Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Meni ovi retardi skrembluju i HRT i RTS, a izgleda i Arenu. Ali bio je prenos i na RTRS, to su valjda zaboravili da ometaju..I komentator i strucni konsultant su bili dosadni, a taj strucni konsultant je toliko mucao da je bilo malo neprijatno.
a ko ti to skrembluje i hrt i rts :unsure:
Link to comment

Gledao na nekom lo-res strimu na sajtu LEN drugo poluvreme. Pobedismo nekako, uz masu gluposti u napadu, narocito u zadnjoj cetvrtini.Inace, nisam pratio pa sam tek sad saznao da je spanski selektor vratio u reprezentaciju 1 Ivana Pereza :Hail:

Link to comment
Gledao na nekom lo-res strimu na sajtu LEN drugo poluvreme. Pobedismo nekako, uz masu gluposti u napadu, narocito u zadnjoj cetvrtini.Inace, nisam pratio pa sam tek sad saznao da je spanski selektor vratio u reprezentaciju 1 Ivana Pereza :Hail:
rođenog juna 1971. :Hail:
Link to comment

Hrvatska dobila CG 2 razlike, prije svega zahvaljujuci Pavicu, imao 15 odbrana. Sudjenje nije bilo najsjajnije, ali u poredjenju sa onim juce, i pogotovo sa sudjenjem koje je Srbija imala protiv Njemacke, bilo je super.To znaci da su sanse da CG bude prva u grupi veoma male. Jedino da Srbija u trecem kolu dobije Hrvatsku, a CG u zadnjem Srbiju, pa da budemo najbolji u nekom trouglu [podrazumjeva se da svi dobiju Spance, Rumune i Njemce u svojim utakmicama].

Link to comment

vanja i filip ko xavi i messi. ne znam jesmo li ikad imali u isto vreme u ekipi ovakva dva igrača? možda i dvojica najboljih na svetu u istoj repstaciji. strašno.

Link to comment
vanja i filip ko xavi i messi. ne znam jesmo li ikad imali u isto vreme u ekipi ovakva dva igrača? možda i dvojica najboljih na svetu u istoj repstaciji. strašno.
Fenomenalni igraci, stvarno je nevjerovatno lijepo gledati ih. Vanja je imao slabiju godinu u klubu, ali opet, kad treba car je :Hail:Inace, manje bitna informacija, ali Njemacka odvalila Spaniju 16:10edit: Hrvatima drugu utakmicu za redom sudije ne vide udaranje protivnickog igraca. Buslje je preko vode udario Paskovica, ni faul nije bio, evo sad Karac i Udovicic. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...