Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

Zameniće ga Benny Gantz, koji je nekakva umerena varijanta Netanjahua, ali ne sumnjam da će vremenom doći na iste pozicije pod uticajem fanatika i želje da opstane na vlasti. 

Edited by Facundo Orellana
  • +1 4
Link to comment
13 hours ago, warp said:

 U svemu ovome prilično su ogavni Nemci sa svojom bezrezevnom podrškom cionistima....valjda peru svoju savest preko Palestinaca šta li ?

 

Savest bi prali da daju podrshku Palestincima a ne Izraelu za zice i logore i onda bombardovanje tog logora.

Link to comment
7 hours ago, roux senyurt said:

@bags 

za pocetak ja se nadam da ce se ovaj rat zavrsiti nestankom hamasa kao politicko vojnog faktora u gazi i padom desnicarsko fasisticke vlade bibija

 

 

a možda će i jednorozi koji prde dugu najzad dobiti šansu u izraelu, pošto su svi problemi počeli sa netanjahuom

 

/da ratnog zločinca ne zovemo nadimkom, nismo ni miloševića/

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Eleniko said:

 

 

a možda će i jednorozi koji prde dugu najzad dobiti šansu u izraelu, pošto su svi problemi počeli sa netanjahuom

 

/da ratnog zločinca ne zovemo nadimkom, nismo ni miloševića/

pa nista onda, cekace se dok druga strana ne ojaca dovoljno da unisti izrael 

Link to comment

Netanjahu obrnuo ćurak nakon što su ga Ameri naguzili: pre neki dan u intervjuu ABC-ju je rekao da će Izrael biti odgovoran za bezbednost Gaze na neodređeno vreme, ali su onda Amerikanci rekli da se protive okupaciji Gaze, tako da je sada izjavio da Izrael ne želi da osvoji, okupira ili upravlja Gazom nakon rata protiv Hamasa, ali da će biti potrebne "verodostojne vojne snage" koje bi po potrebi ušle tamo radi sprečavanja vojnih pretnji Izraelu.

Edited by vememah
Link to comment
1 hour ago, roux senyurt said:

pa nista onda, cekace se dok druga strana ne ojaca dovoljno da unisti izrael 

 

jebo tu zemlju koju napad na 2-3 kibuca i jedno rejv poselo može da uništi

Link to comment
1 hour ago, Mel said:

 

Savest bi prali da daju podrshku Palestincima a ne Izraelu za zice i logore i onda bombardovanje tog logora.

 

Mislim da pranje savesti ide na liniji (o Nemačkim političarima pričam) : Apsolutno podržavamo Izrael čak i kad genocidiše nekoga (od koga btw nemamo nikakve koristi) jer smo mi genocidisali njih pre 80 godina...

Link to comment
7 minutes ago, Eleniko said:

 

jebo tu zemlju koju napad na 2-3 kibuca i jedno rejv poselo može da uništi

taj minorni dogadjaj je samo preview sta bi se deseilo sa izraelom da se hamas i ostali borci za slobodu pitaju

Link to comment
12 minutes ago, warp said:

 

Mislim da pranje savesti ide na liniji (o Nemačkim političarima pričam) : Apsolutno podržavamo Izrael čak i kad genocidiše nekoga (od koga btw nemamo nikakve koristi) jer smo mi genocidisali njih pre 80 godina...

 

Genocidisali su i nas pa su 99te rekli da bash zbog toga imaju odgovornost da nas spreche da radimo isto to aka da nas bombarduju.

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, Mel said:

 

Genocidisali su i nas pa su 99te rekli da bash zbog toga imaju odgovornost da nas spreche da radimo isto to aka da nas bombarduju.

 Zato i kažem da su mi ogavni...licimuri jedan kroz jedan...

  • +1 2
Link to comment
26 minutes ago, Lezilebovich said:

 

pa forum je ... bilo bi korisno znati kakav stav neko ina povodom desavanja 

 

-1

 

Kad je manjak u izražavanju stavova bio prepreka za učitavanja na forumima? Hoću reći mogu ja da napišem da sam 110% protiv rata bratač iz šale napiše da sam za smrt 20 miliona Ukrajinaca i nikom ništa. 

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...