Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

6 minutes ago, dillinger said:

Solarni paneli na kucama, bravo. I to je valjda bila odlika privilegovanih pa se eto moze reci da dobri Mosad bira mete.

 

 

A dobro sada, mislim sve je moguće ali ako svaku paljevinu pripišu mosadu... Jbg koliko punjača, baterija, klima gorelo u BG.

Link to comment

Manijaci iz Izraela ce tacno da nas odvedu u kameno doba. Bas su lepu i simpaticnu foru nasli javno da podele sa svim mogucim i nemogucim teroristickim grupama.

  • +1 3
Link to comment
10 minutes ago, harper lee said:

Manijaci iz Izraela ce tacno da nas odvedu u kameno doba. Bas su lepu i simpaticnu foru nasli javno da podele sa svim mogucim i nemogucim teroristickim grupama.

pa nece. pustice ih da rade sta hoce 

glede ovog sa pejdzerima. tu samo vidimo koliko su nedorasli ovi hezbola i svi ovi okolo u odnosu na izraeljane.

takodje su upitni i motivi. sta dobijaju ovi iz hezbole? kao raste mrznja prema izraeljanima. to da je stalo pre 50 godina mrznja bi bila jaka.

svi znamo da sta god uradio izrael imace blagoslov usa i EU i cemu onda izazivanje?

sad tek vidimo kud vodi extremizam vajnih terorista. i jaser arafat je bio za ove cercil licno.

 

Link to comment

Meni ovo liči na početak operacije u Libanu, plotun koji je devastirao komunikaciju neprijatelja, izbacio dosta neprijateljskih snaga, poremetio lanac komande. 

Idealno za napad. 

Naravno može biti i ono što su kolege forumaši već napisali, prisiljena akcija jer su otkriveni. 

Link to comment
10 hours ago, Zaboravan said:

Meni ovo liči na početak operacije u Libanu, plotun koji je devastirao komunikaciju neprijatelja, izbacio dosta neprijateljskih snaga, poremetio lanac komande. 

Idealno za napad. 

Naravno može biti i ono što su kolege forumaši već napisali, prisiljena akcija jer su otkriveni. 

I ja sam o tome razmišljao, vjerujem da bi odmah nakon toga krenuli u akciju, dok su ovi još u stanju šoka, što nisu uradili. Jbg ubacili su opasan crv sumnje u redove protivnika, sad se sve mora preispitivati.

  • +1 1
Link to comment

Najjace od svega je sto je 1 tehnoloska пуслицатм vise ozivela topik o Gazi i prizvala vise (ne)zainteresovanih, nego sve sto se u toj istoj Gazi dogadjalo proteklih meseci... :fantom: 

  • +1 4
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
5 minutes ago, Zaboravan said:

Hezbolahov lider ima govor u 10 ET.  Videćemo koliko su besni. 

ha, besni ... ko da oni odlučuju o nečemu, a ne mule iz Kom-a. 

Najave Nasralinih obraćanja, tj iščekivanja dramatičnog sadržaja istih najviše podsećaju na najave obraćanja gospodina Precednika našeg, gde se uvek očekuje da "zagrmi i pošalje moćnu poruku". (a u realnosti ispadne uvek jedno veliko ništa) 

Trebalo je inače juče u 5 da se obrati, međutim nešto ga je sprečilo. :dry:

 

Link to comment
×
×
  • Create New...