Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

9 minutes ago, dillinger said:

 

Nisu nesposobni vec x puta obzirniji I humaniji od zlocinaca iz Tel Aviva. A ucinak ce se meriti po unistenoj tehnici I mozda uzmaku u juznom Libanu

toliko su humani da podržavaju na x načina teroristčke organizacije širom bi

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, Zaboravan said:

Više povređenih u Jordanu nego u Izraelu. 

Meni je ovo nemoguce...more videa gde se vidi impakt na zemlji, par videa gde se vidi veliki krater sa unistenom zgradom pored...plus rakete koje su oborene i pale ko zna gde...jeste da su gadjali vojne ciljeve i da su ovi imali vremena da se posakrivaju...

Link to comment
1 minute ago, Tutankamon said:

Meni je ovo nemoguce...more videa gde se vidi impakt na zemlji, par videa gde se vidi veliki krater sa unistenom zgradom pored...plus rakete koje su oborene i pale ko zna gde...jeste da su gadjali vojne ciljeve i da su ovi imali vremena da se posakrivaju...

Šta znam, snimak pogibije jedne osobe je ono kao AI uradak lude osobe.

Ostalo nema, a sada je nemoguće sakriti povređene, uvek će se naći neki bolid s telefonom... 

Link to comment
21 minutes ago, Gandalf said:

 

 

To ruski asseti u Washingtonu i žele. Preko svojih ispostava u Pentagonu će eskalirati kako bi cijenu nafte digli u nebo i tako osnažili Rusiju.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
19 minutes ago, Tutankamon said:

Meni je ovo nemoguce...more videa gde se vidi impakt na zemlji, par videa gde se vidi veliki krater sa unistenom zgradom pored...plus rakete koje su oborene i pale ko zna gde...jeste da su gadjali vojne ciljeve i da su ovi imali vremena da se posakrivaju...

Naravno al to se zove rat informacijama 

 

39 minutes ago, Miki_belavista said:

poceo treci svetski.....

Ako bude, nije sada počeo

  • +1 2
Link to comment

To sa valjanjem oružja i Iraku i Iranu je mit.

 

Tito je već bio mrtav. Juga je uglavnom valjala oružje Iraku. Postoji anegdota da su nam Iračani rekli da, ako smo im prijatelji, da im više ne šaljemo oklopni transporter M60.  Amerikanci su valjali i jednima i drugima.

Link to comment
×
×
  • Create New...