Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

3 minutes ago, Zaboravan said:

Pejsžer baš ne možeš slušati osim ako su im uvalili uređaje sa tvučnikom i milrofonom i ekspolozivom što je next lvl igre 

Uglavnom, videćemo, pukla je šamarčina da zvoni u ušima. 

sta znam, posle ovoga verujem u svakakva tehnoloska cuda. najjace je sto su im izgleda pejdzeri dosli iz irana

Link to comment
14 minutes ago, villiem said:

Ovo ni na filmu nema, kakva mora da bude organizacija za ovako nesto

 

zasto? insajdera koliko hoces, i namestis nabavku.

ideja je zaista dobra

 

edit : italik

 

Prema prethodno dostupnim podacima – devetoro ljudi je stradalo, uključujući i osmogodišnju devojčicu, a oko 2.800 je povređeno.

 

Edited by cedo
Link to comment
2 minutes ago, roux senyurt said:

sta znam, posle ovoga verujem u svakakva tehnoloska cuda. najjace je sto su im izgleda pejdzeri dosli iz irana

Pravu istinu, uz neku sreću, znaćemo za 5-6 godina, kako, kuda, ko... 

Ali da pejdžeri pucaju kao kokice je jače od hamasovog uleta motornim zmajevima. 

Link to comment
4 hours ago, Filozof manijak said:

A sa podrškom koju država Izrael dobija od pojedinih zemalja za nastavak zločina?

 

Pa evo i naš satrap je na pravoj strani :fantom:

Srbija osuđuje agresiju na Ukrajinu, ali ne uvodi sankcije Rusiji. Ukrajina tim ništa ne gubi. Ne uvođenje sankcija pomaẓže Rusima koji žele da pobegnu iz Rusije. Ne vidim šta je tu loše. S druge strane, u Ukrajinu iz Srbije stiže ogromna količina municije, koja im itekako znači. Od nje su imali mnogo više koristi od fensi tenkova. Naprimer, od Čalija su sigurno imali mnogo više štete nego koristi. Nisu se proslavili ni ostali. Ekipica se ubi od osude.

Srbija isto osuđuje Izrael, a sankcije ne uvodi. Sad sitne razlike. Srbija naoružava one koji vrše genocid. Srbija ne krije da učestvuje u genocidu, već organizuje susret na najvišem nivou. Ekipica ni post da napiše.

Važno je biti uz Civilizovane, ma šta oni radili.

  • +1 3
  • -1 2
Link to comment
33 minutes ago, borris_ said:

Kada su skrhali iransku fabriku za bogacenje uranijuma. Bacili pored fabrike USB kljuc i cekali da ga neko pokupi i unese sto se i desilo. 

Meni je, verovatno zbog interesovanja, operacija wooden leg, baš nadrealna. 

I US je bila šokirana, a njihova oprema korišćena. 

Link to comment
53 minutes ago, Zaboravan said:

Pejsžer baš ne možeš slušati osim ako su im uvalili uređaje sa tvučnikom i milrofonom i ekspolozivom što je next lvl igre 

Uglavnom, videćemo, pukla je šamarčina da zvoni u ušima. 

Ja pretpostavljam da su i danas pejdžeri bazirani na istoj tehnologiji kao i pre 20 godina, pa je potrebno "samo" infiltrirati se u telekomunikacionu mrežu i kupiti podatke sa baznih stanica, a to je verujem sasvim moguć scenario. Iznenadio bih da nisu infiltrirani u svaku nacionalnu mrežu u okolini

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Engineer said:

Ja pretpostavljam da su i danas pejdžeri bazirani na istoj tehnologiji kao i pre 20 godina, pa je potrebno "samo" infiltrirati se u telekomunikacionu mrežu i kupiti podatke sa baznih stanica, a to je verujem sasvim moguć scenario. Iznenadio bih da nisu infiltrirani u svaku nacionalnu mrežu u okolini

Pa da ali sigurno nisu četovali nego koristili šifrovanu komunikaciju. Ali i to se može probiti. 

Link to comment

Ne treba im sadržaj, dovoljno je da iz signala izvuku informacije ko, kada i s kim komunicira (metadata), a ostalo će se saznati na druge načine. A mislim da taj signal i nije šifrovan, ali to je već nagađanje (ako me ne bude mrzelo, potražiću detalje, a možda će uskoro i neko drugi objaviti više informacija)

Edited by Engineer
Link to comment
×
×
  • Create New...