Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

8 minutes ago, dekki said:

Свега овог не би било да су Исмаила смакли у Дохи.

Jbg, Doha saveznik. Zasto bi njih napadali. 

 

Nema ovo veze sa atentatom cist napad na Iran.

Edited by Fins fleet
Link to comment
16 hours ago, Lezilebovich said:

a realno™ bi svet dopustio


Dopustio je svet i Siriju pa ce dopustiti i ovo. 

Link to comment
2 hours ago, Anduril said:

Dopustio je svet i Siriju pa ce dopustiti i ovo. 

:laugh:

 

Kako je argumenttm a sta ste vi radili crncima.... primenljiv i prihvatljiv u pravotm vreme...

I na pravojtm strani...

 

cameron-backflip.gif

 

:fantom: 

Edited by namenski
  • +1 1
Link to comment

Kad vec poredite smaknuca, da prokomentarisem jednu razliku koje sam primetio - amerikanci su mahom javni u vezi sa tim. Izraelci imaju dugu tradiciju da zvanicno ne potrvrdjuju niti demantuju, ali nezvanicno se vrlo brzo prosiri potvrda i nadje se u izraelskim i svetskim medijima. A Putin ima praksu da laze i negira, pa je tako ono ubistvo iz 2019. cijeg je izvrsioca neki dan u zagrljaju primio - okarakterisao kao obracun bandi i negirao da zna ubicu, dok je sada peskov potvrdio da se znaju od pre.
 

 

Link to comment
6 minutes ago, Spooky said:

Kad vec poredite smaknuca, da prokomentarisem jednu razliku koje sam primetio - amerikanci su mahom javni u vezi sa tim. Izraelci imaju dugu tradiciju da zvanicno ne potrvrdjuju niti demantuju, ali nezvanicno se vrlo brzo prosiri potvrda i nadje se u izraelskim i svetskim medijima. A Putin ima praksu da laze i negira, pa je tako ono ubistvo iz 2019. cijeg je izvrsioca neki dan u zagrljaju primio - okarakterisao kao obracun bandi i negirao da zna ubicu, dok je sada peskov potvrdio da se znaju od pre.

Eto analize, eto resenja!...

:isuse: 

  • +1 1
Link to comment

Najjace je kad spukitm primeti :isuse: razlike u жбировским rabotama svih boja i usmerenja, od demokratskih, najdemokratskijih, do mrskog KGB-a, a ne smem ni da pomislim sta li tek imaju Kinezi ili, bozemesacuvaj Severnokorejci... :D 

Sluzbetm koje su po definiciji i dokazano najuspesnije dok su mlade, orne i motivisane ideologijom, od prethodnika KGB-a do Mosada, po pravilu se deformisu i degenerisu kada ulete u institucionalni mod, kada se ukorene i kada, po pravilu, vec 2 ili 3 generacija skonta da tu, oko sluzbitm ima para i ostalog sevapa, pa i politickog...

I da bi bilo - ljudi smo uostalom - greota ne ovajditi se, pa necemo valjda da cuvamo drzavu, a da nas niko ne ceni i postuje.

A najgrdje je od svega sto one po pravilu i bez izuzetka vremenom postanu politicka snaga sklona svakom manipulisanju: da mulja oko sopstvene vaznosti i nezamenljivosti, dize sebi cenu...

Sve bi to bilo OK, da nema dobromislecih poput raznih andurila i spukija koji sluzbe dele po kriterijumima pripadanja pravojtm strani, pa tako ono ogavno sto rade njihovi, postaje prava stvar kada to isto rade - nasi...

 

I nije to pitanje demokratije i demokraticnosti, ma kako shvacene: cak i najdemokratskije drzave se u medjunarodnoj politici ponasaju, jer moraju da se ponasaju - kao arkanitm...

Muka nastaje kada se u celu pricu umesaju eticari, narocito i po pravilu kada ponestane argumenata ili kada stvari bas ne idu kako treba...

 

I, to je prokletstvo demokratije u klasicnom smislu, one predstavnicke, visestranacke, koja se jeste istorijski poprilicno dokazala i pokazala: kolevka te i takve demokratije, Velika Britanija, je mrtva 'ladna divljala po Indijama i sire, dok je njena proklamovana naslednica, SAD, po svetu smaknjivalatm rezime i politicare koji nisu bili podobni...

 

Sve u svemu, sto bi rekao Son Koneri u The Russia house: jedina razlika je u tome sto ovitm - manje seru...

  • +1 2
Link to comment

Nisam rekao da nijedan način odobravam, što učitavate.

 

Zapravo sam imao još jednu rečenicu na kraju u kojoj sam to razjašnjavao, pa sam obrisao - kao pametni su.kjudi - ne moram da se ograđujem svaki put :/

Link to comment
19 minutes ago, Spooky said:

Nisam rekao da nijedan način odobravam, što učitavate.

 

Zapravo sam imao još jednu rečenicu na kraju u kojoj sam to razjašnjavao, pa sam obrisao - kao pametni su.kjudi - ne moram da se ograđujem svaki put :/

Boze, spuki, pa gde ti vidis ucitavanje, samo smo se nadovezali na 1 tvoje primecivanjetm, zasto se odmah branis kada te niko ne napada...

1 smatranje, takoreci:

2 hours ago, Spooky said:

Kad vec poredite smaknuca, da prokomentarisem jednu razliku koje sam primetio...

 

Link to comment

Kad društvo krene na put bez povratka. Umobolne stvari koje se izjavljuju kao dobar dan, sve iz pozicije moći i kurčenja. Ko visoko leti, nisko pada.

 

 

 

  • Tužno 2
Link to comment
On 6. 8. 2024. at 10:32, Amos said:

Izraelac kad smaknjava on to onako hirurški, pa ne stavi u javni glasnik ko seljačina nego ko zna zna. Amer opet gospodski, bocka malo ali je sve transparentno i ubijeni posle kaže ko Šarenac - mora im se priznati da je ovo bilo dobro. Zato Rus kao neki vulgarni vašarski koljač svinja. Pripadne čoveku muka dok lajkuje uz kaficu ujutru po Tviteru pogotke Džavelina i Šahida. Nema više staaaarih likvidacija...

UDBA je to radila jer je to bilo u interesu radnika, seljaka i poštene inteligencije. 

 

  • Hvala 1
Link to comment
21 minutes ago, Zaboravan said:

C130 idf-a uredno sleće u BG. 

Nekome rat nekima brat. 

 

 

Inercija novca na krvi  koja se kao lavina spusta s planine poslednjih par godina zastrasuje... 

 

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, barba said:

 

 

Inercija novca na krvi  koja se kao lavina spusta s planine poslednjih par godina zastrasuje... 

 

U naše vreme™ pa nam se čini. 

Nismo daleko odmakli... Mislim iskreno da se neke stvari ne menjaju ww1 ww2... 

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...