Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

3 minutes ago, radnik said:

Tada sam i ja mislio da su to takve demonstracije. Antirezimske i antiratne. 

Danas nesto nisam tako siguran (za ovo antiratne) . Za mene, tebe i manjinski deo ljudi,  jesu i dalje. Isli smo iz tih pobuda. 

Za vecinu vec nisam siguran. Ja sam isao jer sam smatrao da su ratovi pogrešni. 

Ne mogu se oteti utisku (iz ove perspektive) da vecina zamera tadašnjoj vlasti, sto nisu dobili te ratove, a ne sto su ih vodili. 

Mozda i gresim, ali mi je danas taj utisak. 

 

 

ja sam siguran da od momenta prvog zakljucavanja u amfiteatar su bile onakve kao sto pisem

verujem da su traume drustva i ljudi koji su se slivali u srbiju pojacavali osecaj nepravde i ne iskljucujem da su se mnogi zapitali da li ima pravde

to je ... ne jednom sam napisao da sam bio spreman zivot da dam za jugoslaviju, da zgazim i rodzera i janeza 

milo mi je sto mi nije trebalo dugo da vidim kako stvari funkcionisu, da jugoslavije nema i nikada je nece biti i da ne vredi ginuti za lopove i lazne patriote

  • +1 4
Link to comment
18 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Naravno da ne mogu, svi oni znaju da je Izrael "unique case" i da ono što se njima toleriše ne bi bilo tolerisano ostatku sveta.

 

Pritom, čak i taj i takav Izrael nema transatlantski ausvajs da nukuje Teheran. Za sada.

 

već sada mogu svi oni koga hoće. čim amerika skine nogu s gasa, ni ukrajina nije više sigurna za neke manje bombice po komšilucima, uz dobar vetar na sever, zapad.

Link to comment
20 minutes ago, Amos said:

Idite na Kosovo je došlo sa stadiona na demonstracije, a ne obrnuto, koliko me sećanje služi. 

Baš dobra egzegeza, i danas su tribine svih ex-Yu naroda mjerodavne za taj rad

 

Ok aj ja neću dalje poslije ovoga, da mi namenski ne doživi sveopšti nervni slom, Svevišnji zna da sam ga danas stavio na najteža iskušenja, ali:

to ''idite na Kosovo'' slušali su vaši tobože sugrađani dole, one koje i dan danas velečasni Nikodije ne pušta van iz virtualnog zabrana srpske države zbog Ustava™.

Jel iko mislio na to?

Edited by Roger Sanchez
  • -1 2
Link to comment
17 minutes ago, Roger Sanchez said:

Baš dobra egzegeza, i danas su tribine svih ex-Yu naroda mjerodavne za taj rad

 

Ok aj ja neću dalje poslije ovoga, da mi namenski ne doživi sveopšti nervni slom, Svevišnji zna da sam ga danas stavio na najteža iskušenja, ali:

to ''idite na Kosovo'' slušali su vaši tobože sugrađani dole, one koje i dan danas velečasni Nikodije ne pušta van iz virtualnog zabrana srpske države zbog Ustava™.

Jel iko mislio na to?

 

to kosovo je davalo 20:0 slobi u startu svakih izbora

ti sugradjani da su mislili ista dobro srbiji su trebali/mogli ucestvovati na izborima

mozda bi procvetalo hiljadu cvetova u srbiji 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, cedo said:

 

to kosovo je davalo 20:0 slobi u startu svakih izbora

ti sugradjani da su mislili ista dobro srbiji su trebali/mogli ucestvovati na izborima

mozda bi procvetalo hiljadu cvetova u srbiji 

 

Ispade Kosovo krivo za Miloševića...na topiku o Gazi koju Izrael sravnjuje sa zemljom nakon napada Hamasa.:think:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
36 minutes ago, Eleniko said:

a hoće li dobri  @Otto Katz da postavi pitanje šta smo srbi hteli da kažemo kad smo policiji na demonstracijama vikali lavež pasa

 

av av avavav

Ne mora, shvatili smo: Srbija po Putinovom nalogu upravo genocidise Gazu...

  • Tužno 1
Link to comment
×
×
  • Create New...