Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

3 minutes ago, Zaboravan said:

Pa koji se čude, zgražavaju bezobzirnosti ovakvog napada. 

Ali vidi ovo poslednje ?

Pa jbt. Ovo su ludaci 1/1.

Jeste, posle svega u Gazi, ništa nije iznenađenje, ali dokle ovi misle da idu ?Apsolutno zlo .

Edited by duda
  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, steins said:

 

Pa sad, jebi ga ne jebi ga - geografija ne laže.

Imamo sedam suseda

Dva bi koliko sutra zaratile s nama, da se nameste karte.

Dva imaju otvorene pretenzije na našu teritoriju.

Jedna je raspala država.

Tri imaju nekakav love/hate odnos od situacije do situacije.

 

I to je tako.

A mi možemo da smtramo™ koliko nam volja.

E, jebiga, jebiga, jebiga... :D

Link to comment
3 minutes ago, reg said:

 

Srećom ti si tu, spreman na sve.

Ne znam kako da ti kažem ali naivan™ si ako misliš da Izrael vodi računa o civilnim žrtvama. 

Za 1 hamasovca su bez problema rušili kuću punu žena i dece, što je rang viši to im je manje bitno ko će nastradati još. 

Čine užasne zločine, možda i najveće od ww2 tako da je ovo za njihove standarde hirurška operacija. 

Link to comment
17 minutes ago, steins said:

 

Imamo sedam suseda

Dva bi koliko sutra zaratile s nama, da se nameste karte.

Dva imaju otvorene pretenzije na našu teritoriju.

Jedna je raspala država.

Tri imaju nekakav love/hate odnos od situacije do situacije.

 

 

Nema šanse da rešim jednačinu :lolol:

Link to comment
10 minutes ago, duda said:

Ali vidi ovo poslednje ?

Pa jbt. Ovo su ludaci 1/1.

Jeste, posle svega u Gazi, ništa nije iznenađenje, ali dokle ovi misle da idu ?Apsolutno zlo .

 

Mislim da im cinis uslugu ako ih nazivas ludacima. Znaju oni sta rade itekako

Link to comment

 

2 minutes ago, Tsai said:

 

Nema šanse da rešim jednačinu :lolol:

 

To je trik pitanje. Nema odgovor. Rumuni su nam braća, a ni Crnogorci kontam ne bi baš pripucali na nas. Već za Mađare i Bugare ko zna.

Link to comment
Just now, Tsai said:

 

Mislim da im cinis uslugu ako ih nazivas ludacima. Znaju oni sta rade itekako

Jasno mi je šta govoriš, ali ljudi koji mogu tako hladnokrvno da ubijaju ili planiraju ubijanja, za mene svakako ne spadaju u normalne, makar i znali šta rade .

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, jezovuk said:

 

 

To je trik pitanje. Nema odgovor. Rumuni su nam braća, a ni Crnogorci kontam ne bi baš pripucali na nas. Već za Mađare i Bugare ko zna.

Sve zavisi kako gleda na Kosovo*

  • Haha 1
Link to comment

Menja se sistem ratovanja na nashe ochi, sad svako sa malo eksploziva moze da ga zakachi na dron, ubaci u neke elektronske devices, ne mora vise da se postavlja pojedinachna bomba na auto. znachi prelazi se na teroristichki vid ratovanja u tom smislu.

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

 

Mislim da im cinis uslugu ako ih nazivas ludacima. Znaju oni sta rade itekako

 

Kao što su 2006. znali šta rade?

 

6 minutes ago, Zaboravan said:

Ne znam kako da ti kažem ali naivan™ si ako misliš da Izrael vodi računa o civilnim žrtvama. 

Za 1 hamasovca su bez problema rušili kuću punu žena i dece, što je rang viši to im je manje bitno ko će nastradati još. 

Čine užasne zločine, možda i najveće od ww2 tako da je ovo za njihove standarde hirurška operacija. 

 

Mislim da si ti "naivan" ako misliš da su Gaza/Hamas isto što i Liban/Hezbolah kada su u pitanju operacije Izraela.

Link to comment
4 minutes ago, Mel said:

Menja se sistem ratovanja na nashe ochi, sad svako sa malo eksploziva moze da ga zakachi na dron, ubaci u neke elektronske devices, ne mora vise da se postavlja pojedinachna bomba na auto. znachi prelazi se na teroristichki vid ratovanja u tom smislu.

Konkretno, Izrael ima dve opcije protiv hezbolaha, ovako ili invazija na Liban. 

Link to comment
6 minutes ago, cedo said:

ja znam koja je raspala drzava

to je valjda za neke gradjane srbije uteha

a ne bi trebalo da bude

^

Raspala država je valjda BiH.

 

Osim Rumunije i CG, računam da ni Makedonci ne bi baš pripucali na nas 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, reg said:

 

Kao što su 2006. znali šta rade?

 

 

Mislim da si ti "naivan" ako misliš da su Gaza/Hamas isto što i Liban/Hezbolah kada su u pitanju operacije Izraela.

Naravno da nisu, hezbolah je mnogo ozbiljnija stvar. 

Zato je more puno nosača aviona, krstarica i čega već. 

I da Kipar. 

Link to comment
×
×
  • Create New...