Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Srbija je od razlaza sa CG izgubila ukupno JEDNOM sa 4 i vise razlike..... nije da je to mnogo vazno..
Naravno da je nebitno. I inace je nebitno, jer kao da prethodne utakmice predstavljaju pravilo, pa je drugacije nemoguce. Ali, da ostavimo to po strani - mozda bi trebalo naci koliko je puta od razlaza sa CG Srbija izgubila 4 i vise razlike od ekipe podjednakog kvaliteta u utakmici u kojoj joj nista ne treba, a protivniku sve zavisi od te utakmice.Uostalom, Partizan je dobio Pro Recca identicnim rezultatom. Sta mislis, koliko je puta Recco uopste izgubio u prethodnih nekoliko sezona, pa pogotovo koliko je puta bio razbijen kao sto ga je Partizan razbio? A pri tom, Pro Recco je, pojedinacno, bio znacajno jaci od Partizana. Ne znam, mozemo ici i dalje, Jadran i Primorac su prije 2 sezone igrali nekih 10ak utakmica, u raznim takmicenjima. Tu govorimo o 2 ekipe koje su, uz Recco i Partizan bile najjace u Evropi te godine, sigurno jace od vecine reprezentacija. Od tih, cini mi se da je bilo tacno 11 utakmica, Primorac je 3 puta dobio sa 5 ili vise razlike [jednom 7], Jadran 2 puta. Dakle, desava se i vrhunskim ekipama. A Srbija prosto juce nije morala da igra 'na zivot i smrt' kao CG. Tako da, reci da je nemoguce da izgubi 4 razlike je smijesno. Rekao sam, necu vise analizirati da li je Srbija juce 'pustila' ili nije, ali ako i jeste - gol razlika kao dokaz bilo cega je malo neozbiljan argument.
ma on je strucnjak, zna on to ali ima neke svoje teorije
Ti bash nisi u stanju da das nijedan konkretan odgovor na bilo koje pitanje?
Link to comment
Verujem da su pustili tj. odigrali laganeze da bi Hrvati ispali, i neka su.
To da Hrvati ispadnu i da "braca" iz CG prodju je mozda 10% razloga zasto je Srbija odigrala opusten mec. 90% je razlog taj sto je tim porazom Srbija stavila minimum srebro u dzep na ovom Evropskom. Zbog toga vjerujem da bi opusteno odigrala bilo koja repka da je bila na mjestu Srbije.
Link to comment

Ocekivano tesko sa Grcima, mada sam mislio da ce biti na manje golova. U nekim segmentima smo josh slabi [igrac vise i manje], ali u nekim smo neuporedivo bolji nego sa Porobicem.Bilo je par spektakularnih poteza - Zlokovic koji nogom sam sebi nabacuje na ruku, ali nazalost nije dao gol, Grk ga je faulirao [doduse, tu je sudjen peterac iz kojeg je Janovic dao gol], asistencija Gojkovica za Ivovica, lob Janovica i josh ljepsi lob Gojkovica. Koji je on doktor ove igre, dobro rece komentator - vaterpolo Xavi :)Italijani lagano sa Njemcima. Gledajuci tu tekmu, ne mogu da vjerujem da su ti Njemci bilo koga dobili, a kamoli Hrvatsku.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Ocekivano tesko sa Grcima, mada sam mislio da ce biti na manje golova. U nekim segmentima smo josh slabi [igrac vise i manje], ali u nekim smo neuporedivo bolji nego sa Porobicem. SBilo je par spektakularnih poteza - Zlokovic koji nogom sam sebi nabacuje na ruku, ali nazalost nije dao gol, Grk ga je faulirao [doduse, tu je sudjen peterac iz kojeg je Janovic dao gol], asistencija Gojkovica za Ivovica, lob Janovica i josh ljepsi lob Gojkovica. Koji je on doktor ove igre, dobro rece komentator - vaterpolo Xavi :)Italijani lagano sa Njemcima. Gledajuci tu tekmu, ne mogu da vjerujem da su ti Njemci bilo koga dobili, a kamoli Hrvatsku.
Ko je sad selekor Crne Gore?
Link to comment

I stajalo je tako juče na sajtu (rukometnog) prvenstva.Prvi iz naše grupe (RS) i drugi iz susedne (HR) je trebalo da igraju u 17:45 po rasporedu, ali biće da je izmenjeno zbog ovoga što je Goranz naveo.

Link to comment

Јбт неке се утакмице завршавају резултатом који је код нас у првој четвртини. :mellow:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...