Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

8 minutes ago, Hele said:

Ovo da sam gledao u nekom filmu, roknuo bih filmu keca na imdb-u zbog nerealnog scenarija.

 

 

Bas sam to komentarisao sa kolegama, bilo bi "a jeeeste, cime se drogira reditelj"

  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
1 hour ago, Čutura said:

ako je ikada bilo sumnje vise nema, mosad je najjaca teroristicka grupa na svijet.

mislim da preterujes. velika je odgovornoat na njima. nisu okruzeni bas miroljubivim likovima i ponekad se predje granica. ali ovo u gazi ovo je takav genocid da je to stravicno. ovo je sabra i satila na kub.

 

  • +1 4
Link to comment

izgleda radi se o kompaniji registrovanoj u budimpesti pre dve godine. svakakvih cudnih prica vezanih za ovu firmu ima, pocev od vlasnika, adrese, zaposlenih i sl. izgleda da im proizvidnja pejdzera nije bila jedina strast u zivotu

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, roux senyurt said:

izgleda radi se o kompaniji registrovanoj u budimpesti pre dve godine. svakakvih cudnih prica vezanih za ovu firmu ima, pocev od vlasnika, adrese, zaposlenih i sl. izgleda da im proizvidnja pejdzera nije bila jedina strast u zivotu

 

 

Cudna je putanja misli likova iz Hezbole. 

 

 

IMG_20240918_131532_177.jpg.714b37a401723c7d49c8cf6603a77a54.jpg

 

 

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

+1

 

Pa prije skoro 30 godina su tako ubili čuvenog "inženjera", glavnog bombaša Hamasa, nisam mogao da se sjetim kako se zove. Jahija Ajaš.

Onda su više puta, mislim da je ovo bilo u Parizu i vezano za Minhen. 

Davno sam to čitao, moguće i da grešim. 

Link to comment
49 minutes ago, Mel said:

 

Koji oporavak? Verovatno su ostali bez ochiju i shaka? Izrael svakako mora da se bori protiv Hezbolaha, ovo mi nije z aporedjenje sa recimo bash Gazom na koju su svi oguglali.

Alo internet ratnici, ljudi su imali pejdzere u dzepovima i nisu bili u bazi vec rastrkani svuda po gradu, ima povredjene i mrtve dece, civila... koliko hoces.

 

Ovo je klasicni teroristicki napad i vi lupate palac dole sto neko zeli oporavak povredjenima. Sram vas bilo.

  • +1 5
  • -1 1
Link to comment
52 minutes ago, x500 said:

Polako ljudi. Korisnici "doradjenih" pejdzera su vecinom bili pripadnici para-vojne formacije, koja bas nije naklonjena IL.

To ne moze da se poredi sa patnjom i stadanjem civila u Gazi. Ili stradnjem civila 7.X.

'aj ne seri 'leba ti...

 

Obaska sveopsta fascinacija invencijomtm, pa jos tehnoloskom, pa jos Mosad bato...

Nije to k'o kad se neko postavi dinamitom i potpali na ulici...

Link to comment
16 hours ago, Zaboravan said:

Teško za sakriti, znaće se za par dana da li je korišćen eksploziv ili bat. 

 

Zašto bi to uopšte bilo bitno ako su pejdžeri isključivo Hezbolahovi? Šta to menja u smislu ratnog prava?

Link to comment
15 minutes ago, Hele said:

Alo internet ratnici, ljudi su imali pejdzere u dzepovima i nisu bili u bazi vec rastrkani svuda po gradu, ima povredjene i mrtve dece, civila... koliko hoces.

 

Ovo je klasicni teroristicki napad i vi lupate palac dole sto neko zeli oporavak povredjenima. Sram vas bilo.

Od mene si dobio zbog

"Uzasava me divljenje ovom akcijom od strane nekih ljudi." 

 

Niko se ne divi ubijanju ili ranjavanju nedužnih nego komentarišemo ideju i izvedbu iste. 

Link to comment
1 hour ago, x500 said:

Polako ljudi. Korisnici "doradjenih" pejdzera su vecinom bili pripadnici para-vojne formacije, koja bas nije naklonjena IL.

To ne moze da se poredi sa patnjom i stadanjem civila u Gazi. Ili stradnjem civila 7.X.

 

 

Pa zna se kad je gde sa kojim ciljem I Hizbala nastala. I Kako I gde je delovala

Link to comment
2 minutes ago, April said:

Zašto bi to uopšte bilo bitno ako su pejdžeri isključivo Hezbolahovi? Šta to menja u smislu ratnog prava?

A jel su pukli kontrolisano, samo kad u blizini korisnika/cilja nije bilo nikoga, ili je bilo kako se kome zalomi?

Link to comment
×
×
  • Create New...