Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

nema nikakve šanse da je "bilo koja" litijumska bateriju u opasnosti da bude "softverski hakovana"

eventualno, može biti hakovan neki vrlo konkretan uređaj (ne baterija nego ceo uređaj) koji je od starta dizajniran tako da se softverski može uzrokovati kratak spoj ili prepunjavanje baterije

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, cedo said:

 

koje su sanse da ne kazu da je eksploziv

 

znas koje su sanse da ces uci u avion sa telefonom ako bude da je baterija u pitanju

E baš ih zabole. :D

Pustili su stuxnet gde je bilo 50% koleterala a sada će da se brinu kako će to uticati na avio-bezbednost.

Mislim, mogu da kažu šta hoće ili da experti™ utvrde da je sve ok, da je bio exploziv pa ko hoće da veruje, bujrum. 

Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

Cekaj sada ako je ovo u spojleru tacno onda je 8 milijardi ljudi u velikom problemu.

Meni je 2007 godine pukla baterija na nokiji, na poslu dok are punila na metar od mene. Lici na ovo.

Posle sa istrazivala, desavalo se sa tim modelom.

Edited by gsb
Link to comment
16 minutes ago, cedo said:

 

koje su sanse da ne kazu da je eksploziv

 

znas koje su sanse da ces uci u avion sa telefonom ako bude da je baterija u pitanju

Da li se ovako sakriven eksploziv moze vidjeti n'a skeneru?

A ionako telefoni ne idu kroz skener.

 

Ovo ce imati ogromnih posljedica meni se cini.

Edited by borris_
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, borris_ said:

Da li se ovako sakriven eksploziv moze vidjeti n'a skeneru?

A ionako telefoni je idu kroz skener.

 

Ovo ce imati ogromnih posljedica meni se cini.

 

a ne znam

 

skriptu koja pregreje bateriju skener ne moze da vidi :D

Link to comment
13 minutes ago, borris_ said:

Da li se ovako sakriven eksploziv moze vidjeti n'a skeneru?

A ionako telefoni ne idu kroz skener.

 

Ovo ce imati ogromnih posljedica meni se cini.

oklen ti to? uvek isprazniš džepove na kontroli na aerodromu, i sve iz džepa ide kroz skener.

  • +1 2
Link to comment

Koja je verovatnoća da se 3000 baterija pregreje istovremeno i eksplodira?

Naravno da je daljinski ili unapred isprogramirano, i verovatno je eksploziv.

  • +1 3
Link to comment

Gledam po netu, ovo je eksplodiralo po radnjama, bolnicama. Cist terorizam.

 

3 hours ago, JozoMujica said:

Koja je verovatnoća da se 3000 baterija pregreje istovremeno i eksplodira?

Naravno da je daljinski ili unapred isprogramirano, i verovatno je eksploziv.

Niko nije rekao da je bilo slucajno.

  • +1 2
Link to comment

Ovo sam hteo da pitam - da li je Hezbolahov menadžer nabavke kupio 3000 pejdžera isključivo za organizaciju, ili je komercijalni model u pitanju (poput onog sa vememahove YT reklame)?

Opet, zašto bi iko van Hamasa (ako im je stvarno tako naređeno) koristio pejdžer? I zašto bi pejdžer bio sigurniji od sms-a na dumb/feature mobilnom telefonu?

Link to comment
×
×
  • Create New...