Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

On 25. 7. 2024. at 7:09, Krošek said:

Ne, mizoginija je ako kažete da žene, koje više potresa stradanje dece, jer svi znamo sta 1 zene treba da misle, osecaju i rade 

... 

Besplatno dostupna AI nije baš sposobna da shvati koje su analogije adekvatne. Od ljudi koji pišu na PPP očekujem da su po tom pitanju sposobniji. Da li sam ja mizopppeista?

Edited by duma
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, black mirror said:

ovde je vazno sira slika pa da nacrtam, na jednu stranu sam jebeni ja koji u zivotu nikada nisam ubio covek (ako mi verujete na rec) i recimo da sam takozvani antisemita (dodajte tu mizoginiju, nekrofiliju i sta god vam padne na pamet) kako tvrdi forumas amos i na drugu stranu je recimo 1 netanjahu koji je odgovoran za svakodnevne masakre skoro vec godinu dana, da je forumas amos kritikovao netanjahua sa po jednim postom za svaki masakr imao bi stotinak postov u ovom topiku, ali ne, nema ih. onda ja napisem dva posta i evo ti forumasa amosa. krace, jedan nebitni forumas trigeruje njega vise od jebenog netanjahua i aktivnog genocida. ne znam sta reci drugo osim da je forumas amos definicija laznog moralisanja i licimerja

 

Šta dokazuješ ovom trigerometrijom? Zašto bi Mos ili bilo ko drugi bio dužan da ispiše stotinak postova kritikujući Netanjahuove masakre, čemu misliš da bi to doprinelo? 

 

To bi bio isprazni virtue signaling, potreba da se čovek zapljune, upiše se na neki spisak moralno ispravnih koji, evo, javno osuđuju svaki slučaj u kom izraelske bombe raskomadaju nedužnu decu. A taj standard, naravno, implicira da ko god nije postovao o masakrima odobrava masakre. 

 

Na forumu može da se diskutuje samo sa drugim forumašima, ne ni sa Bibijem Netanjahuom ni sa Aleksandrom Vučićem. Zato ti ljudi odgovaraju pišući šta im smeta u tvojim postovima, jer da ti to pročitaš i uvažiš ima kakve-takve šanse.

 

Nadam se da praviš razliku između pravih primedbi koje ti upute živi ljudi i nehumanih pseudo-analiza kakve ispaljuje ChatGPT.

 

  • +1 4
Link to comment

Veliki broj žrtava u napadu na Golansku visoravan, pogođen fudbalski teren, većina žrtava deca. Opet zatajila pvo. 

Link to comment

Iz Gaze dolaze izveštaji skoro iz sata o novim žrtvama. Škole, izbeglički kampovi, bolnice... 

Link to comment
2 hours ago, Zaboravan said:

Veliki broj žrtava u napadu na Golansku visoravan, pogođen fudbalski teren, većina žrtava deca. Opet zatajila pvo. 

Hezbollah negirao da su oni, kazu Izrael

Link to comment
7 hours ago, Fins fleet said:

Hezbollah negirao da su oni, kazu Izrael

Kaže ali to nije sprečilo Izrael da sinoć izvede seriju napada na Liban. 

Link to comment

Sav taj neonaci/šipka-šljam rep zvuči isto, čak i kad ne repuje BS nego Izraelci 

 

 

Link to comment
36 minutes ago, Zaboravan said:

Zanimljiva tišina, što u medijima a i ovde. 

 

On 27. 7. 2024. at 0:27, Weenie Pooh said:

 

To bi bio isprazni virtue signaling, potreba da se čovek zapljune, upiše se na neki spisak moralno ispravnih koji, evo, javno osuđuju svaki slučaj u kom izraelske bombe raskomadaju nedužnu decu. A taj standard, naravno, implicira da ko god nije postovao o masakrima odobrava masakre. 

 

Na forumu može da se diskutuje samo sa drugim forumašima, ne ni sa Bibijem Netanjahuom ni sa Aleksandrom Vučićem.

 

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, Zaboravan said:

Ne razumem. Ako treba priznajem glup sam. 

Ne moraš ništa da priznaješ, nisi glup. Jednostavno, svi se ovde slažemo da je ovo genocid i sramota. Postovi se štancaju uglavnom kada se polemiše/svadja sa nekim sa suprotnim mišljenjem. Toga na ovoj temi nema. Grozote rata utiču na svakoga drugačije.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
×
×
  • Create New...