Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ocekivano. nema realno zvezda sta da trazi protiv takvih timova. realno, sa szegedom i primorjem ni partizanu ne bi bilo bash lagano. da je zvezda u grupi gdje je vojvodina, imala bi dobru sansu za LS.

Link to comment

nemam pojma, prosle godine je igrao za koper. znam da mu je brat [jure, juraj, tako nesto] bio u francuskoj prvoj ligi prosle ili pretprosle sezone.jug opet nije uspjeo dobit jadrana. odlicna tekma bila, 14:14 zavrsilo. ima u jadranu par odlicnih klinaca.

Link to comment

Ja sam nacuo da se Lion iz trece lige opasno pojacao sa Boga pitaj kojim parama pa su resili da gaze sve redom do prve lige. Igrali su neko kup takmicenje gde su ladno otresli neke prvoligase.

Link to comment
Crnogorska vaterpolo reprezentacija će u narednom periodu da bude jača za Vladimira Gojkovića.Kako saznaju „Vijesti”, Gojković je danas potvrdno odgovorio selektoru Ranku Peroviću i od naredne akcije „ajkula” će da se stavi na raspolaganje.
Link to comment

I kolo LEN grupe Zvezda vet dobila domaći Hios sa 9:7. Ovo je već solidan rezultat. Tamo igraju Rađen, Hadžiteodoru i još neki grčki reprezentativci.

Link to comment

Odlican rezultat, ovi su ipak bili favoriti. Evropa liga je takmicenje po nasoj mjeri, mogli bismo napraviti solidan rezultat tu.Jadran opet odigrao odlicno i napravio dobar rezultat, 10:10 protiv Mladosti, iako su na poluvremenu gubili 7:2. Budva izgubila od POSKa :lol:bajdvej, i CG i Srbija odustali od igranja Svjetske Lige ove sezone. Pametno, po meni.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Zvezda sa Oradeom u osmini finala Euro KupaEvroliga:GRUPA A: Budva, Olimpijakos, Vuljagmeni, Primorje.GRUPA B: Špandau, Jug, Mladost, Vojvodina.GRUPA C: Partizan, Eger, Seged, Vašaš.GRUPA D: Pro Reko, Spartak Volgograd, Marsej, Jadran Herceg Novi.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Sefe, sta se desilo pa su sudije izbacile Mitrovica i sto smo uopste igrali 3-4 minuta sa igracem manje? Jeste da ne pratim nesto vaterpolo van reprezentativnih takmicenja i poneke utamice Partizana u el, ali ponovo, ja ovako nesto do sada nisam video :unsure: Ako si gledao utakmicu, naravno.

Link to comment

Nisam gledao, ali 4 minuta se dobija za tzv. brutality prekrsaj. Znaci, vjerovatno je sudija procjenio da je namjerno i grubo faulirao nekoga.

Link to comment
  • 3 weeks later...

LEN je iskusno namjestio da se zrijeb za EP odrzava u isto vrijeme kad i utakmice kvalifikacija za EP u fudbalu. A planirali su da ovim dogadjajem [Van Gaal je, izmedju ostalih, bio prisutan na zrijebu] kao povecaju interesovanje za vaterpolo, naprave TV spektakl, sta god. Fail, as usual.A i grupe su carskeGroup A:- Italy- The Netherlands- Hungary- Macedonia- Turkey- GreeceGroup B:- Croatia- Serbia- Montenegro- Romania- Spain- GermanyNajgora ekipa iz grupe B bi skoro sigurno bila treca u grupi A. Vrh.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...