Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

A i da je u pitanju zapaljena litijumska baterija, dobar deo njih bi stigao da izbaci pejdžer iz džepa pre eksplozije.

 

Edit: Neki tvrde da je u pitanju ovaj pejdžer koji ima litijumsku bateriju.

Edited by vememah
Link to comment

Neki već licitiraju brojkama od 5000 eksplodiralih pejdžera.

 

Navodno je 200 osoba od onih 2800 teško povređeno.

Edited by vememah
Link to comment
6 minutes ago, vememah said:

Čisto sumnjam da nije bilo eksploziva u pejdžerima tj. da im se nisu infiltrirali u lanac nabavke. Po nekim izvorima na osnovu analize slika u pitanju su modeli koji čak ne rade na litijumske baterije već na najobičnije AAA.

 

Trenutni bilans: 8 ubijeno i 2800 ranjeno.

I meni ne izgleda kao eksplozija baterija, one baš gore tj mora biti plamena, a ovo izgleda kao recimo plastični... Što je još jedan hail za akciju tj plan. 

Link to comment
Just now, borris_ said:

Po snimcima, bila je eksplozija. Sta je u pitanju znace se vrlo brzo. Akcija koja ce ostati upisana u istorijskim knjigama. Vjerovatno kao pokretac velikog rata.

veliki rat je davno poceo

Link to comment
15 minutes ago, borris_ said:

Ja bih da sam na njihovom mjestu bacio sve dronove koje imaju

20240917_180019.jpg

Jbg ovim su im pljunuli u lice, mislim da će se rat preseliti na sever a Gaza ostaje kao hronična upala, plus west bank... 

Link to comment

Znači kakva šamarčina, ajd što im uvale pejdžere ali ne da ih prisluškuju nego da ih pokokaju. Kapa dole za akciju, posledice će narod pozlatiti 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
5 minutes ago, borris_ said:

Israël se pripremio za rat sa Hezbollah. Vjerovatno je zbog tog fokusa Hamas uspio ono da uradi.

Nema to veze jedno sa drugim. Nisu ni za rat sa Hezbolahom bili spremni.

Link to comment
3 minutes ago, Desmond Bojčinski said:

Znači kakva šamarčina, ajd što im uvale pejdžere ali ne da ih prisluškuju nego da ih pokokaju. Kapa dole za akciju, posledice će narod pozlatiti 

uvalili su ih pre nekoliko meseci, verujem da su ih dovoljno slusali a i pratili

Link to comment
5 minutes ago, Tutankamon said:

Nema to veze jedno sa drugim. Nisu ni za rat sa Hezbolahom bili spremni.

Bas nisu. Prvo su prije nekoliko sedmica preventivno udarili da bi sprjecili veliki raketni napad Hazbolah a sada su izveli do sada nevidjenu akciju. 

Link to comment
7 minutes ago, roux senyurt said:

uvalili su ih pre nekoliko meseci, verujem da su ih dovoljno slusali a i pratili

Pejsžer baš ne možeš slušati osim ako su im uvalili uređaje sa tvučnikom i milrofonom i ekspolozivom što je next lvl igre 

Uglavnom, videćemo, pukla je šamarčina da zvoni u ušima. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...