Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Bemtisve, zaboravih da se danas igra. Ladno produzeci.Ajmo Zvezdo :Hail:Steta :(

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

A dobro, Partizan je objektivno bolji nego sto rezultati pokazuju ove sezone. Sigurno nisu slabiji od Mladosti koja je na F4... Ali ocigledno su potpuno van ritma citave godine. Ne znam zasto Milanovic nije na klupi vise, znam da je imao neke porodicne probleme pocetkom godine...

Link to comment

Mada ne i narocito kvalitetna. Produzeci u prvoj, pobjeda golom 15 sekundi prije kraja. Sta se s Partizanom desava ove godine...U medjuvremenu, Jug osvojio titulu u Hrvatskoj.

Link to comment
Mada ne i narocito kvalitetna. Produzeci u prvoj, pobjeda golom 15 sekundi prije kraja. Sta se s Partizanom desava ove godine...
Otislo pola tima, dovedeni mahom klinci, trener odsustvovao vise od pola sezone, plate uopste ne stizu? Edited by Goranz
Link to comment

Otislo je valjda 4 igraca, od kojih su 2, istina, bili prve opcije u napadu i [ubjedljivo] najbolji igraci. Ali opet, ima 4-5 standardnih reprezentativaca Srbije, plus Radovic, plus Cuckovic, plus par klinaca... Teorijski, trebalo bi da su znacajno jachi od npr. Jadrana koji je zamalo posao na F4 Eurolige, a svakako od Zvezde i Vojvodine. Kapiram da je i situacija sa Milanovicem dosta uticala...

Link to comment

Supruga mu se tesko razbolila, i kasnije umrla [makar sam tako chuo] :(Kako sam shvatio, on ce i dalje imati neku funkciju u strucnom stabu, kad odluci da se vrati. U svakom slucaju, sve najbolje Vujasinovicu, iako se nadam da se nece sa Partizanom naosvajati trofeja, ali igrac sa toliko znanja ne moze nikako da bude ista drugo osim veliki trener.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...