentativaca sa jacim platama dobilo pola plate u nekakvim cekovima koje jos nisu sigurnu da li ce moci da unovce nakon svega ovoga.A naravno da nigde osim kod nas nema slucajeva da se po godinu dana niko ne placa. Mozda jos u Grckoj jedino.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...