Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Срце затитрало :wub: . Браво, момци. Свака част. Уз сво поштовање свих легенди овог спорта, мислим да бољу генерацију нисмо имали. :Hail:

Link to comment
Realno, malo kao i uvijek po automatizmu kakite po sudijama, ali dobro. Fakat je da je bilo puno kontrafaulova sudjeno Srbiji, ali sudjenje je ovako citav turnir. Nisam brojao tacno, ali i jedni i drugi su od 13-14 iskljucenja imali oko 10 bez lopte. Koliko bilo ko od vas moze iskreno da kaze da je uopste vidjeo gdje se i zbog cega sudio faul?A opet kazem, Pijetlovic je preko vode udario Petrovica, sto je u najmanju ruku moralo da bude iskljucenje s pravom zamjene, ako ne i brutality.Nama su sva 3 beka imali po 2 [a Petrovic krajem druge cetvrtine i 3] iskljucenja. No dobro, pobjedila je trenutno bolja ekipa, bez sumnje. Mi smo bez centra bili, Klikovac ionako ne igra centra vec godinama... posle ovih godina ispadanja u cetvrtfinalima, ovo je uspjeh i sumnjam da ce im iko zamjerit poraz.
Mislis, mi napravimo kontrafaul, vi promasite igraca vise, mi krenemo u napad i kontrafaul na centru, vi imate igraca vise i promasite, mi krenemo u napad... pardon, ne krenemo jer pravimo kontrafaul u nasem golu pa je lopta za protivnika. Gledao sam vecinu meceva Srbije na prvenstvu i ne secam se da je bilo ni priblizno toliko kontrafaulova... a sudjenje u 4/4 je bolje ne komentarisati. Da se tako sudilo ceo mec, Crna Gora bi dobila 25:8 jer bi Srbija zavrsila mec sa dva igraca u polju i golmanom. Ovo jeste grub sport i sve ostalo ali da imate igraca ili dva vise napad za napadom za napadom pa naizmenicno dajete i promasujete je smesno.
Link to comment
Mislis, mi napravimo kontrafaul, vi promasite igraca vise, mi krenemo u napad i kontrafaul na centru, vi imate igraca vise i promasite, mi krenemo u napad... pardon, ne krenemo jer pravimo kontrafaul u nasem golu pa je lopta za protivnika. Gledao sam vecinu meceva Srbije na prvenstvu i ne secam se da je bilo ni priblizno toliko kontrafaulova... a sudjenje u 4/4 je bolje ne komentarisati. Da se tako sudilo ceo mec, Crna Gora bi dobila 25:8 jer bi Srbija zavrsila mec sa dva igraca u polju i golmanom. Ovo jeste grub sport i sve ostalo ali da imate igraca ili dva vise napad za napadom za napadom pa naizmenicno dajete i promasujete je smesno.
samo mi reci koji su to oni?™ Edited by 8-walker
Link to comment

а не причамо о македонцима, причамо о црногорцима, према томе... не мораш то понављат.

Link to comment
Mislis, mi napravimo kontrafaul, vi promasite igraca vise, mi krenemo u napad i kontrafaul na centru, vi imate igraca vise i promasite, mi krenemo u napad... pardon, ne krenemo jer pravimo kontrafaul u nasem golu pa je lopta za protivnika. Gledao sam vecinu meceva Srbije na prvenstvu i ne secam se da je bilo ni priblizno toliko kontrafaulova... a sudjenje u 4/4 je bolje ne komentarisati. Da se tako sudilo ceo mec, Crna Gora bi dobila 25:8 jer bi Srbija zavrsila mec sa dva igraca u polju i golmanom. Ovo jeste grub sport i sve ostalo ali da imate igraca ili dva vise napad za napadom za napadom pa naizmenicno dajete i promasujete je smesno.
A kakav je bio odnos iskljucenja u prvom poluvremenu? Tad je Srbija imala maltene svaki napad igraca vise. Ponavljam, samo bekovi su nam napravili 7 faulova do pola druge cetvrtine, vecinu toga bez lopte. Sto se kontrafaulova tice - moguce da su pogresno sudjeni, stvarno ne mogu da tvrdim da nisu. Prosto, vecinu kontrafaulova, kao uostalom i obicnih faulova, je jako tesko vidjeti u prenosu, ali mislim da su bar 2 ili 3 svirana Udovicicu - ako si ikad gledao Vanju uzivo znas koliko on kontrafaulova pravi, a koliko mu se sudi.Dobro, toliko o sudjenju. Srbija je potpuno zasluzeno osvojila prvenstvo, jer je trenutno najbolja, ali vidjelo se koliko su male razlike. A za Olimpijadu [ako se kvalifikujemo] bi trebalo da budemo josh spremniji, a isto vazi i za Madjare, Hrvate i Italijane. Bice sjajan turnir.
Link to comment

meni je delovalo da je svezina i snaga bila jedna od vaznijih elemenata, na koje su racunali iz srbije u finalu. videlo se u odbrani, u napadu... agresivno na loptu, na igrace. sudije su svirale po svom kriterijumu, ali se isplatila taktika jer smo se dobro branili sa igracem/dva igraca manje, odbranjen cetverac itd.par puta je ona podvodna kamera pokazala kako je izgledalo ispod povrsine. biggrin.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...