Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

I ja sam isto u prvom mahu pomislio precka, nocas sma gledao snimak na rtcg,, covek je maksimalno korektno komentarisao mec, za mrtvog Mikica je doktor ove profesije, doduse to i nije tako tesko

Link to comment

Ne, otisao je u penziju, valjda. Zivaljevic vec jedno vrijeme prenosi. Djurkovic je stvarno dobro poznavao vaterpolo, ali je budala. Zivaljevic isto zna dobro, naucio je pravila, poznaje veliki broj igraca - sasvim korektno prenosi. Jedini vaterpolo komentator na ovim prostorima koji djeluje kao da zna o cemu prica. A sad, sto se ispalio kod ovog suta, jebiga. Meni bilo smijesno i u prenosu, al dobro, desava se :D

Link to comment

cenim da pati od nekog oblika autizma.u sekundi je spreman da izbaci milion podataka o talijanskoj trecoj ligi i istorijatu cezene u kojoj je nastupao fabio, desni bek udina, koji je upravo dobio zuti karton, od gl. arbitra, cuvenog po rasistickim izjavama u korijere de la sera 1994. god.I pri tom uopste nije naporan, sve nekako deluje usput.

Link to comment
  • 3 weeks later...
cenim da pati od nekog oblika autizma.u sekundi je spreman da izbaci milion podataka o talijanskoj trecoj ligi i istorijatu cezene u kojoj je nastupao fabio, desni bek udina, koji je upravo dobio zuti karton, od gl. arbitra, cuvenog po rasistickim izjavama u korijere de la sera 1994. god.I pri tom uopste nije naporan, sve nekako deluje usput.
Sofranac je doktor i nevidjeni car!
Link to comment
  • 2 months later...

Jadran nije uspjeo da ode na Final Four :(Jug ispustio +4 iz prve utakmice :isuse:Pro Recco - Vasas i Primorje - Mladost polufinala.

Link to comment

:DRealno, sve sem 2 ubjedljive pobjede Partizana bilo bi senzacija. Nadam se da ce makar na jednoj utakmici uspjeti da namuce Partizan. Ali svejedno, veliki korak naprijed za Zvezdu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...