Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

aje pomozite mi, da li ima neki stream za vaterpolo?hteo bih da gledam nase i Madjare al' sam jako daleko...fala svima
ovdje ce sigurno biti prenosa i srbije, a i drugog polufinalaa mislim i da sajt RTCG ima stream, gdje ce biti oba polufinala
shefe zar porobicu nije malo isteklo vreme? moze li perovic iz kotora da se privati posla saveznog kapitena?
nazalost, pero ce vjerovatno ostati do londona. tek kad uspije da napravi da ovakva generacija ne udje nijednom u polufinale velikih takmicenja [ako izuzmemo veoma vaznu svjetsku ligu] od 2008. godine, ce mozda da napusti reprezentaciju. on inace nije samo selektor, on je ujedno i jedan od prvih ljudi saveza. jedini spas moze da bude ako ode u pro recco b. inace, perovic je postao trener camoglija [jedna od reccovih filijala, tamo ce igrati nikic sledece sezone, kao i ivan sukno, a mozda i sandro] Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Losa Srbija u napadu, jes da Madjari igraju fino odbranu, ali ovo je totalno bezidejno... dobar rezultat kako je moglo biti...

Link to comment

i ovdje ima kojot, mada je meni bolji onaj sto sam gore ostavio, ovaj mi nesto kocimadjari su u napadu najbolji na svijetu, tu nema sumnje, ali odbrana im je slaba [prije svega odbrana na 2m, a i golman im je realno krsh], srbija bi to morala da iskoristi. pijetlovic bi morao da odigra odlicnu utakmicu

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

7-5 ova cetvrtina ukupno 9-6 za Madjare.Mogla se Srbija 2 puta jos vise rezultatski pribliziti, ali Mitrovic koji je htjeo da upliva u gol :lol: i gubljenje lopte sa igracem vise :isuse:... jbg.

Link to comment

daš 6 komada i gubiš na poluvremenu :blink: je l ono korektno presečena kontra ili smo oštećeni za četverac (igrača više) ?

Edited by Svarog
Link to comment

Primili smo 4 ista gola sa desne strane u golmanov ugao na brzinu. 3 puta smo prodali igraca vise na isti nacin. Uz to Madjare nevidjeno sere u njihovom stilu.Dve razlicite filozofije kod igraca vise. Madjarska gde se uzima prvi dobar sut i nasa gde se obavezno pimpla 15 sekundi i ako ne mozemo usetati u gol onda prodamo loptu.

Edited by tsva
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...