Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

Just now, Tutankamon said:

Jel te nije sramota ovo da napises, dok neko ravna bolnice pune izbeglica i izbeglicke centre? Tim taocima bi bilo mnogo bolje da su se poveli pregovori za njihovo oslobadjanje - razmenu mesto sto imamo satiranje 2 i po miliona stanovnika Gaze...

njima bi bilo najbolje da nisu kidnapovani

Link to comment
1 minute ago, Tutankamon said:

Imas li ti ista da odgovoris na ovo zlodelo koje cini Izrael nad nemocnim i neduznim ljudima ili ces na sve lakonski da odgovaras...? 

nemam ja sta da odgovaram na zlodela, ne cinim ih ja. ti, eto, pisi o zlodelima izraela, ja cu o zlodelima hamasa, ima valjda mesta i za jedno i za drugo

Link to comment
44 minutes ago, roux senyurt said:

kad dodje nek pita hamas da oslobodi taoce

 

pitao sam ih ja, kažu može al prvo izrael da pusti skoro 10,000 palestinaca otetih na isti način u prividu države izraela

 

 

Link to comment
1 minute ago, Tutankamon said:

Ja pisem o zlodelima i jednih i drugih ako nisi primetio i podjednako osudjujem i jedne i druge jer su ubice na svim stranama...

 

tragično pogrešno stanovište ali nastavi

Link to comment
2 minutes ago, Tutankamon said:

Ja pisem o zlodelima i jednih i drugih ako nisi primetio i podjednako osudjujem i jedne i druge jer su ubice na svim stranama...

ok, ja pisem o zlodelima hamasa i time ne umanjujem zlodela izraela

  • +1 1
Link to comment

veca su zlodela izraela jer ih tretirate kao nekakvu demokrataku zemlju( my ass) 

to je klasicna rasisticka zemlja.

ako su hamas i ovi drugi teroristi zasto sto puta izrealci teroristi? 

zar ne trebaju da kao demokrarska drzava, verovatno i potpisnica nekih  medjunarodnih povelja, vode racuna o tome da jureci skrovista terorista nije eticki pobiti par stotina ljudi?

oo wait, ko jebe palestince kad nisu drukare ili ko jebe palestince sto se ne izbore sa kukolje. u svom kuruzu.

pa sta onda mi da kazemo jebo nam pas mater?

rreba da nas bombarduju svake godine po 10 puta

Link to comment
11 minutes ago, Krošek said:

@Eleniko napisi makar nesto svojim recima molim te, pa u to umetni link, ovo sto si napravio se tretira isto kao da si okacio tvit. 

 

ok

prevideo sam ovo

 

egipatski novinar razvija teoriju o značaju tunela za odbranu gaze. na stranu pristrasni momenti, dosta je zanimljivo verovanje, jer ne znam kako da ga drugačije nazovem, da se ispod teritorije gaze zapravo nalazi nekoliko povezanih podzemnih gradova u kojima se odvija paralelni život, uključujući i proizvodnju naoružanja. i da se u tome krije perspektiva odbrane od prodora idf.

Edited by Eleniko
Link to comment
×
×
  • Create New...